Oldala 30 of 30 ElsőElső ... 20282930
Eredmény 291 to 296 of 296

Topic: PC szervíz

Administrator TMIB's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up
    Received: 278
    Given: 548

0 Not allowed!
    Amióta kicseréltem a HDD-t a tárhelykártyára, azóta álomgyors minden. Ráadásul nem csináltam rossz boltot vele, mert 1 dolgot kivéve minden sokkal drágább most, mint Fekete pénteken. Szóval igencsak jelentős összeget takarítottam meg.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Francba. Ideért az egér amit rendeltem, de ez eléggé hulladék. Kezdem lenyomni a gombot, egy határozott klikk. Semmi nem történik. Nyomom tovább, újabb klikk, azt fogadja is a rendszer. A bal és a jobb klikk is ilyen.

Ami mégrosszabb az az, hogy a kurzor magától mozog. Minden megpróbáltam ami fellelhető tanács volt a neten. Esélytelen a dolog.

Gondoltam hogy akkor visszaküldöm. Aha... azt írják hogy akkor leszedik a postaköltséget a visszautalt pénzből. Értitek, selejtet küldtek, és én fizessek nekik.

A kurzor van hogy nagyon mozog, emiatt eltalálni se lehet vele semmit. Rámegyek valamire, klikkelnék, de mellémegy mert a kurzor arrébb kúszik. Újraindítás nem segített, Malware scan nem talált semmit, kihúz-visszadug nem lett jobb, beállításokkal tökölés, szintén nem jó. Driverekkel szórakozás megint csak nem javítja ki a problémát Törött kábel? Vagy valami más hardver hibája van az egérnek...

Nagyon nem örülök ennek.

Senior Member raktaros's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    A raktárban
    Thumbs Up
    Received: 12
    Given: 159

0 Not allowed!
    Nekem akkor szokott remegni, mászkálni a kurzor ka valami rf cucc zavarja. Lehet pont azon a csatornán megy egy wifis vagy bluetooth cuccod is?

A gombra olyan tippem lenne hogy esetleg dupla funkciósak amit a programjából lehet beállítani vagy egyszerűen csak akadnak a műanyag gombok valamiben (pl. sorjás anyagszél) mielőtt a mikrokapcsolót megnyomná.
    "Hajszolom a tudást, de ő mindig gyorsabb nálam!"

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Á, ez drótos egér, úgyhogy a Wifi-nek nincs rá hatása. Elvileg a bolt visszaveszi az egeret, szóval visszaküldöm nekik. Választok valami másfajtát.

Én is gondoltam arra hogy duplakattintós programozható, de az egér mellé járó programban erre nem volt utalás.

Csak azért szomorú, mert örültem neki hogy végre egy jó formájú egér, aminek az oldalán nincsenek gombok. Erre így jártam vele.

MPF támogató
    Csatlakozás dátuma
    Nov 2013
    Thumbs Up
    Received: 80
    Given: 32

1 Not allowed!
    Logitec M325 FTW

Senior Member raktaros's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    A raktárban
    Thumbs Up
    Received: 12
    Given: 159

1 Not allowed!
    Én is az egyszerű formát, kevés gombot szeretem, de a vezeték az zavar.
    A Logitec B175-öt koptatom sok éve, kicsi, pont a tenyerembe való. Egyszer kezdett rosszalkodni a bal gombja kb. egy éve, nem mindegyik kattanásra működött, de magához tért úgy egy hét után. Közben megrendeltem az utódját (ugyanaz a típus) ami még pihen a fiókban.
    "Hajszolom a tudást, de ő mindig gyorsabb nálam!"