Oldala 4 of 4 ElsőElső ... 234
Eredmény 31 to 38 of 38

Topic: Hány kalória kell a túléléshez?

Administrator Tulelo's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,012
    4,387 tetsziket kapott 2,956.topicban
    Blog Entries
    4
    Frissen főtt étel amúgy se volt nálunk túl sűrűn. A másik házban is hetente egyszer ha ettünk frissen főtt ételt. Nem szokás errefelé. Mondjuk engem nem zavar.

Ádám Csaba
    Guest
    Biztosan meg lehet szokni, de jó azért a főtt étel...

3. The Following 2 Users Say Thank You to Ádám Csaba For This Useful Post:

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Dec 2013
    Lakhely
    Csongrád megye
    Tetszik adás
    891
    546 tetsziket kapott 323.topicban
    Idézet Eredeti hozzászóló Dream_walker Hozzászólás megtekintése
    Az egyik szakdolgozatomban növényi magvak csírázás-serkentését vizsgáltam elektromágneses hatásokkal. Ez magyarul azt jelentette, hogy letettem egy adag magot csírázni, és speckó cuccal belenyúlkáltam a mágneses erőterekbe. A speckó cucc az különböző elektromágneses tekercseket jelentett (szabályzókkal, egy rakat kábelle, meg ilyenek), jó nagy méretben, mert ugye el kellett férnie benne a csíráztatótálcának is.
    Mikor leárnyékoltam a bolygó saját erőterét (azaz belőttem, hogy az adott helyen éppen mekkora a mágneses háttérsugárzás), és annak a negatívjával kioltottam azt), akkor gyakorlatilag olyan torz növények kezdtek el fejlődni, hogy rendesen ijesztő volt. Mint egy csernobil-stílusú mutánskert. Mikor más-más erősségeket használtam, mindig volt valami érdekes hatás. Az egyiknél pl. a gyárilag 85%-os csírázást (füszernövény magja volt, ott ennyi a limit) 100%-ra hoztuk, feleannyi idő alatt. Tehát 6 nap alatt a száz magból ki kellett volna kelnie 85-nek. Ehelyett a második napon mind a száz szépen előbújt. Mikor megismételtem, akkor megint. Aztán volt, hogy egy adott ion frekvenciájára állítottam be a gépet (a növényi sejt-anyagcserében is fontos a kálium-nátrium pumpa, így a káliumot választottam), ekkor a tápoldatból az összes káliumot felszívta a növény. Ez fizikailag majdnem képtelenség, de a visszamérés után az oldatban nem találtam káliumot, mintha sosem lett volna benne. Ez az adott tápanyagra 100%-os hasznosítást jelent, el lehet képzelni ez után a lehetőségeket.

Ez pedig egy sima, gyakorlatilag majdnem középiskolás eszközökkel (de tényleg csak majdnem) elvégezhető kísérlet. Akkor most képzeld el, hogy ugyanez a rendszer működhet a te saját elektromágneses meződ, meg a bolygóé között. Mert működhet, hiszen biofizikai szempontból a bolygó meg a tested nem sokban különbözik a magtól és a tápoldattól.

Erről szívesen olvasnék bővebben. Nem is értem, hogy ha ez így működik, akkor mért nincs még több száz fős laboratóriumi kutatásnak alávetve a téma.
    Ha be akarsz verni egy szeget, nem kell a felhajtás és a hűhó,
    fogd a kalapácsot és üsd a r..adt szeget még be nem megy!

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    May 2013
    Lakhely
    Föld
    Tetszik adás
    241
    311 tetsziket kapott 206.topicban
    És a gyúrósok még nem kattantak rá?
    Tegyünk tekercseket az ágy alá és növesszünk szörnyeket!
    Lehet ma este, már én is a sarki trafón alszom. Hátha!
    Aki nem vágott még fát géppuskával, az nem is ember!

6. A következő fórumozóknak tetszett Vasember hozzászólása:

Member
    Csatlakozás dátuma
    Sep 2015
    Tetszik adás
    190
    45 tetsziket kapott 23.topicban
    A sarki trafón alszol? Akkor a továbbiakban nem lesz szükséged családtervezésre )

Doom
    Guest

Administrator Tulelo's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,012
    4,387 tetsziket kapott 2,956.topicban
    Blog Entries
    4
    A több száz kilométeres túrázás, meg a bunkerben alvás között azért nagy különbség van.

10. A következő fórumozóknak tetszett Tulelo hozzászólása:

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2015
    Tetszik adás
    64
    62 tetsziket kapott 38.topicban
    hÁT KB EGY OLDAL SZALONNA EGY NAPRA, A PÁLINKÁRÓL NEM BESZÉLVE, DE HALLOTTAM OLYANOKRÓL AKIK HETI EGY LÓVAL KIBIRTÁK A PINCÉBEN 30 AN. (HÁTTAL NEM KEZDUNK MONDATOT) bOCSÁNAT.