Oldala 3 of 10 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 21 to 30 of 99

Topic: Segítségnyújtás SHTF alatt

Senior Member Daniui's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Tetszik adás
    398
    399 tetsziket kapott 264.topicban
    Idézet Eredeti hozzászóló Traveller Hozzászólás megtekintése
    Tudsz olyan példát, amikor ilyen esetből nem katasztrófa és árulás lett?
    Kiscsoportos háborúkban gyakorlott indiánok alapvető szabálya volt, idegen nem hagyhatja el a tábort élve, s ennek jó oka van.
    Sosem tudod, hogy mikor fordul ellened vagy ő, vagy más, aki a tőle szerzett információt használja fel.
    Értem mit mondasz, de a megvitatjukban az is benne van, hogy bumm headshot, ha veszélyes a csoportra nézve az elengedése, csak ezt nem akartam írni.

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Apr 2014
    Tetszik adás
    736
    231 tetsziket kapott 150.topicban
    Hamár segítség nyújtás....elvontabb szinten:
    Pont a napokban agyaltam azon, hogy ha véletlen épp felém jár egy/kettő három már sok segítségre szoruló nőnemű egyede fajunknak, akkor bizony befognám "pénzt" keresni.
    Persze nem tudni, mint ahogy fent tárgyaltátok, hogy kém-e avagy eltévedt, de ha nem kém....
    A Dél-szlávos témába olvastam, hogy egy szelet húsért ment az action. Itt jövök én mint strici, aki erotikus kajahozzájárulássért cserébe ellátná fajunk nőnemű egyedét szűkebb terű élőhellyel és ezzel azzal.
    Természetesen nem nyúlok hozzá, nem tudni mit hozott magával.
    Ezt a ratyikra is fenntartom. Perverz b....ik is vannak, sőt, shtf esetén meg is szaporodnak.
    Kap szállást, részt a kajából, cserébe él és kevésbé dalalol...de ha gyerek is van érte mindent alapon....
    A hiba a rendszerembe az, hogy ezt egyedül hogy???? Kellene hímnemű egyed is (nem egy) mert hát mi van ha rám törnek....vagy egyebek...
    Persze nem szép dolog így kihasználni a nőket, amit gyűlölök is, de ha nincs mit (t)enni? Természetesen nem verném őket, csak mint plusz opció lenne felkínálva szóban az "ehetőséget". Egymagukban lássuk be nem sokra mennének...vagy kitudja????
    A lényeg, én nem vagyok megvezethető 1pár nagyobb cseccsel.....
    Sőt 30 karton kotonnal jó bizniszt lehetne csinálni!!!!! Gondoljunk csak bele...nemi vágy azért csak nem hal ki...
    Fertőzésekkel teli, gyógyszer hiányos időkben...???
    Persze csak gondolati szinten....!!!
    Prepper csajok más tészta, azoknak már most megvan a magukhoz való eszük.

Csak mint lehetőség.

Senior Member bögre's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    May 2013
    Lakhely
    Tolna
    Tetszik adás
    60
    368 tetsziket kapott 175.topicban
    Én nem akarok bunko lenni de ebböl a hozzászolásodbol itélve elég beteg gondolkodásu ember vagy... :S
    Bögrét megilleti a városba és vagy faluba érkező lányok esetében az első éjszaka joga és a Brüsszel környékén lefoglalt égetett szesz 10%-a, kezdeményezheti a pápa, a jeruzsálemi főrabbi és a Kínai Kommunista Párt főtitkárának leváltását, a Tippmixen megtett fogadásait pedig az érintett csapatok végeredménynek fogadják el.

4. The Following 3 Users Say Thank You to bögre For This Useful Post:

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Apr 2014
    Tetszik adás
    736
    Idézet Eredeti hozzászóló bögre Hozzászólás megtekintése
    Én nem akarok bunko lenni de ebböl a hozzászolásodbol itélve elég beteg gondolkodásu ember vagy... :S
    Az lehet. Nem én lennék az első.
    De mint írtam csak gondolati szinten.
    Nem mondtam, hogy így is tennék.

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Apr 2014
    Tetszik adás
    736
    Mindent Összevetve, kérdés hogy meddig tart a gebasz. Rövid távon nem biztos hogy nagyon megerőltetném magam.
    Hosszú távon, mert "rendes vagyok" vagy cserébe valamiért-segít nekem a tag, mi maradt amiből tud adni és persze nekem mim maradt- de ez relatív, a pusztulás/pusztítás mértékétől is függ.
    Esetleg valamit gyorsan "újjáépíteni",,vmennyire helyrehozni ami fontos létesítmény-egészségügy- az ok.
    Mert az az igazság, hogy nem szívesen pazarolnám a kötszereim családon kívüli emberekre akárki is legyen.
    Hosszútávon lehet(több mint 1hét), hogy segítségemre lehet az illető, ha netán meg tudom menteni, vagy csak a sebe nem fertőződik el.
    Csak ne köpjön arról amit nálam lát....már megint rizikó....koloncot meg nem vennék a nyakamba még ha gyerekről van szó akkor se hiszem.
    Rövid távon talán(1 hét).
    Azért nekem is van szivem, még ha kicsit beteges gondolataim vannak néha ugye bár.
    De mint mondtam rövidebb/hosszab távú e a téma.

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Apr 2014
    Tetszik adás
    736
    Ez úton kérek elnézést MINDEN Hölgytől!
    Bocsánat!

Ígérem az ilyen bunkó gondolataimat megtartom magamnak.

Mégegyszer Bocsánat!

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Sep 2013
    Tetszik adás
    579
    528 tetsziket kapott 317.topicban
    Az egy dolog, hogy az itt lévők többsége nem ilyen, és nem tenne hasonló dolgokat, e azért nem a valóságtól elrugaszkodott képzelgés, hiszen ha belegondoltok, sok helyen ez most is működik... Hány olyan esetről lehet (és nem lehet bizonyos okok miatt) hallani, hogy akár saját gyerekét fogja be valaki pluszpénzért munkára? Ehhez nem kell világvége, már most is működik a rendszer.
    Viszont mindenki eldöntheti hogy melyik csoporthoz tartozik.

Senior Member Grafitos's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    Borsod&BP
    Tetszik adás
    2,384
    991 tetsziket kapott 529.topicban
    Nem gondolnám, hogy minden nőt kényszerítenek a prostitúcióra. A legtöbb szexmunkás önként és dalolva nyomja az ipart, jó pénzért. Szakszervezetbe tömörülve védik a jogait ennek az ősi mesterségnek. Szóval nem kell mást tenni, csak jólfizető immáron legális munkát kínálni néhány álláskeresőnek.
    Így LSVF hozzászólásában csak azt tartom betegesen undorítónak, hogy

"Itt jövök én mint strici, aki erotikus kajahozzájárulássért cserébe ellátná fajunk nőnemű egyedét szűkebb terű élőhellyel és ezzel azzal.
    Természetesen nem verném őket, csak mint plusz opció lenne felkínálva szóban az "ehetőséget".
    Kap szállást, részt a kajából, cserébe él és kevésbé dalalol...de ha gyerek is van érte mindent alapon...."

Inkább maradj a perverz buzis ötletednél
    Last edited by Grafitos; 06-26-2014 at 02:26 PM.

Senior Member Grafitos's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    Borsod&BP
    Tetszik adás
    2,384
    991 tetsziket kapott 529.topicban
    Bizony..a férfiak többségéből gyorsan kitörhet a vadállat, amit most csak a viszonylagos jólét és a társadalmi szabályozás tart béklyón...
    Minél nagyobb a szükség és a káosz, annál erősebbek az agressziv megnyilvánulások és az anarchizmus is általánossá válik. A férfiak állnak majd az élvonalban, de a nők is hozzáedződnek majd idővel..
    Last edited by Grafitos; 06-27-2014 at 11:13 AM.

Senior Member bögre's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    May 2013
    Lakhely
    Tolna
    Tetszik adás
    60
    368 tetsziket kapott 175.topicban
    Azért nemhinném. A sok fiatalabb puhapöcs azaz mai "férfiakbol" nem törne ki semilyen "vadálat". Maximum a sarkobakuporodva sirnának....
    Aki meg nem ilyen abban valoszinüen van annyi hogy a rossz helyzet ellenére is tiszteletben tartja a nöket.
    Azokbol lenne mégszemetebb ember akik alapbol azok a jelenlegi időkben is.
    Bögrét megilleti a városba és vagy faluba érkező lányok esetében az első éjszaka joga és a Brüsszel környékén lefoglalt égetett szesz 10%-a, kezdeményezheti a pápa, a jeruzsálemi főrabbi és a Kínai Kommunista Párt főtitkárának leváltását, a Tippmixen megtett fogadásait pedig az érintett csapatok végeredménynek fogadják el.

12. A következő fórumozóknak tetszett bögre hozzászólása: