Oldala 5 of 5 ElsőElső ... 345
Eredmény 41 to 45 of 45

Topic: Boltok ahol NEM érdemes vásárolni

Senior Member Medve's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Feb 2014
    Tetszik adás
    56
    254 tetsziket kapott 155.topicban
    Nem kimondott bolt, de az arukereso.hu-val vigyázzatok. Ehhez a kamerához írtam véleményt, hogy rosszul hirdetik az arukereson mert a tulajdonságaiba HD kameraként írják le, de a leírásban már ott a valós SD HQ felbontása. Az lett az eredmény, hogy nem rakták ki a véleményem, de átírták a leírást is, hogy ott se szerepeljen valós adat. Írtam nekik még egyszer, hogy attól, hogy nem teszik ki a véleményem, még SDHQ kamera marad. Azóta se írták át.

Senior Member Medve's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Feb 2014
    Tetszik adás
    56
    254 tetsziket kapott 155.topicban
    Idézet Eredeti hozzászóló Tulelo Hozzászólás megtekintése
    Szép kis bolt!

Itt is előfordul, hogy nincs valami raktáron, de utol lehet érni a boltosokat, válaszolnak az emailekre és mindig bocsánatot kérnek amiért várni kell az árura.
    Még csütörtökön délelőtt rendeltem a zöld ponttól néhány dolgot. A visszaigazoló emailt megkaptam, de a postai értesítőt már nem. Írtam nekik, hogy ennyi idő alatt feldolgozhatták volna a rendelésem. Még ha nincs raktáron ennyi idő alatt azt is megírhatták volna de semmi... Írtam nekik hogy visszavonom a rendelést, még arra se válaszoltak.

Senior Member Zacskóbicska's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Aug 2013
    Lakhely
    Hungary
    Tetszik adás
    503
    681 tetsziket kapott 391.topicban
    CBA. Húst és mélyhűtöttet ott sosem! Ja, és hogy a picsába lehet penészes egy jégkrém? Azóta töröm a fejemet rajta, de feladom. Jelesre kollokváltam mikrobiológiából, de nekem ez magas feladvány. (Igaz, a penészgombát nem vizsgáltam meg...alaposabban. Fene az érzékeny és finnyás gyomromba végülis.)

Senior Member Zacskóbicska's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Aug 2013
    Lakhely
    Hungary
    Tetszik adás
    503
    681 tetsziket kapott 391.topicban
    Helyesbítek. Most COOP-nak hívják, de minden ugyanaz. Szerintem megvásárolják a más boltokban kidobni készült árut és eladják plusz 20-50 százalék rátartással. Ez az én vásárlói véleményem.

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Tetszik adás
    114
    138 tetsziket kapott 103.topicban
    www.3bnetwork.hu
    Rádióhoz csatlakozókat akartam rendelni , meg egy pendrive-ot .
    Múlthét pénteken feladtam a rendelésem , gondoltam a legrosszabb esetben hétfőn jön a visszajelző mail . Szerda reggelig semmi válasz .... Szerda reggel ezért írtam egy mailt , hogy mi a helyzet a rendelésemmel ? Csütörtök délután jött a válasz , hogy így meg úgy , nincs raktáron , és a weboldal nem a raktárkészletet mutatja , meg hogy külső cégtől rendelik , stb.....
    Kérdem én , hogy mi a f@szért csak a sápot akarja lehúzni sok webshop , úgy , hogy nincs raktárkészlete, de azért kiírja, hogy szállítás 1-2 munkanap ? Büdös köcsög banda...
    Ezek fojamán este megrendeltem a www.hqelektronika.hu oldalról a wevshop-ból , ami kellett , ahol másnap reggel át is tudtam venni a cuccom .

6. A következő fórumozóknak tetszett Laci hozzászólása: