Oldala 6 of 6 ElsőElső ... 456
Eredmény 51 to 56 of 56

Topic: Higiénia

0 Not allowed!
    Házi ecetkészítéssel van valakinek tapasztalata? (Főzéshez, fertőtlenítéshez, mosáshoz öblítőként is jó.)

Senior Member Ihasz Laci's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Jun 2015
    Lakhely
    Somerset UK
    Blog Entries
    2
    Thumbs Up
    Received: 34
    Given: 4

1 Not allowed!
    kis emlekezteto mindenkinek, MOSSATOK KEZET!!!

elmenteunk wales-be a szokasos turara mult hetvegen. aztan valamit sikerult osszeszednem, valoszinuleg nem mostam rendesen kezet fozes elott es szepen benyaltam valami bacit. szerencsere csak en ettem a foztombol igy masnak nem lett baja.
    vacsora utanpar oraval mar ereztem, hogy baj van aztan este arra ebredtem, hogy hanyni is kell meg hasmenesem is van, akkor mar tudtam, hogy mi ujsag. volt nalam imodium azt vettem be de mar keso volt. a hasmenes ugy ahogy kordaban lett tartva de a hanyas az nem szunt. hajnalra mar nem birtam, ott hagytam minden cuccomat aztan hazajuottem.
    ha egyedul lettem volna sokkal nagyobb lett volna a sz@r, masnap eleg faradt es gyenge voltam a kiszaradas miatt, jo, hogy ott tudtam hagyni mindent es a haverom hazahozta a dolgaim.
    a havernanak az volt a mazilja, hogy nem osztozkodtunk a kajan, meg ha jo otletnek is tunik megkinalni mast ezutan valoszinu nem teszem.
    egy ilyen kis hasmenes, hanyas kombo siman kiutott 24 orara, gyorsan jott es gyorsan ment.
    es az egesz siman elkerulheto lett volna ha normalisan kezet mosok

Senior Member fater.lajos's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Jul 2013
    Thumbs Up
    Received: 25
    Given: 1

0 Not allowed!
    Ezeknek a "banális" betegségeknek nincsen igazán orvossága. A szervezeted meggyógyítja magát úgy, hogy kipakolja magából minden ami nem jó. Az alkohol esetleg segít, mivel görcsoldó hatású és így a hasi fájdalmaknál segíthet. És kiüt több kevesebb időre. Én szalmonellás voltam, három nap hasmenés, láz és egy kevés hányás. Ha orvoshoz jutottam volna, akkor infúzió és fertőző osztály. Mivel magam voltam, csak a fájdalomra, a lázra és a szagra emlékszem...
    A kézmosáson kívül fontos a kaja megmosása is! A tojásé különösen!

Fórum támogató Zacskóbicska's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Aug 2013
    Lakhely
    Hungary
    Thumbs Up
    Received: 15
    Given: 0

0 Not allowed!
    [QUOTE=Parasztcipo;86054]Házi ecetkészítéssel van valakinek tapasztalata? (F

Egyszerű. A 10 százalék alkoholnál kevesebbet tartalmazó szörpöt, almalét, bort szobahőmérsékleten hagyod egy hétig, levegőt kapjon és kész.
    Igenis előre kell inni a medve bőrére! Később már nem biztos, hogy lesz rá lehetőség.

Senior Member Rozsomák's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2015
    Thumbs Up
    Received: 23
    Given: 0

0 Not allowed!
    Ma megfürdök.

DE RENDESEN! A zoknimat az alsógatyát és a pólómat is levágom, úgy fürdök.
    Kaptam egy szappant, mit kell velée csinálni? beléáztatni a fürdővízbe? Jobb mint a domesztosz vimmel???

Administrator TMIB's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up
    Received: 218
    Given: 411

0 Not allowed!
    Ha nincs más, ki lehet mosni a szennyest abban is. Zokni + gatya + pólóért nem érdemes 100 liter friss vizet elpocsékolni a mosógéppel. (Vagy csak várj amíg tele lesz a szennyes kosár. )

A topic keresőszavai: