Oldala 5 of 17 ElsőElső ... 3456715 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 41 to 50 of 161

Topic: Ingyen energia - Napenergia

Senior Member bögre's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    May 2013
    Lakhely
    Tolna
    Tetszik adás
    60
    368 tetsziket kapott 175.topicban
    2kW??? Nem rossz! Sött!

Valami bövebb info? Milyen fajta? Valami leirás van rola? Mekkora a cuc?
    Bögrét megilleti a városba és vagy faluba érkező lányok esetében az első éjszaka joga és a Brüsszel környékén lefoglalt égetett szesz 10%-a, kezdeményezheti a pápa, a jeruzsálemi főrabbi és a Kínai Kommunista Párt főtitkárának leváltását, a Tippmixen megtett fogadásait pedig az érintett csapatok végeredménynek fogadják el.

Senior Member Grafitos's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    Borsod&BP
    Tetszik adás
    2,384
    991 tetsziket kapott 529.topicban
    Nekem pont a fürdőbe nem vált be az infrapanel. 500w, szóval feltételeztem, hogy ha feldobom a plafonra, majd érezni fogom a sugárzó hőt..hát nem..már azt hittük, hogy szarul kötöttük be, ami gyakorlatilag lehetetlen. aztán lejjebb tettem, és így már érzem..nem akartam, hogy folyamatosan menjen..meg amúgy sem akartam állandó hőt a fürdőben, ezért kapcsolóra kötöttük..
    Most úgy használjuk, hogy fürdés előtt 15 perccel odamegyek, felkapcsolom..mire megyünk jó.
    Na de ez sem megoldás..szóval nekem kicsit csalódás volt.

Idézet Eredeti hozzászóló raktaros Hozzászólás megtekintése
    Ha jól emlékszem 80W körül van métere. Eredetileg az ágy alá vettem mert egy áthidalós szekrénynél van, a szekrény mögött meg északi fal.
    Az ágy alatt mintha hideg szél fújt volna télen. De arra nem volt jó, így egy darabja ide került, időkapcsolóval néha bekapcsolva.
    Az infrapanelnek utánajárva úgy tűnik szuper dolog, de csak addig amíg be van kapcsolva, kikapcsolása után rohamosan esik a hőérzet. Hiába tűnik kedvezőnek a kevés fogyasztása ha annak folyamatosan mennie kell. Fürdőszobába fürdés idejére viszont tényleg jó megoldás lehet, főleg tükrös, el is van rejtve és a tükör sem párásodik .

3. A következő fórumozóknak tetszett Grafitos hozzászólása:

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    Borsod&BP
    Tetszik adás
    2,384
    Idézet Eredeti hozzászóló Oakland Hozzászólás megtekintése
    Én is addig voltam szkeptikus, amíg csak a neten láttam. Ha visszaolvastok az első oldalra, akkor láthatjátok.
    Egy másik barátom most építi. A tervezett teljes költségvetés 30ezer, várható teljesítmény 2kW.
    Ha beleggyezik, akkor a teljes folyamatot végigkövethetjük.
    Már csak azért is, mert én is akarok egyet építeni...
    Sok fotózni valód lesz mostanában..engem érdekelne az Oakland féle sörgép gyártási folyamata is..na erről a mágnesmotorról már nem is beszélve...

A motorral kapcsolatban közben az ütött szöget a fejembe, hogy Nikola Teslának és a 19. század közepétől a rengeteg elektronikával foglalkozó tudósnak és fejlesztőnek ne jutott volna eszébe az ellentétes pólusok taszításának egyszerű elvén működő, forgó szerkezet munkára fogása? Nem hiszem el, hogy ez a youtube huszároknak ugrott be elsőnek...

Senior Member bögre's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    May 2013
    Lakhely
    Tolna
    Tetszik adás
    60
    368 tetsziket kapott 175.topicban
    Bevallom ösintén régen énis "feltaláltam" egy mágnesmotort amit aztán meg is épitettem. AZ eredmény kb semmi nem lett.

És utánna youtubozgatok és mit látok??? A mágnesmotoromat a saját találmányomnak hitt cucot! Szintén hasonlo eredményel mint ami nekem lett.

De szerintem müködöképes lehetne csak kéne szerezzek valami olyan anyagot ami szigeteli a mágneses erövonalakat.... És nem zavar be a müködésbe.
    Bögrét megilleti a városba és vagy faluba érkező lányok esetében az első éjszaka joga és a Brüsszel környékén lefoglalt égetett szesz 10%-a, kezdeményezheti a pápa, a jeruzsálemi főrabbi és a Kínai Kommunista Párt főtitkárának leváltását, a Tippmixen megtett fogadásait pedig az érintett csapatok végeredménynek fogadják el.

Törölt_fórumtag2
    Guest
    Idézet Eredeti hozzászóló bögre Hozzászólás megtekintése
    2kW??? Nem rossz! Sött!

Valami bövebb info? Milyen fajta? Valami leirás van rola? Mekkora a cuc?
    Át fogom küldetni magamnak a szükséges dolgokat. Egyelőre én is csak annyit tudok, hogy működik. Dióhéjban elkezdte nekem magyarázni, hogy milyen mágnes kell hozzá, szögbeállításokkal való játék, stb.
    Én is szeretném lerajzolva, adatokkal együtt látni a dolgot.
    Sőt vagyok olyan mocsok, hogy csak akkor kezdem el magamnak megépíteni, ha látom, hogy hónapokon keresztül problémamentesen működött a barátomnál és termelte az áramot. Óvatos duhaj vagyok.

7. The Following 2 Users Say Thank You to Törölt_fórumtag2 For This Useful Post:

Törölt_fórumtag2
    Guest
    Idézet Eredeti hozzászóló Grafitos Hozzászólás megtekintése
    Sok fotózni valód lesz mostanában..engem érdekelne az Oakland féle sörgép gyártási folyamata is..na erről a mágnesmotorról már nem is beszélve...

A motorral kapcsolatban közben az ütött szöget a fejembe, hogy Nikola Teslának és a 19. század közepétől a rengeteg elektronikával foglalkozó tudósnak és fejlesztőnek ne jutott volna eszébe az ellentétes pólusok taszításának egyszerű elvén működő, forgó szerkezet munkára fogása? Nem hiszem el, hogy ez a youtube huszároknak ugrott be elsőnek...
    Állítólag nem rendelkezett ilyen típusú mágnesekkel.
    Tesla találmányait lelkesen eltitkolják a hozzánk hasonlók elől, lehet, hogy megcsinálta ő is...

Törölt_fórumtag2
    Guest
    Egyelőre állnak a projektek. Főállás, mellékállás, hétvégén 800 négyszögöl földecske, építkezés, traktor építés, ólépítés, stb.....
    Sajnos már most is több felé vagyok szakadva, semmire nincs időm.
    Ha lesz mit fényképeznem, fel fogom tenni.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    Borsod&BP
    Tetszik adás
    2,384
    Hát lehet..bár az első videó, amit ezzel kapcsolatban láttam egy pc hűtőventillátor lapátjára ragasztgatott pontmágnesek, meg igen..talán volt néhány hajlított mágnes is..Lehet hogy ez olyan spéci? Minden esetre várjuk a hosszútávú tesztet és bármi infót amit felénk csöpögtetsz erről hálásan megköszönünk. Ha egy ilyet 30-40 pénzből össze lehetne hozni, és korlátlan ideig működhetne én is nekikezdenék barkácsolni. (persze a csapágyak úgyis beszarnak előbb utóbb)

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Dec 2013
    Lakhely
    Csongrád megye
    Tetszik adás
    1,072
    603 tetsziket kapott 357.topicban
    Ha csak a csapágy lenne a probléma, beszereznék néhány csúcsminőségű csapágyat, meg teflonos nanobioöko olajat hozzá
    Ha be akarsz verni egy szeget, nem kell a felhajtás és a hűhó,
    fogd a kalapácsot és üsd a r..adt szeget még be nem megy!

12. A következő fórumozóknak tetszett shadow177 hozzászólása:

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    Borsod&BP
    Tetszik adás
    2,384
    Én hiszek Oaklandnak..azt mondja, h a saját két szemével látta a működést..jóféle dugattyúcsapágy évekig kihúzná olajfürdő mellett