Oldala 85 of 85 ElsőElső ... 3575838485
Eredmény 841 to 844 of 844

Topic: Ezt venném (van már vele tapasztalata valakinek?)

Administrator TMIB's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,813
    4,966 tetsziket kapott 3,329.topicban
    Blog Entries
    4
    Idézet Eredeti hozzászóló FreeDoom Hozzászólás megtekintése
    ..mit találnak még ki,hogy szegény "túlélőkből" kihúzzák a pénzt...
    20 dollár nem pénz ilyesmiért. Elmész moziba valakivel, elköltesz ennyit, aztán kiderül hogy a film amire befizettél rossz volt és nem tetszett se neked, se annak akivel odamentél.

2. The Following 2 Users Say Thank You to TMIB For This Useful Post:

Senior Member FreeDoom's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Dec 2016
    Tetszik adás
    142
    150 tetsziket kapott 88.topicban
    Idézet Eredeti hozzászóló TMIB Hozzászólás megtekintése
    20 dollár nem pénz ilyesmiért. Elmész moziba valakivel, elköltesz ennyit, aztán kiderül hogy a film amire befizettél rossz volt és nem tetszett se neked, se annak akivel odamentél.
    ..mozi?....20 dollár,az majdnem egy heti kajánk..
    ..de mire is jó ez a ..valami...
    Edzésnek tökéletes...bár a favágás ingyen van+a séta is..telefont,laptopot,mini aksikat tölteni,ha nincsen áram...alternatíva a power bank,gyertya...ha már annyira függő valaki,hogy nem bír ki pár órát (bár ha mobil adatküldés ki van kapcsolva nagyon sokáig bírja a teló)...ha pedig hetekig nincsen áram nagy területen,akkor az átjátszók sem mennek...akkor meg minek?...cserébe jó nagy gagyi,nehéz és semmire sem jó...
    De ha valaki feltétlenül ki akarja dobni a pénzét a szemétbe....az adja nekem...garantálom,hogy több napos/hetes áramkimaradás után is adok a kezébe egy működő telefont...(már ha működik annak a telója akit fel akar hívni..)
    Igen ezek azok a cuccok(több más xarsággal együtt)ami "jó ha van" +olcsó 'ennyié ajándék" kategória...csak soha nem kell sem most,sem semmikor....a fogyasztói társadalom csillogó szemű áldozatainak készülnek ezek a szörnyűségek..
    ... úgy élj,hogy mosolyogva halj meg...

4. A következő fórumozóknak tetszett FreeDoom hozzászólása:

Administrator TMIB's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,813
    4,966 tetsziket kapott 3,329.topicban
    Blog Entries
    4
    Mozi is 20 dollár 2 főre. Magyarországon se olcsóbb. 1500-2000 a jegy? Veszel egy kis pattogatott kukoricát, egy kólát és ott van 6000 Ft. Amúgy mi nem járunk moziba, néha az asszony megy a családdal, mikor meglátogatja őket. Én talán egyszer, vagy kétszer voltam itt, azelőtt meg 13 éves koromban.

Néha az asszony is mondja hogy ez minek, meg az minek, aztán a végén sok dologról kiderül hogy jó hogy megvettem, mert használjuk.

6. A következő fórumozóknak tetszett TMIB hozzászólása:

Senior Member raktaros's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    A raktárban
    Tetszik adás
    4,794
    1,211 tetsziket kapott 790.topicban
    Azért van akinek jól jön.
    - adóvevőt tölteni (információszerzés hol mi a helyzet, pl. ha természeti katasztrófa esetén nincs áram)
    - lámpaakkukat tölteni
    - telefont tölteni (lehetnek hasznos alkalmazások amik kellhetnek)
    De ez a kivitel nekem sem tetszik, hátizsákba nagynak tűnik, otthon meg tölthetők a cuccok a kocsi akkujáról.
    A "power bank" jó dolog, de azt is tölteni kell időnként.
    "Hajszolom a tudást, de ő mindig gyorsabb nálam!"