Oldala 27 of 30 ElsőElső ... 172526272829 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 261 to 270 of 292

Topic: Fórum információ

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Jan 2017
    Thumbs Up
    Received: 19
    Given: 98

0 Not allowed!
    Mennyire oké ólomgolyók kilövése számszeríjból (http://magyarprepperforum.net/showth...ll=1#post80587)? Szerintem erősen túl van a rendeltetésszerű használaton, legalábbis itthon.

Viszont ha már itt tartunk, meddig lehet törvényesen elmenni? A fenti példát alapul véve ennek a megoldásnak a linkelése mint érdekesség teljesen OK. Megvalósíthatóság, hatékonyság szigorúan elméleti, akadémikus szinten? Esetleg skiccek, rajzok, animációk? Mit gondoltok?

Administrator TMIB's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up
    Received: 162
    Given: 283

0 Not allowed!
    Nem tudom, nekem ez a dolog törvényesen hangzik. Az hogy golyó, vagy nyílvessző, az mindegy, ez csak olyan átalakítás lenne mint amilyeneket a "csúzlicsatornás" német pasas szokott csinálni.

Úgyhogy a fenti beszélgetéshez nem nyúlok, szerintem rendben van.

De ha van valami kérdéses, mindig szóljatok.

Fórum támogató Zacskóbicska's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Aug 2013
    Lakhely
    Hungary
    Thumbs Up
    Received: 9
    Given: 0

0 Not allowed!
    Idézet Eredeti hozzászóló coco Hozzászólás megtekintése
    Mennyire oké ólomgolyók kilövése számszeríjból (http://magyarprepperforum.net/showth...ll=1#post80587)? Szerintem erősen túl van a rendeltetésszerű használaton, legalábbis itthon.

Viszont ha már itt tartunk, meddig lehet törvényesen elmenni? A fenti példát alapul véve ennek a megoldásnak a linkelése mint érdekesség teljesen OK. Megvalósíthatóság, hatékonyság szigorúan elméleti, akadémikus szinten? Esetleg skiccek, rajzok, animációk? Mit gondoltok?
    Nincs benne semmi jogszabályba ütköző. A csúzlihoz is lehet ólomgolyót használni, közelről simán embert ölhet, így az sem veszélytelen. Közös nevező, hogy egyiket sem lehet használni közterületen.
    Igenis előre kell inni a medve bőrére! Később már nem biztos, hogy lesz rá lehetőség.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Nem tudom hogy meséltem-e hogy még a legelején hogy intéződött a fórum indulása.

Nem volt egyszerű, tisztán emlékszem a bonyolult helyzetre.

Megvettem a tárhelyet és a domaint, semmi gond nem volt. Utána viszont vagy 2 hétig egy üres lap volt fenn, egy Youtube zenés videóval. Erre az a magyarázat, hogy próbáltam kártyával fizetni a fórummotorért, de a weboldal egyszerűen nem vette át a kártya adatait, visszadobta. Másnap mentem a bankba, mondták hogy letiltotta a bank a tranzakciót mert gyanús volt. (Nem tudom mi volt rajta a gyanús, azt nem mondták el.) Mindenesetre feloldattam velük a tiltást. Aztán fizettem, de valahogy megint nem sikerült, azt írta hogy sikerült és átment, de aztán napokkal később visszajött a pénzt, és nem tehettem semmit, mert képtelen voltam a kártyával úgy fizetni hogy átmenjen a pénz. Ezen a ponton már meg is untam és áttettem a pénzt PayPal-ra, ami szintén napokig tartott, majd PayPallal fizettem a fórummotorért. Akkor végre úgy már sikerült, épp csak eltelt vagy 2 hét és már szétrágott az ideg az egész átutalási-bonyodalom miatt.

Ezért volt a domainen 2 hétig zenés videó.

Senior Member raktaros's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    A raktárban
    Thumbs Up
    Received: 6
    Given: 82

0 Not allowed!
    En lemaradtam a zenéről
    "Hajszolom a tudást, de ő mindig gyorsabb nálam!"

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    "A készülődő dal" volt az.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Nem tudom hogy sikerült-e, de szétküldtem egy fórum-üzenetet. Talán néhány régi tag újra visszajön. Úgysem küldtem üzenetet a tagoknak már vagy 2 éve.

Törölt_reg
    Guest

0 Not allowed!
    Idézet Eredeti hozzászóló TMIB Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom hogy sikerült-e, de szétküldtem egy fórum-üzenetet. Talán néhány régi tag újra visszajön. Úgysem küldtem üzenetet a tagoknak már vagy 2 éve.
    Igen + jött!Kösz és viszont minden jót!

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Köszönöm hogy megírtad, nem voltam benne biztos hogy sikerült. Valamiért az én email címemre nem érkezett meg. Nem tudom miért, de nem is számít, a lényeg hogy mindenki máshoz odaért.

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Thumbs Up
    Received: 1
    Given: 13

0 Not allowed!
    Sikerült .