Oldala 65 of 67 ElsőElső ... 15556364656667 UtolsóUtolsó
Eredmény 641 to 650 of 670

Topic: Elemlámpák, lámpák, világító alkalmatosságok

Senior Member WestBam's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Dec 2014
    Lakhely
    Bp.
    Thumbs Up
    Received: 128
    Given: 46

2 Not allowed!
    Ezen a héten egy hosszú üzemidejű keresőlámpáról, a Palight BOSS II modellről írtam.
    elemlampablog.hu - olcsó elemlámpák tesztje egy helyen.

Csatlakozás dátuma
    Dec 2014
    Lakhely
    Bp.
    Thumbs Up

1 Not allowed!
    Erre a hétre is jutott elemlámpa teszt, a Nitecore MH23 modell került terítékre. Egészen jó, egy apróságot leszámítva.

Csatlakozás dátuma
    Dec 2014
    Lakhely
    Bp.
    Thumbs Up

2 Not allowed!
    Ezen a héten egy érdekesség került terítékre, méghozzá az amerikai Maglite ML300LX 3D elemlámpa. Szerintem már sokan találkoztatok Maglite elemlámpával, LED-essel gondolom kevesebben. Meglepően jól teljesített ez a rúdlámpa, olyannyira, hogy szerintem lesz még a blog oldalain olvasható más típusról is cikk.
    Ami sok szempontból érdekesebb, az 10% kedvezmény, amit nem csak Maglite, de az általuk importált Leatherman multikra is fel tudtok használni a cikk végén lévő kuponnal. Ha már úgy is itt a karácsony a nyakunkon

Senior Member Ihasz Laci's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Jun 2015
    Lakhely
    Somerset UK
    Blog Entries
    2
    Thumbs Up
    Received: 35
    Given: 4

0 Not allowed!
    Idézet Eredeti hozzászóló WestBam Hozzászólás megtekintése
    Ezen a héten egy érdekesség került terítékre, méghozzá az amerikai Maglite ML300LX 3D elemlámpa. Szerintem már sokan találkoztatok Maglite elemlámpával, LED-essel gondolom kevesebben. Meglepően jól teljesített ez a rúdlámpa, olyannyira, hogy szerintem lesz még a blog oldalain olvasható más típusról is cikk.
    Ami sok szempontból érdekesebb, az 10% kedvezmény, amit nem csak Maglite, de az általuk importált Leatherman multikra is fel tudtok használni a cikk végén lévő kuponnal. Ha már úgy is itt a karácsony a nyakunkon
    nekem meg a regebbi 3d-s verzio van a kocsiba, onvedelmi lampakent rendszeresitve

Csatlakozás dátuma
    Dec 2014
    Lakhely
    Bp.
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Nem titkoltan a gyártó erre a célra is ajánlja a hosszabb lámpáit, a biztonsági őröknek is ezért volt 3-4D lámpa rendszeresítve

Senior Member fater.lajos's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Jul 2013
    Thumbs Up
    Received: 29
    Given: 1

0 Not allowed!
    Egy kis érdekesség:

A piacon vett, ledes kínai lámpámmal (Ami jó lámpa és 500 forint volt!) este kísérleteztem. Az udvar végéből megvilágítottam a mozgásérzékelős lámpa szenzorát. Egészen a lámpáig tudtam menni anélkül, hogy bekapcsolt volna. Amikor a zseblámpát kikapcsoltam, felgyulladt a reflektor, de akkor már a lámpa alatt álltam. Két embert összehangolt munkája érdekes lehetőségeket vet fel...

Csatlakozás dátuma
    Dec 2014
    Lakhely
    Bp.
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Teljesen logikus ami történt, hiszen a jobb mozgásérzékelős lámpák rendelkeznek alkonyat kapcsolóval is, hogy csak sötétben kapcsoljon be a mozgásra.
    Ha rávilágítasz azt hiszi nappal van, nem működik addig a PIR szenzor. Még érdekesebb ha ezt egy lézerrel játszod el, így nincs spill (szórt fény), tehát még kevésbé feltűnő a dolog a szenzor ugyan "világítani" fog a beérkező lézersugártól, de világosat érzékel, és be nem fog kapcsolni a lámpa/reflektor, lehet közlekedni alatta. Ettől függetlenül egy jó reflektor mozgásérzékelőkkel filléres és nehezen átverhető biztonsági eszköz.

Member
    Csatlakozás dátuma
    Sep 2018
    Lakhely
    Bp. & BOL
    Thumbs Up
    Received: 34
    Given: 36

0 Not allowed!
    Szia WestBam, nem a konkrét témához kapcsolódik, de tudnál ajánlani 2-3 konkrét fejlámpát max. 10 000 Ft-os szegmensben? A lényeg: usb-ről tölthető LI, elég ütésálló, kültéri, sokszor esős munkavégzéshez (szerelés/javítás/kertészkedés stb.).

Csatlakozás dátuma
    Dec 2014
    Lakhely
    Bp.
    Thumbs Up

1 Not allowed!
    Ha melóra kell akkor nem szabad spórolni rajta, mivel pénzt fogsz vele keresni. Az meg csak akkor megy, ha működik, biztonságosan.
    Skilhunt H03RC, Nitecore HC60, HC65 esetleg ha még árban belefér. Ha sokat lesz a fejeden akkor a skilhunt jobb lehet a kisebb tömege miatt. Kuponokat tudod hol találod hozzájuk

Member
    Csatlakozás dátuma
    Sep 2018
    Lakhely
    Bp. & BOL
    Thumbs Up
    Received: 34
    Given: 36

0 Not allowed!
    Kösz szépen, a Skilhunt szimpinek tűnik, még ha kicsit túllóg is a kereten, de nem vészesen. (Amúgy nem professzionális melóhoz, hanem hétvégi, "szabadidős", nonprofit túléléshez kell... )

A topic keresőszavai: