Oldala 2 of 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény 11 to 20 of 40

Topic: Figyelmeztetések

gladius
    Guest

0 Not allowed!
    Szerintem legyen,de te már úgyis tudod hogy mi lesz a végeredmény,ahogy azt írtam zárt csoport vagytok.És még a Maree személyeskedését is kimagyarázod.

gladius
    Guest

0 Not allowed!
    Ja és akkor is odaírom a véleményem az edzés topicba.Lehet hogy más a véleményünk de ne próbáljuk megváltoztatni a másikét.Majd jelentek ha támadják a véleményem,vagy nézd meg te is az edzés topicot.Én nem fogok már reagálni rájuk.

Administrator TMIB's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up
    Received: 219
    Given: 413

0 Not allowed!
    Nem személyeskedett. Azt mondta hogy szerinte troll vagy. A troll a Wikipédia szerint azt jelenti hogy valaki egy közösségben szándékosan olyan vitát generál ami bomlaszt. A közösséget egy bizonyos kényes téma felhozásával igencsak bomlasztottad. (Ami 200 letörölt hozzászólást jelentett 1 nappal később.) Ezen szerintem nincs mit magyarázni. Ezzel úgy tűnik hogy gyanús lettél mások szemében. És miért is akarna bárki ilyen vitát generálni?

A végeredményt pedig úgy tűnik hogy te is tudod. De ha tudod hogy a többség szerint nincs igazad, akkor miért provokálod a többieket? Nem értem. Itt szerintem senki nem akar arról vitatkozni, amit először előhoztál, majd még 1-2 alkalommal. Az a téma itt nem népszerű. Nem akarunk se 200, se 100, se 50 hozzászóláson keresztül arról beszélni. Én sem, de úgy tűnik hogy a többiek sem.

Annak sincs értelme hogy azon megsértődj, hogy mások szerint a favágás nem a legtökéletesebb az egész test megmozgatására. Nem mindegy hogy ki mit gondol róla? Megcáfolhattad volna azt hogy nem a legjobb, illetve mondhattál volna érveket mellette.

gladius
    Guest

0 Not allowed!
    Maree nem a 200 topicosról beszélt hanem a tegnapiról.szerintem te kevered a kettőt össze mert neked nem tetszett az a 200-as topic.Még benned van a tüske,ha igy van akkor nem érdemes vitatkoznunk egymással,mert a harag beszél belőled.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Véleményt támadni lehet. Érvekkel és ellenérvekkel, kulturáltan, barátságosan. Ahogy a szabályzat is előírja.

Többen is mondták vagy 5 hónapja, hogy én vagyok az admin, tehát szigorítsak a szabályokon és tartassam be őket, teremtsek rendet, döntsek, moderáljak. Úgyhogy ezt teszem.

Itt van valami a szabályzatból:

"10. Ne használj olyan szavakat és kifejezéseket, amik a fórumot illetve a prepper közösséget rossz színben tüntethetik fel. "

Ez érvényes arra is, hogy ne indíts olyan vitát, ami a fórumot és a közösséget rossz színben tünteti fel, illetve ne provokálj ki másokból olyan dolgokat, amik a fórumot esetleg rossz színben tüntetik fel.

Ez igen fontos szabály.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Idézet Eredeti hozzászóló gladius Hozzászólás megtekintése
    Maree nem a 200 topicosról beszélt hanem a tegnapiról.szerintem te kevered a kettőt össze mert neked nem tetszett az a 200-as topic.Még benned van a tüske,ha igy van akkor nem érdemes vitatkoznunk egymással,mert a harag beszél belőled.
    Én nem haragszom. Hogy a favágás mennyire jó sport azt nem tudom. Lényegtelen. Nem kell megsértődni, az is a szabályzat része. Ne sértegess senkit, ne sértődj meg ha mások írnak valamit ami esetleg szarkazmus, vagy hasonló. Mindenki megvan mindenkivel, a vadászat topicon kívül nem volt nagy vita már hónapok óta. Te 1 hét alatt vagy 3-4 -teljesen értelmetlen- vitában vettél részt.

Abban pedig igazad van, hogy nem tetszett a 200 hozzászólásos topic. Senkinek nem tetszett. És nem is tudom hogy mire volt jó, hogy elindítottad, azon kívül hogy mindenkinek rossz kedve lett tőle.

gladius
    Guest

0 Not allowed!
    Én a 200 topic óta nem hoztam elő a témát csak te egyedül hozod elő én nem.

gladius
    Guest

0 Not allowed!
    Te neked lehet folytatni?

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Te írtál nekem ide, kérdéseid voltak. Válaszoltam. Vagy megértetted a lényegét, vagy nem. Nekem mindegy, csak ne szegd meg a szabályzatot.

gladius
    Guest

0 Not allowed!
    Matt személyeskedik az edzés topicban.Azt írta Gladius ez nem te vagy és feltett egy képet.Ez sem személyeskedés?