Oldala 11 of 11 ElsőElső ... 91011
Eredmény 101 to 107 of 107

Topic: Milyen hálózsákot válasszak?

Senior Member Ihasz Laci's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Jun 2015
    Lakhely
    Somerset UK
    Blog Entries
    2
    Thumbs Up
    Received: 27
    Given: 2

0 Not allowed!
    Idézet Eredeti hozzászóló Alpha Hozzászólás megtekintése
    Erről mi a véleményetek? Magyar tiszti. Azt hallottam, hogy hóban alsógatyában lehet benne aludni.
    https://www.jofogas.hu/somogy/Katona...s_83292743.htm
    szerintem giga nagy, siman kitolti egy 60littyos hatizsak felet. autos kempingezesekhez jo lehet amikor nem szamit a suly es meret.
    az az elulso osszehuzos megoldas nem tunik valami jonak, foleg ugy hogy (ha jol lattam) nincs benne buffer betet.

Senior Member varég's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Jul 2013
    Lakhely
    Fejér vármegye
    Thumbs Up
    Received: 12
    Given: 7

0 Not allowed!
    Idézet Eredeti hozzászóló Ihasz Laci Hozzászólás megtekintése
    szerintem giga nagy, siman kitolti egy 60littyos hatizsak felet. autos kempingezesekhez jo lehet amikor nem szamit a suly es meret.
    az az elulso osszehuzos megoldas nem tunik valami jonak, foleg ugy hogy (ha jol lattam) nincs benne buffer betet.
    Cimborának van, szerinte katasztrófa, mert melegnek meleg, de nem szellőzik.
    Inkább egy téli zsákot válassz.

Ha kint akarod hagyni pl. a telkeden, akkor esetleg jó lehet, de a mérete miatt nem ésszerű választás, ha 200 méternél többet mennél...
    Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását.

Senior Member Alpha's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Jan 2017
    Thumbs Up
    Received: 65

2 Not allowed!
    Ezt nem túrázáshoz veszem, hanem téli menedékbe. Rakok fűtést a bódéba, de félő, hogy addig lesz normális idő, amíg ég a tűz.
    Megegyztem az eladóval, megveszem. Majd írok róla véleményt. Szerintem kipróbálom itthon a kertben a külső vízhatlan réteg nélkül még most ősszel.

Senior Member varég's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Jul 2013
    Lakhely
    Fejér vármegye
    Thumbs Up
    Received: 12

0 Not allowed!
    Ezt nem túrázáshoz veszem, hanem téli menedékbe. Rakok fűtést a bódéba, de félő, hogy addig lesz normális idő, amíg ég a tűz.
    Megegyztem az eladóval, megveszem. Majd írok róla véleményt. Szerintem kipróbálom itthon a kertben a külső vízhatlan réteg nélkül még most ősszel.
    Erre a célra tökéletes lesz!
    Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását.

Csatlakozás dátuma
    Jan 2017
    Thumbs Up

1 Not allowed!
    Megérkezett a zsák, nagyon jónak tűnik. Tényleg patika állapotú és vastag. Hétvégén kipróbálom az udvaron. Majd írok beszámolót.

Csatlakozás dátuma
    Jan 2017
    Thumbs Up

5 Not allowed!
    Gondoltam, hogy a zsákban kint alszok az udvaron. Erre a lányom közölte, hogy Ő akar a zsákban aludni, de bent a lakásban, mert kint fél. Így meghiúsult a tesztem, de lett egy jó apa-lánya estém...20180914_211619-768x1024.jpg

Senior Member Ihasz Laci's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Jun 2015
    Lakhely
    Somerset UK
    Blog Entries
    2
    Thumbs Up
    Received: 27
    Given: 2

0 Not allowed!
    Gondoltam, hogy a zsákban kint alszok az udvaron. Erre a lányom közölte, hogy Ő akar a zsákban aludni, de bent a lakásban, mert kint fél. Így meghiúsult a tesztem, de lett egy jó apa-lánya estém...20180914_211619-768x1024.jpg
    mar megerte