Oldala 1 of 4 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 1 to 10 of 40

Topic: Figyelmeztetések

Administrator TMIB's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up
    Received: 97
    Given: 186

0 Not allowed!

Figyelmeztetések

Gladius-nak egy figyelmeztetés személyeskedésért és offolásért. Tisztességesen kell beszélni mindenkivel, akkor is ha más a véleménye a többieknek. Illetve nem kellene minden egyes topicból származásra vonatkozó dolgokat írni, ez nem az a fórum ahol ezt szívesen vesszük.

Ha prepperkedésről van szó, akkor ez a fórum, ha a másik témáról szeretnél másokkal beszélni, akkor azt itt megteheted: http://forum.index.hu/Article/showAr...9&la=128563592

gladius
    Guest

0 Not allowed!
    Túlélő,látom megint törölted a véleményem,ezért véleményt alkotok:1. Regisztrálhattam egy zárt csoportba 2.Nem fogadnak a zárt csoportba,a regisztráció csak egy dolog 3.Nincs szabad véleménynyilvánítás! 4. A véleménybe köthetnek,és ha reagálok vagy én jövök ki hibásan vagy törlik a véleményem. Akkor kérdem én minek van ez a fórum ha zárt csoport és nem fogadnak be,és csak védik egymást.Ha belémköt az egyikük és én reagálok rá,akkor jön a többi és támadnak és én jövök ki hibásan a többiek szemében.

gladius
    Guest

0 Not allowed!
    Túlélő,elmagyarázom hogy hogyan kezdődött.Az edzés topicban azt írtam hogy a favágás a legjobb edzés,ezzel nem szóltam senkihez,nem személyeskedtem,és szerintem nekem is jogom van a véleményilvánításhoz,mégis a Matt magára vette és belémkötött én erre megvédtem magam,utána már a Gazda is támadott,ellene is védtem magam akkor nem értem miért én kapok figyelmeztetést,ja és a Maree a troll szóval nem személyeskedik az edzés topicban?

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Nem a te véleményed töröltem, hanem vagy 5 oldalnyi értlemetlen vitát.

Nincs szabad véleménynyilvánítás!
    Az van, de a szabályzatot be kell tartani. A szabályzat a fórum védelmére lett megalkotva. Nem kötött beléd senki. Ahogy én láttam az egyikben, hogy önvédelemről volt szó, udvaron ásott kis gödörről vagy valami ilyesmiről, erre írtad minden ok nélkül, hogy "aki másnak vermet ás". Ennek semmi értelme nincs, miért állnál ki egy valaki otthonába betörő bűnöző mellett egy fórumtaggal szemben?

Meg azt is megbeszéltük, hogy nem kell a rasszizmus szítása, amit te eddig már háromszor megtettél. Előszörre csak töröltük az egészet és láttad, senki nem akarta folytatni a vitát, mert ez nem az a fórum ahol ez téma lenne. Néha egy félmondatban előkerülhet esetleg, de egyáltalán nem jellemző. Index fórumon 1 millió ilyen hozzászólás van, de az ott van. Itt nem divat. 9 hónapos a fórum, eddig elő se került ez a téma, te beregeltél talán 2 hete és már 3x előhoztad. Minek?

Az offolás sem tetszik. Minden topicban ugyanúgy előhozod a dolgot. Ezt a fenti panaszodat is a "közbiztonság" topicba írtad be. Szerinted oda való volt?

Nem a befogadás a lényeg, hanem a beilleszkedés. Rómában, mint a rómaiak.

Itt a fórumon beszélgetünk a közbiztonságról, politikáról és az ország (illetve az egész világ) problémáiról is, de minden témát ugyanarra terelsz el, ami úgy tűnik hogy zavarja a többséget. Nem akarunk mindenféle kisebbségekről beszélni, nem érdekel a származás, hogy kinek milyen a színe. Van akit nem érdekel ez a téma, van akit zavar, van akinek rossz kedve lesz tőle, vagy dühös lesz miatta, a fórumnak is egyértelműen árt. Ez itt egy prepperfórum, ha mégis ilyesmiről akarsz vitatkozni másokkal, akkor ahogy fentebb írtam, az Index fórumon azt megteheted. Ott van belőle vagy 1 millió hozzászólás.

Itt az ilyesmit törölni fogom. Ahogy az értelmetlen veszekedéseket és beszólogatásokat is.

gladius
    Guest

0 Not allowed!
    Túlélő.Nem én tettem származásra utalást hanem a raktáros.Kérlek idézz ha tudsz a tegnapi hozzászólásaim közül ha utaltam volna a származásra!

gladius
    Guest

0 Not allowed!
    De ahogy írtam Matt kötött belém a semmiért és utána kezdődött.Szerintem te el sem olvastad a Mattes történetemet amit az elöbb írtam.Kérlek olvasd végig amit leírtam pár perccel ezelött vagy az edzés topicot onnan hogy a favágás a legjobb edzés.És majd látod hogy nem én kezdtem.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Annyit láttam hogy írtál valamit a favágásról, hogy az a legjobb edzés, de nem értem miért lenne az, ha egyszer az a lábizmokat nem edzi. A favágás nem jár se futással, se guggolással, se gyaloglással. Ezt valaki megjegyezte -nem tudom már ki-, erre begorombultál és visszaszólogattál.

A másik topicban valaki azt mondta hogy vannak "élősködő férgek", ami igaz, minden országban vannak olyanok akik mások munkájából, vagy épp az államkasszából élnek. Erre te azokat vetted védelmedbe akik ilyet tesznek. Teljesen értelmetlen dolog.

Hogy a vadászatról szóló topicban kicsit erősek voltak az érvek, azt megértem. Az egyik oldalon egy lelőtt háziállat/barát, a másik oldalon vadászat melletti érvek.

Azt viszont nem értem hogy te miért vitatkozol össze mindenkivel, meg ugyanazt a vitát éleszted fel újra és újra. Prepper fórumokon az önellátás -vagy az arra való törekedés- az alapszempont, tehát a mások kárára élősködés az nem népszerű dolog. Az önvédelmi szempontoknál pedig a bűnözők nem népszerűek, hiszen az önvédelem az pont a velük szembeni legális védekezésről szól. Szerintem ez a két dolog teljesen egyértelmű.

Ha valami nem világos a fórumról, akkor kérdezhetsz, vagy ott a szabályzat, azt is olvasd el. Nincs harag.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Matt -ha azt mondod hogy ő volt, biztosan, nem emlékszem ki írta- annyit írt, hogy talán nem ismersz más fajtát, ha azt állítod hogy a favágás a legjobb edzés. Teljesen mindegy, egy véleményből nem kell nagy ügyet csinálni, de aztán erre írtál egy csomó mindent, hogy aztán a végén törölhettem vagy 2 oldalnyi értelmetlen offolós vitatkozást. Ha egy vitának semmi értelme, elfajul és még egy topicot is tönkretesz, azt nem fogom megtartani, hanem törlöm az egészet.

gladius
    Guest

0 Not allowed!
    Miért a Matt tehet megjegyzéseket és a Maree is személyeskedhet a trollozással.Olvassd el a Rendet tett. topic:Raktáros 20:41 .Nem én kezdtem. És szerintem a Maree is megérdemel egy figyelmeztetést.Ha nem teszed meg akkor kivételezel.
    Last edited by gladius; 01-09-2014 at 08:43 AM.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Matt-től ilyet nem láttam. Maree írta hogy trollokat kellene kitiltani, de nézd meg hogy mit jelent a fogalom.

http://hu.wikipedia.org/wiki/Troll_(internet)

Az igaz hogy nagyon durva vita lett abból amit elindítottál. (1 nap alatt 200 hozzászólás egyetlen topicban, ami rekord.) És végül is nem volt ok arra hogy elindítsd.

Ha gondolod, indíthatok egy szavazást arról, hogy igazad van-e. Aztán meglátjuk hogy a többség -felhasználó név nélkül- mire szavaz. Az úgy elég demokratikus lenne. Te döntesz. Legyen szavazás?