Oldala 1 of 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény 1 to 10 of 18

Topic: A bűn éjszakája /The Purge/

Senior Member raktaros's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    A raktárban
    Tetszik adás
    4,571
    1,170 tetsziket kapott 766.topicban

A bűn éjszakája /The Purge/

Ha lenne egy éjszaka minden évben, amikor bármilyen bűnt elkövethetsz mindenféle következmény nélkül, mit tennél? Ez az új thriller egy család sorsát követi nyomon egy éjszaka folyamán, négy embert, akikről kiderül, meddig képesek elmenni, hogy megvédjék magukat, amikor a gonosz külvilág betör az otthonukba.
    Egy olyan Amerikában, ahol tombol a bűnözés, és túlzsúfoltak a börtönök, a kormány kijelölt egy 12 órás időszakot minden évben, amikor bármilyen bűncselekmény - a gyilkolást is beleértve - legális. Nem lehet rendőrt hívni. A kórházak szüneteltetik a segítségnyújtást. Ez egy olyan éjszaka, amikor a polgárok magukat szabályozzák, büntetés nélkül. Ezen az éjszakán, amikor elburjánzik az erőszak és a bűn, egy családnak el kell döntenie, kikké válnak, amikor bekopogtat hozzájuk egy idegen.
    Amikor egy behatoló betör James Sandin zárt közösségébe, olyan események sorozatát indítja be, amely a család szétszakadásával fenyeget. Most Jamesen, a feleségén, Maryn, és a gyermekeiken a sor, hogy túléljék az éjszakát anélkül, hogy olyan szörnyekké változnának, mint akik elől elrejtőztek.

Vagy a meddig mennél el témába tegyük inkább

Member környész's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Tetszik adás
    38
    38 tetsziket kapott 25.topicban
    Érdekes témát feszeget, maga a film is érdekes volt, tele meglepetéssel. Gondolom lesz még folytatása, mert a végén van ami nem derült ki.

Senior Member bögre's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    May 2013
    Lakhely
    Tolna
    Tetszik adás
    60
    368 tetsziket kapott 175.topicban
    Nem láttam a filmet de meg szeretném nézni. Már hallotam rolla.
    Fuuu ha egy ilyen fehetöség lenne itt! Az lenne az én éjszakám!

Member környész's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Tetszik adás
    38
    Én tegnap éjjel néztem meg, úgy is gondolkodtam mit kéne nézni, aztán látom itt ezt.
    Bizony népcsoportoknál már most is játszik ez a fajta módszer, bár a fejesek még nem mondták rá az áment, de ki tudja mi lesz itt később. Bár nem mondom, de lehet én is élnék egy ilyen lehetőséggel.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    A raktárban
    Tetszik adás
    4,571
    Én este letöltöttem, de még nem néztem meg, csak valahol az 5 legjobb SHTF filmben benne volt.
    Talán majd ma

Senior Member bögre's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    May 2013
    Lakhely
    Tolna
    Tetszik adás
    60
    368 tetsziket kapott 175.topicban
    Ti honnan szeditek le? Nekem sose sikerül semi filmet megtalálnom meg leszednem. EGy csomo jo film van de sose tudom öket leszedni se online megnézni mert annyi szar reklámos oldal van hogy hihetetlen....

Member környész's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Tetszik adás
    38
    Én nem szoktam leszedni őket, szinte mindig online nézem. Beírod a keresőbe a film címét és utána, hogy online, az első kidobott linken már meg is tudod nézni. Általában felkínál több oldalt is, lehet hogy a legelső link pont nem él, akkor rámész a következőre. Linket ide nem akarok betenni, de ha úgy csinálod, ahogy írtam, egyből meg kell találnod.

Doom
    Guest
    Ez egy kemény film,ahogy mondják..kötelező darab.....ma csak patkányt,holnap szarvast,aztán kutyust,cicust,fóka bébit,jeges medvét,,,aztán embert...mindenre van önámító,lelkiismeret megnyugtató magyarázat......mert hasznos,mert a köz érdeket szolgálja,mert meg szabad tenni !!!!!????

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    A raktárban
    Tetszik adás
    4,571
    Én letöltöm mert 5 percnél többet nem bírok monitoron nézni, inkább tévére teszem.

Most néztem meg. Tudom könnyű így okosnak lenni, de ha ilyen világ lenne én biztosan csináltam volna lőréseket és pánikszobát.
    Nem vártam volna meg míg betörnek. Az elején 7en voltak, fenyegetőzésre a nagyszájú főnököt és amennyit lehet leszedtünk volna.
    Hátha elment volna a kedvük.

El tudom képzelni, hogy elszaporodnak majd itt nálunk is ezek az elkerített, őrzött, gazdagoknak való lakóparkok.

SPOILER
    Én meg kis naiv azt hittem a szomszédoknak megjött az esze és vigyáznak egymásra.

Doom
    Guest
    ..... személy szerint én lelépnék...ahogy tervezem is....két-három hónapot is elvagyok,csak a csomagtartóból...van pár jó hely ahol még magamat sem találom meg...a gyilkolászást meghagyom a ............