Oldala 4 of 4 ElsőElső ... 234
Eredmény 31 to 36 of 36

Topic: Egyéb (nem élelmiszer) növény termesztése

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Blog Entries
    6
    Thumbs Up
    Received: 130
    Given: 6

0 Not allowed!
    Itt a környéken áprilisban egyszer volt csak eső, akkor is 5 mm. Az nagyon kevés volt, de a pitypang az persze patakzott akkor is

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Jun 2013
    Thumbs Up
    Received: 15
    Given: 16

0 Not allowed!
    Üdv, látom jó régen írt ide utoljára valaki, úgyhogy most megtöröm a jeget. Vettem vateráról virginia dohány magot ma (talán) elültetem. Mondjuk elvileg már kicsúsztam az időből, de hátha nem. Időnként updatelem majd a dolgokat, hogy hogy áll a project. 20170414_085221.jpg

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Jan 2017
    Thumbs Up
    Received: 25
    Given: 108

0 Not allowed!
    Sok sikert hozzá! Volt "szerencsém" dohánytermesztésben dolgozni, soha többet

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Blog Entries
    6
    Thumbs Up
    Received: 130
    Given: 6

0 Not allowed!
    A dohánytermesztés legális, azonban a füstölésre kész anyag tartása (azaz szárított, vágott) már jövedéki törvénybe ütközik, és ha van rosszakaród, könnyen feljelentés lehet a vége. Szóval a növényt nem kell rejtegetni, de ha akarsz valamit kezdeni vele, akkor a szedés után már bréking bedben kell tolni a konyhát

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Jun 2013
    Thumbs Up
    Received: 15
    Given: 16

0 Not allowed!
    Természetesen meg sem fordult a fejemben, hogy feldolgozzam és nem is bátorítok erre senkit, pláne nem egy nyilvános fórumon... Azt olvastam valahol, hogy magához vonzza a kártevőket és megöli.
    Last edited by darxide21; 05-02-2017 at 09:08 AM.

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Jan 2017
    Thumbs Up
    Received: 25
    Given: 108

0 Not allowed!
    Megmondod, hogy szeretnél biokertészkedésre átállni és permetszert készítenél a dohányból. Elmeséled a szomszédnak, adsz 1-2 levelet neki, hogy ő próbálkozzon is, a tapasztalatcsere végett. Aztán ha piszkatúráznának, megmutatod nekik a lötyit. Nem hiszem, hogy keresztre feszítenének emiatt, kis tétellel nem foglalkoznak. Persze, ha a padlás tele van száradó levelekkel, azt azért nehéz kidumálni

A topic keresőszavai: