Oldala 76 of 115 ElsőElső ... 2666747576777886 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 751 to 760 of 1142

Topic: Tulelo blogja

Administrator TMIB's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    A rendszámot nem tudom, mert nálunk a kocsik elején nem kötelező, szóval amikor bejött és kitolatott, akkor nem volt látható a rendszám. Mikor a ház előtt hajt el, akkor nem látni a kocsi hátulját, csak az oldalát. Az asszony szerint a fickó kb. 55-60 éves lehet, szóval már nem fiatal.

Ha legközelebb jön és elcsíped, akkor menj ki mellényben egy AR-el és érdeklődj mi járatban van.
    Aki nem vágott még fát géppuskával, az nem is ember!

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Tegnap késő este is volt egy látogató. Bár lehet hogy ugyanaz a fickó volt. Vak sötétben nem lehetett látni, aztán elhajtott. A biztonsági kamerán van néhány érdekes felvétel. Ma kiválogattam. Közzéteszem majd a videókat.

Nem csak ilyen dolgokat vett fel a berendezés, hanem például egy rohanó rókát is.

Érdekes az életetek arra a "semmi" közepén. Szomszédokkal nem beszéltetek róla?
    Várom a videót

A szomszédok vittek pitét?

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Nem, a szomszéd az nappal jön és bekopog. Nem este fél tíz után, meg nem hajt el ha felkapcsolja valaki a villanyt.

A szomszédnak mondtam hogy bejönnek emberek, mondta hogy néha hozzá is. És hogy "el kell küldeni őket a pokolba". Igaza van.

Nem úgy értettem, mikor odaköltöztél vittek pitét? Bemutatkoztak mint a filmekben? Ismered őket? Tudsz segítséget kérni? Figyelhetnék ők is az autót.

Kapubehajtóba pár szöget elszórni? Hopp, sok defekt, már viheti is el a tréler.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Rozsomák, igen, átjött a szomszéd. Nem pitét hozott, hanem vadhúst (őzet), néhány hagymát, almát.

WestBam, szerintem a postás, a UPS és a Fedex nem örülne a szögeknek. De mi se, mikor belehajtanánk a biciklikkel.

Építs egy beléptetőt, tegyél bele kamerát és kaputelefont,
    aztán legközelebb ha elkapod amint ott van akkor számon kéred

Ha nyúlcipőt húzna, három "kilőhető" oszlopos blokkolót vagy mit a földbe építeni
    Last edited by BragBOL; 01-31-2017 at 10:42 AM.
    Semmit a szemnek!
    Mindent a természetnek!