Oldala 115 of 115 ElsőElső ... 1565105113114115
Eredmény 1,141 to 1,142 of 1142

Topic: Tulelo blogja

Administrator TMIB's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    A bejárón térdig ér a hó, de a tornác közepén derékig. Hánytam a havat hajnalban, de nem értem vele sokat. Ennyi havat még nem láttam. Oké, hogy tavaly is esett április közepén is, de nem ennyi. A héten + fokokat mond az előrejelzés, irgalmatlan sok víz lesz ennyiből. Remélem hogy az árkok megbírják majd, el ne vigyen minket az áradás.

Administrator TMIB's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Tegnap dolgoztam a cikken/videón amiről vagy 2 napja beszéltem. Legalább 5 órán át tartott.

Közben megint lebetegedtem, gyomorégés, róka. Emiatt be se tudtam menni a városba, holott a városházán volt valami ami fontos lett volna. Ez van.

A postás azóta se akar házhoz jönni, azt mondják hogy túl sok a hó és a kocsi nem tud közlekedni. Ami érdekes, mert jönnek-mennek a kocsik, még a UPS futárszolgálat is idejött ma. Igaz, kapart a kis kerékkel a nagy furgon, de itt volt és kihozta a rendelt konzerveket. Az asszonynak biciklivel kellett bemennie a postára, amíg én hánytam itthon. Kiakaszt ez a sok hülyeség, de hátha most így adózás után lesz egy kis nyugalom.