Oldala 2 of 5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 11 to 20 of 45

Topic: Boltok ahol NEM érdemes vásárolni

M-torolt_forumozo
    Guest
    Idézet Eredeti hozzászóló astonferi Hozzászólás megtekintése
    más. utána kérdeztem a bökernél a késeknek. amin böker felirat van azt europában (németországban) gyártják, amin magnum felirat azt kinában de a böker engedélyével és minőségi ellenőrzésével.
    Ilyen horror árakon akárhol gyárthatják, biztos nem fogok tőlük venni. Több nagy gyártónak is van kínai szekciója (pl. Spyderconál a Byrd, Kershawnál a 8CR13MoV pengéjű kések). Ha jól emlékszem ez a Magnum széria nemrég jött be, előtte is kínában gyártattak csak nem verték nagy dobra.

Senior Member astonferi's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    budapest
    Tetszik adás
    1
    526 tetsziket kapott 273.topicban
    Idézet Eredeti hozzászóló Matt Hozzászólás megtekintése
    Ilyen horror árakon akárhol gyárthatják, biztos nem fogok tőlük venni. Több nagy gyártónak is van kínai szekciója (pl. Spyderconál a Byrd, Kershawnál a 8CR13MoV pengéjű kések). Ha jól emlékszem ez a Magnum széria nemrég jött be, előtte is kínában gyártattak csak nem verték nagy dobra.
    nem tudom miután én nem vagyok késbuzi mint az itt jelenlévők nagyrésze ezért próbáltam utána kérdezni. nem is vettem inkább a glocktól rendeltem a bajonettet 30 € ért és az tudom honnan van. lévén hogy a svájci bicskán kívül mást nem hordok magammal SHTF esetén meg nem az lesz a gondja senkinek sem hogy mekkora a pengehossza a bajonettnek.

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Sep 2013
    Tetszik adás
    579
    528 tetsziket kapott 317.topicban
    Van fent pár kés például a vaterán, ilyen böker és társai, de komolyan mennyire lehet komoly egy olyan kés, aminek a pengéjéből hiányzik anyag?
    Ilyenekre gondolok:
    http://gyujtemeny.vatera.hu/militari...831457081.html
    http://gyujtemeny.vatera.hu/militari...831036289.html

M-torolt_forumozo
    Guest
    Mindkét kés gagyi hamisítvány, azokból is a gyengébb darabok. Vannak tradicionális késfajták, ahol a pengéből hiányzik anyag (pl. nepáli kukrik vagy a Spyderco bicskák), személy szerint nem szeretem az ilyen megoldásokat mert bizonyos szinten gyengül a kés. Bár ez ésszerű használat közben nem észrevehető.

Administrator Tulelo's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,464
    4,741 tetsziket kapott 3,179.topicban
    Blog Entries
    4
    999 forintos kés? Az már majdnem olyan jó lehet mint a kínai MTech bicskáim.

Administrator Tulelo's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,464
    4,741 tetsziket kapott 3,179.topicban
    Blog Entries
    4
    Szép kis bolt!

Itt is előfordul, hogy nincs valami raktáron, de utol lehet érni a boltosokat, válaszolnak az emailekre és mindig bocsánatot kérnek amiért várni kell az árura.

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Sep 2013
    Tetszik adás
    579
    Én úgy veszem észre, hogy nagyon birka a magyar ember, ilyenek miatt nem megy a fogyvédőkhöz. Pedig van rá lehetőség, hogy kicsit megcirógassák a buta beképzelt kis buksijukat, elég komoly bírságokat lehet ma már kiszabni az ügyfél átverése, megkárosítása címszó alatt... Csak senkinek nem kell a balhé, meg inkább a lesz*rom hozzáállás a jellemző. Oké, vannak olyanok is, akik egyszerűen nem akarnak kitolni a másikkal, de az a baj, hogy amíg hagyják az ilyen boltokat tevékenykedni, addig a becsületes, normális hozzáállásúaknak is kevesebb az ügyfele.
    (Remélem érthető volt, kezdek fáradni, hosszú napom volt.)

8. A következő fórumozóknak tetszett Amatorpe hozzászólása:

Senior Member Zacskóbicska's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Aug 2013
    Lakhely
    Hungary
    Tetszik adás
    513
    696 tetsziket kapott 401.topicban
    Idézet Eredeti hozzászóló Amatorpe Hozzászólás megtekintése
    Én úgy veszem észre, hogy nagyon birka a magyar ember, ilyenek miatt nem megy a fogyvédőkhöz. Pedig van rá lehetőség, hogy kicsit megcirógassák a buta beképzelt kis buksijukat, elég komoly bírságokat lehet ma már kiszabni az ügyfél átverése, megkárosítása címszó alatt... Csak senkinek nem kell a balhé, meg inkább a lesz*rom hozzáállás a jellemző.
    Te próbáltad már felvenni a kapcsolatot a fogyasztóvédőkkel? Igaz, nem mostanában volt, de én már próbáltam. Egy egész hetet szántam rá, 2 megyében próbálkoztam. Valami különleges önvédelmi mechanizmusuk lehet a túlterhelés ellen, ugyanis tökéletes sikertelenséggel jártam. Még a portásuk sem vette fel a telefont, az e.mail pedig visszajött, hogy nem kézbesíthető. Ezek után az egyébként is felháborodott állapotomban bevettem én is a Leszarom(R) tablettát.

Senior Member Daniui's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Tetszik adás
    398
    399 tetsziket kapott 264.topicban
    Kisebb termékeket viszont visszacserélnek szó nélkül, én egy fülhallgatót cseréltem vissza a napokban, még le sem ellenőrizték, hogy tényleg hibás e.

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Sep 2013
    Tetszik adás
    579
    Idézet Eredeti hozzászóló Zacskóbicska Hozzászólás megtekintése
    Te próbáltad már felvenni a kapcsolatot a fogyasztóvédőkkel? Igaz, nem mostanában volt, de én már próbáltam. Egy egész hetet szántam rá, 2 megyében próbálkoztam. Valami különleges önvédelmi mechanizmusuk lehet a túlterhelés ellen, ugyanis tökéletes sikertelenséggel jártam. Még a portásuk sem vette fel a telefont, az e.mail pedig visszajött, hogy nem kézbesíthető. Ezek után az egyébként is felháborodott állapotomban bevettem én is a Leszarom(R) tablettát.
    Én egy kereskedelmi egységben dolgozom, az alap, hogy évente 2x megjelennek rutinból. Ha valaki bejelent náluk valamit, akkor azon felül is, és olyankor nem annyira kedvesek. Bár felügyelője válogatja, de általában szeretik ha minden rendben van, mert ha nem akkor bírságolni se restek. Hmm, lehet csak velünk ilyen "figyelmesek"?