Oldala 4 of 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó
Eredmény 31 to 40 of 50

Topic: Higiénia

M-torolt_forumozo
    Guest
    Úgy néz ki el lehet lenni tisztálkodás nélkül is...
    http://www.nepbetegsegek.hu/hatvan-e...pgaleria-.html

2. A következő fórumozóknak tetszett M-torolt_forumozo hozzászólása:

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    Kárpát-medence
    Tetszik adás
    681
    155 tetsziket kapott 78.topicban
    Szart meg öt cigit szívva egyszerre.. Nem semmi a papa! Itt meg kezet kell mosni ha megsimogatsz egy kismacskát, mert jajmilesz.
    A barbarizmus az emberiség természetes állapota. A civilizáció természetellenes. Nem egyéb, mint a körülmények hóbortja. De végül is mindig a barbarizmus győzedelmeskedik.

Senior Member Grafitos's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    Borsod&BP
    Tetszik adás
    2,387
    991 tetsziket kapott 529.topicban
    upsz
    Csatolt képek Csatolt képek
    Last edited by Grafitos; 01-10-2014 at 12:41 PM.

Doom
    Guest
    Nem semmi immunrendszere lehet...szerintem 120-130 évet fog élni.....meg most már tudjuk legalább hogyan fogunk az összeomlás után pár évvel kinézni...mindenki egyforma lesz....

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Dec 2013
    Lakhely
    Csongrád megye
    Tetszik adás
    897
    547 tetsziket kapott 323.topicban
    Nem tudom hogy ide tartozik-e, de nem akartam külön topicot nyitni neki. Ha akarja, Túlélő úgyis átteszi valahova máshova.
    Tehát. Csaknem negyedszázad borotválkozás, és töméntelen kísérletezés után rájöttem hogy a ~2000+ forintos borotvagéleket meg habokat kenterbe veri a 300 Ft-os Barbon borotvakrém egy 500 Ft-os noname pamaccsal felkenve.
    Csak azt tudom hozzátenni hogy BAZZEG
    Ha be akarsz verni egy szeget, nem kell a felhajtás és a hűhó,
    fogd a kalapácsot és üsd a r..adt szeget még be nem megy!

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Sep 2013
    Tetszik adás
    579
    528 tetsziket kapott 317.topicban
    Nekemisvanotthon pár évig vagy évtizedig jó volt, csak aztán követni kellett a nyugati trendet...

Senior Member Daniui's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Tetszik adás
    399
    399 tetsziket kapott 264.topicban
    Azért ez a bácsi szerintem egy különleges eset, ha nem tisztálkodsz egy rakat fertőzést betegséget el lehet kapni. Főleg ha kint vagy terepen, megsérted a bőröd, megcsíp a szúnyog az így keletkezett sebek el tudnak fertőződni. Láttam már olyan hogy a szúnyogcsípés elfertőződött nem volt szép, és ha nem megy korházba tovább terjed.

Terepen még nagyobb jelentősége van a higiéniának ha lehet minden nap legalább a kritikus helyeket(altest, arc, szem, száj, fül, hajlatok,) meg kell mosni, ha minden nap nem megy akkor is törekedni kell hogy minél többször.
    "Nem tudunk mindent megtenni azonnal, de azonnal tudunk tenni valamit."

Senior Member Zacskóbicska's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Aug 2013
    Lakhely
    Hungary
    Tetszik adás
    497
    673 tetsziket kapott 385.topicban
    Idézet Eredeti hozzászóló shadow177 Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom hogy ide tartozik-e, de nem akartam külön topicot nyitni neki. Ha akarja, Túlélő úgyis átteszi valahova máshova.
    Tehát. Csaknem negyedszázad borotválkozás, és töméntelen kísérletezés után rájöttem hogy a ~2000+ forintos borotvagéleket meg habokat kenterbe veri a 300 Ft-os Barbon borotvakrém egy 500 Ft-os noname pamaccsal felkenve.
    Csak azt tudom hozzátenni hogy BAZZEG
    Ezt alátámasztom én is. Sőt még szúnyogcsípés okozta viszketés enyhítésére is jó

Senior Member raktaros's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    A raktárban
    Tetszik adás
    4,514
    1,163 tetsziket kapott 762.topicban
    Idézet Eredeti hozzászóló Daniui Hozzászólás megtekintése
    Főleg ha kint vagy terepen, megsérted a bőröd, megcsíp a szúnyog az így keletkezett sebek el tudnak fertőződni. Láttam már olyan hogy a szúnyogcsípés elfertőződött nem volt szép, és ha nem megy korházba tovább terjed.
    Még iskolás koromban nekem is volt ilyen. Egy pici szúnyogcsípés az alkaromon.
    Egyszer csak elindult a csík (nyirokérgyulladás), kaptam is azonnal a hátsóba egy injekciót.

Pityubá
    Guest
    Idézet Eredeti hozzászóló Daniui Hozzászólás megtekintése
    Azért ez a bácsi szerintem egy különleges eset, ha nem tisztálkodsz egy rakat fertőzést betegséget el lehet kapni. Főleg ha kint vagy terepen, megsérted a bőröd, megcsíp a szúnyog az így keletkezett sebek el tudnak fertőződni. Láttam már olyan hogy a szúnyogcsípés elfertőződött nem volt szép, és ha nem megy korházba tovább terjed.

Terepen még nagyobb jelentősége van a higiéniának ha lehet minden nap legalább a kritikus helyeket(altest, arc, szem, száj, fül, hajlatok,) meg kell mosni, ha minden nap nem megy akkor is törekedni kell hogy minél többször.
    Az öregúrnak nem kell félnie a rovarok csípésétől, szaga miatt kerülik a rovarok.

A topic keresőszavai: