Oldala 2 of 6 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 11 to 20 of 54

Topic: Magyar Prepper Fórum felvarró?

Administrator TMIB's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up
    Received: 165
    Given: 295

0 Not allowed!
    A csörgőkígyó és a "Don't Tread On Me" nem sokat jelent Magyarországon, ezért nem is gondoltam rá. (Már ha azt kérdezed, hogy a fórum felvarróján miért ne kígyó legyen.)

A háromszögekkel kapcsolatban csak azt akartam mondani, hogy azokba is bele lehet látni akár piramisokat is. De nem feltétlenül azok.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Nem tudom, mindegy, amin én terveztem, nincs háromszög, csak iránytű.

Member
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Thumbs Up
    Received: 0
    Given: 0

0 Not allowed!
    Válaszunk kabala állatot is mondjuk a medveállatkát http://index.hu/tudomany/medv100908/

Senior.Member fisligery's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Vagy a motkányt

Senior Member raktaros's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    A raktárban
    Thumbs Up
    Received: 6
    Given: 84

0 Not allowed!

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Tényleg nagyon jól néz ki. Elfogadnék egy ilyen pólót.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Ugyan még nincs meg a dizájn se, de azért itt-ott érdeklődöm cégeknél. Azt mondják, hogy velcro is lehet a hátulja, meg rávasalós - felvarrós is.

Melyik lenne jobb szerintetek? A rávasalást nem szokták használni, de nem is kell. Az csak egy kemény hátlap, és úgy lehet felvarrni a ruhára, vagy bármilyen anyagra. A Velcro az a tépőzáras, amit úgy adnak másik oldallal együtt. Katonáknak is olyan van, úgyhogy gondolom hogy erős lehet és nem esik le a ruháról. Felvarrod a tépőzárat és egy mozdulattal megy rá a "felvarró" a tépőzár másik oldalával. Esetleg fel lehet varrni is, ha a tépőzár nem tetszene valakinek? Úgy mint a felvasalósnál?

Van valamelyikőtöknek tépőzáras felvarrója? Mennyire erős? Az ilyen taktikai/katonás ruhákon, táskákon és felszereléseken meg sokszor már alapból van ilyen tépőzár. Az én 5.11-es hátizsákomon is van.

Vagy maradjunk a felvasalhatós felvarrhatósnál? Az árrés annyira kicsi a kettő között, hogy az nem téma.

Az árban még nem vagyok biztos, az még sok mindentől függ. Kell majd valaki a fórumról, akiben mindenki megbízik, aki majd kipostázná mindenkinek a felvarrókat, vagy aki majd személyesen osztaná ki ha lenne majd találkozó. Ezt még nem tudom hogy hogy jönne össze. Még nagyon kezdeti stádiumban van a dolog.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    A tépőzáras csak egy kicsivel drágább. Én ma teszteltem le hogy mit bírnak, az ipari tépőzár bizony nagyon erős, szóval nem esik le onnan ahová felteszik. Meg ha már az amerikai hadseregben is használják, akkor biztosan nem könnyű elveszíteni. Persze akit még ez sem győz meg, az megerősítheti tűvel-cérnával is.

Én oliva zöld alapra és fekete körbevarrásra gondoltam a széleken. A Magyar Prepper Fórum - Támogató felirat is ésszerű. A kör alak nem feltétlenül szükséges és a méret sem kell hogy pont X cm legyen. Az egész ne legyen túl komplikált, mert a túl aprólékos képet nem tudja a gép felvinni ruhadarabra, hacsak nem nagy maga a felvarró. Az viszont inkább kerülendő. Én most 3x2 hüvelykest készíttettem, felfér sapkára is, a táskákra pont olyan méretű tépőzárat szoktak gyártani alapból.

Ha van ötleted, vagy tervezel valami képet, oszd meg, aztán majd lesz róla vélemény, hogy pont jó-e, vagy néhol itt - ott változtatni kellene rajta.

Member hunprep's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Jun 2013
    Lakhely
    Budapest, Hungary
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    A pályázat ötlet tetszik, én is szívesen indulnék

Meg lehet jó lenne valami olyan grafikát/feliratot rárakni, amiről nem-preppernek nem ordít, hogy miről van szó, preppernek viszont egyértelmű

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Ha az iránytűs -amit legelőszörre hoztam össze- nem tetszene, akkor mehetne rá például az a gázálarcos grafika, ami a zombis felvarrón is van, amiket a múltkor rendeltem. Csak a szöveget kellene megváltoztatni és a pirsos színt olivazöldre.