Oldala 124 of 124 ElsőElső ... 2474114122123124
Eredmény 1,231 to 1,238 of 1238

Topic: Tulelo blogja

Administrator TMIB's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up
    Received: 165
    Given: 295

0 Not allowed!
    Na, most én sem vagyok túl aktív a fórumon. Mostanában elég sok rossz dolog történt/történik velünk.

Senior Member mmilan21's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Feb 2014
    Lakhely
    Bács-Kiskun megye
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up
    Received: 65
    Given: 98

1 Not allowed!
    Idézet Eredeti hozzászóló TMIB Hozzászólás megtekintése
    Na, most én sem vagyok túl aktív a fórumon.
    Nálam is így van ez nem csak itt, de például a videós csatornámmal kapcsolatban is.
    Videókat készítek olykor, de amit feltöltésre szántam azzal el vagyok maradva.
    Félre van téve, mert nem izgat aktuálisan. Még hogy van is szabadidőm, így sem foglalkozok vele sokat.

Aztán van egy másik csatornám, arra készítgetek szórakoztató jellegű videókat.
    A kettő egymás konkurenciájává vált bizonyos tekintetben, de ilyen gyorsan eddig még nem fejlődtem videoszerkesztés terén, szóval van haszna azon túl is, hogy tényleg élvezem a dolgot.

A többség ezt felesleges időtöltésnek és ellenszenvesnek tartja (pláne akkor ha keleti, hazánkban a többség által alaptalanul megbélyegzett művek vannak benne).

Szerintem meg többek között a bürokrácia az, ami kb sehova nem vezet, felesleges és alig van benne maradandó alkotói munka.

Idézet Eredeti hozzászóló TMIB Hozzászólás megtekintése
    Mostanában elég sok rossz dolog történt/történik velünk.
    Lehet hogy azért történnek veletek ilyen dolgok, mert valamire rá akar mutatni veletek kapcsolatban az életetek.
    Nekem ilyen esetben bevált hosszú távon a lassú, de biztos változtatás a gondolkodásomban és ezáltal az életvitelemben.
    Számos zavaró tényező megszűnt körülöttem/bennem ennek hála.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Lehet hogy azért történnek veletek ilyen dolgok, mert valamire rá akar mutatni veletek kapcsolatban az életetek.
    Egyszerűen csak volt néhány rosszullét, vérnyomás dolog, sóhiány, ilyesmiket mondtak a kórházban. Az asszony most egészségesen él, sportol is, de mégis mehettünk a kórházba megint.

Aztán volt hogy az első kórház számlát túlfizettük. Elismerte a kórház és mondták hogy küldjünk nekik papírokat. Küldtünk, kétszer. És mit mondtak most? "Túlfizették, de mi pénzt vissza nem adunk."

Úgyhogy 400 dollár bukta.

Meg még vagy 700 dollár.

A második számláját elengedték, majd most itt a harmadik. De hogy ezzel mi lesz, még nem tudom, de már előre tartok tőle.

Aztán elveszett a cicánk.

Aztán itt a másik cicánk is, öreg volt, lebetegedett, 480 dollárt költöttünk az állatorvosi számlára. És mégis vége lett szegénynek, el kellett altatni. 17 éves volt. Tegnap reggel temettük el szegényt, teljesen kiakadtunk rajta, gondolom vagy hónapokig tart majd mire túltesszük magunkat a dolgon.

Mindeközben szívatás megy a boltommal kapcsolatban is, ezen a ponton már majdhogynem semmit se keresek. Mind saját hibámon kívül, egyszerűen kifizettetik velem a bolt-számlákat, de nem hajlandóak megjavítani a hibákat.

Meg még egy csomó mást probléma. Egyszerre jön az összes baj, baromira nehéz így. Kemény helyzet.

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Feb 2014
    Lakhely
    Canada
    Thumbs Up
    Received: 24
    Given: 36

2 Not allowed!
    Erdekesek ezek az allatorvosok. Mi is mar tobb mint 500 dollart koltottunk a kutyara 2 betegseg miatt. De ha szereti az ember ezeket a kis joszagokat akkor kepes ra kolteni. Ezert mondom a gyereknek, hogy legyen allatorvos

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Az biztos hogy egy jó állatorvos aranyat ér.

Senior Member WestBam's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Dec 2014
    Lakhely
    Bp.
    Thumbs Up
    Received: 71
    Given: 26

1 Not allowed!
    Ne azt nézd, hogy mennyire sok a baj, azt lásd, hogy innen már csak felfelé ívelhet
    elemlampablog.hu - olcsó elemlámpák tesztje egy helyen.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up

1 Not allowed!
    Kevesebbet írogatok, mert itt a család és itt lesznek néhány napig, városba megyünk, meg ilyenek.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Videó Blog - #26 - Iskolai verekedések, fejsérülés