Oldala 10 of 10 ElsőElső ... 8910
Eredmény 91 to 99 of 99

Topic: Segítségnyújtás SHTF alatt

Administrator Tulelo's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,342
    4,655 tetsziket kapott 3,121.topicban
    Blog Entries
    4
    Segítség első sorban a családnak, barátoknak, esetleg szomszédoknak. Ha idegenek kopognak hogy adj nekik enni az úgy már húzósabb. Ha egy kéregető vöröskeresztnek néz, akkor utána jönnek mások is.

Senior Member GaborV's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Jun 2016
    Tetszik adás
    107
    139 tetsziket kapott 82.topicban
    Idézet Eredeti hozzászóló Tulelo Hozzászólás megtekintése
    Ti mit tennétek?
    Példával válaszolok, 19 éves, csinos -kimondottancuki és bizalomgerjesztő kinézete van-, hetente templomba járó (!) csajszi, akinek IQ-ja is van. E.Ü.-s képzésen volt.

Hasonló megjelenés: http://www.wall-pix.net/cache/people...898bebf306.jpg

Bevonnád a prepper csapatba? Simán, ne hazudjon senki

kb 100 faszival dugott már, nemibaj pipia, többször lopott már boltból és 20 forintért eladná a vesédet az első szembejövő kreténnek, mert zug-xanaxozik.

Ádám Csaba
    Guest
    Idézet Eredeti hozzászóló GaborV Hozzászólás megtekintése
    Példával válaszolok, 19 éves, csinos -kimondottancuki és bizalomgerjesztő kinézete van-, hetente templomba járó (!) csajszi, akinek IQ-ja is van. E.Ü.-s képzésen volt.

Hasonló megjelenés: http://www.wall-pix.net/cache/people...898bebf306.jpg

Bevonnád a prepper csapatba? Simán, ne hazudjon senki

kb 100 faszival dugott már, nemibaj pipia, többször lopott már boltból és 20 forintért eladná a vesédet az első szembejövő kreténnek, mert zug-xanaxozik.
    A negatív tulajdonságok mellett kiemelted a hölgy pozitív oldalát is. Azt azért tartsd szem előtt, hogy valami csajt csak kell ékelni egy világvége után is.
    Hát komolyra fordítva a szót, első ránézésre nem könnyű megmondani egy emberről sem, hogy mit gondol.
    Egy 19 éves, könnyűvérű tinilány szerintem nem nagy probléma. Ideig-óráig jöhetne, természetesen ha csapatban játszik és mindent megoszt velem....

Administrator Tulelo's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,342
    4,655 tetsziket kapott 3,121.topicban
    Blog Entries
    4
    Esélyt adnék neki. Ha bajt keverne, akkor meg repülne. Volt már nő akit a viselkedése miatt küldtem el, szóval nem ő lenne az első.

Pozitív tulajdonság, hogy láthatsz minden nap egy szép nőt. Feldobja a napod, energiát ad, jó kedved lesz, könnyebben viseled el a gondokat. Ha beleesel akkor az visz előre hogy törődj vele, tehát nem fogod feladni az egész dolgot, akkor se ha a helyzet eléggé kilátástalanra fordul. Ez igaz akkor is, ha nem fekszik le veled.

Gondolj a Walking Dead-re. Kire kellemesebb ránézni? Rick-re, vagy Rosita-ra?

5. The Following 2 Users Say Thank You to Tulelo For This Useful Post:

Member
    Csatlakozás dátuma
    Oct 2016
    Tetszik adás
    25
    37 tetsziket kapott 18.topicban
    Már-már úgy gondoltam, hogy beállok a "segítünk bárkin" emberek táborába, de a hóhelyzet alatt látott embertelen viselkedés újra meggyőzött, hogy saját magamra hozom a bajt, ha BÁRKINEK segítek. Ha mindenkinek egyformán beütött a SHTF, akkor az, aki bajban van, tulajdonképpen tehet róla. Hiszen nem prepper, mint Én. Tehát számomra haszontalan, sőt, a mai után egyértelműen ellenség, vagy az áldozatom.

Senior Member FreeDoom's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Dec 2016
    Tetszik adás
    61
    79 tetsziket kapott 44.topicban
    Idézet Eredeti hozzászóló Atyesz Hozzászólás megtekintése
    Már-már úgy gondoltam, hogy beállok a "segítünk bárkin" emberek táborába, de a hóhelyzet alatt látott embertelen viselkedés újra meggyőzött, hogy saját magamra hozom a bajt, ha BÁRKINEK segítek. Ha mindenkinek egyformán beütött a SHTF, akkor az, aki bajban van, tulajdonképpen tehet róla. Hiszen nem prepper, mint Én. Tehát számomra haszontalan, sőt, a mai után egyértelműen ellenség, vagy az áldozatom.
    na?..mi történt?
    Mondjuk most a sok üzemzavar alatt nekem csupa pozitív élményem van!
    ...a főnökeim mind megértőek,operatívak és segítő készek voltak...a t-gazdák hoztak egy csomó meleg teát és kávét....bent a melók után finom pörkölttel,gulyással várták a "harcosokat" a nap végén...a raktárba azonnal kaptam új bakancsot..kesztyűket is ,ha átázott ,sáros lett..
    Megálltunk egy helyen leválasztani egy hibás elemet..azonnal jöttek a tsz-ből és a lakosság,hogy "segíthetünk e valamit?"---
    nem reménytelen..sőt!

Senior Member GAZDA's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Dec 2013
    Lakhely
    Debrecen
    Tetszik adás
    377
    203 tetsziket kapott 162.topicban
    Ne felejtsd el hogy olyan dolgot csináltál ami másoknak létszükséglet. Egyébként szerinted melyik segítőkész emberke fagyoskodott volna veled a pusztában egész nap?

Senior Member FreeDoom's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Dec 2016
    Tetszik adás
    61
    79 tetsziket kapott 44.topicban
    Idézet Eredeti hozzászóló GAZDA Hozzászólás megtekintése
    Ne felejtsd el hogy olyan dolgot csináltál ami másoknak létszükséglet. Egyébként szerinted melyik segítőkész emberke fagyoskodott volna veled a pusztában egész nap?
    Nyilvánvaló!..de ha nincsen shtf helyzet mi sem megyünk oda...minek mennénk a hideg pusztába ha nincsen baj?...

Member
    Csatlakozás dátuma
    Oct 2016
    Tetszik adás
    25
    37 tetsziket kapott 18.topicban
    A garázssor kb 30 egymás melletti garázsból áll. A legutolsó (legszélesebb) a főnöké. Az értelmes munkaerő bejött a bobcat-el a sorra, végigtúrt egy utat úgy, hogy a havat a 29 garázs elé egy sáncba, a főnök garázsa előtt meg betonig, egy teniszpálya mértű területet túrt el.

A főutat lekotorták a hókotrók. Aztán megjelent egy másik, ami a villamossínről kitúrta a havat az út közepére!

Egy mellékúton lakik anyósom. A háza előtt már el volt takarítva a hó, mire odaállt a szomszéd! CSALÁDI HÁZ! Mert hogy a saját társas házunk előtt rendszeresen megcsinálják, az egy dolog. (Prepper vagyok, csak nekem van hólapátom, és két helyet is ástam magamnak)
    Megérkezem, de nem tudok hová állni, még félre húzódni sem. Hát ások magamnak egy helyet, ahová kiállhatok. Már majdnem kész vagyok, amikor jön egy srác, felfogja mit csinálok, és leáll segíteni, hiszen úgy sem fér el. Mögötte jön egy suzukis, aki persze ordít, hogy MI vagyunk a parasztok, és húzzunk már a vérbe, mert Ő levesnek valóért indult. ( pulcsiban, nyári gumival! )

A gyerekek építettek egy hó várat, amit ma reggelre valami droid szétvert.

Lenne még mit írnom, de már most fehúztam magam.

Az a lényeg, hogy ha a buta ember bajba kerül, rögtön agresszív lesz. Még ha elpörög a kerék, sem elveszi a gázt, hanem tökig nyomja, pedig tudja, hogy azzal saját magát ássa el.

Szóval ezek az én szememben Zombik. Veszélyt jelentenek rám, mert nekem van kiásott parkolóm, udvarom, garázsom, hólapátom, seprűm, és tudok közlekedni. Ezt Ők is akarják, és tudod! : Vagy ők, vagy ÉN.

11. The Following 2 Users Say Thank You to Atyesz For This Useful Post: