Oldala 2 of 2 ElsőElső 12
Eredmény 11 to 17 of 17

Topic: C vitamin vásárlás

P
    Guest
    A réz miatt egyáltalán nem aggódok! A pipadohány elszívása ugyanis bőségesen utánpótolja a raktárakat nap, mint nap. Inkább még ezt kompenzálom az aszkorbinsavval...

Fórum támogató Zacskóbicska's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Aug 2013
    Lakhely
    Hungary
    Tetszik adás
    530
    723 tetsziket kapott 420.topicban
    Idézet Eredeti hozzászóló Plafon Hozzászólás megtekintése
    A réz miatt egyáltalán nem aggódok! A pipadohány elszívása ugyanis bőségesen utánpótolja a raktárakat nap, mint nap. Inkább még ezt kompenzálom az aszkorbinsavval...
    Így mindjárt másabb a helyzet. Mindenfajta kompenzációhoz azonban sokkal jobb a whisky sok csokival, vagy még több sörrel

Senior Member Grafitos's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    Borsod&BP
    Tetszik adás
    2,384
    991 tetsziket kapott 529.topicban
    Ez jónak tűnik és az átvevőhely csak néhány utca tőlem...sanszos, hogy betárazok..köszi az infót

Én innen szoktam rendelni, mindössze 19c0 Ft-ért kilóját:

http://bbbbb.superwebaruhaz.hu/aszko...--1-kg-t178063

A szállítás viszont nem ingyenes, súlytól függ. Szerintem elég tiszta lehet, pl. mert hasmenést kábé az az adag vált ki belőle, ami egyébként is, ráadásul ha valami agresszív vírust sikerül benyalnom, látványosan segített, még én is meglepődtem. Rendszeresen kortyolgatom limonádéként mézzel.

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Sep 2013
    Tetszik adás
    579
    528 tetsziket kapott 317.topicban
    És meddig áll el a tasakban illetve felbontás után? Én eddig csak kapszula vagy gyümölcs formában találkoztam c-vitaminnal...

P
    Guest
    Biztosan van veszteség felbontás után, de ha levegőtől zártan, sötét, száraz helyen tudod tárolni, akkor minimális. Kétfajta veszteség szokott előfordulni: egy az oxidációtól, egy pedig attól, hogy nagyon-nagyon finom por. Nem tudod úgy használni, hogy ne kerüljön a levegőbe belőle jó pár mg.
    Ha rendszeresen használod (mi ketten vagyunk rá), és helyesen tárolod, akkor nagy gond nincs szerintem a végefele sem.

Senior Member raktaros's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    A raktárban
    Tetszik adás
    4,794
    1,211 tetsziket kapott 790.topicban
    Biztosan van veszteség felbontás után, de ha levegőtől zártan, sötét, száraz helyen tudod tárolni, akkor minimális.
    Én dunsztosüvegbe tettem, papírral betekertem, szekrény mélyén tárolom. Kis műanyag vitaminos fiolába teszek ki kis adagokat, így nem a nagyot kell nyitogatni.

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Sep 2013
    Tetszik adás
    579
    528 tetsziket kapott 317.topicban
    Köszi a válaszokat!