Oldala 96 of 96 ElsőElső ... 4686949596
Eredmény 951 to 958 of 958

Topic: Tulelo blogja

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Feb 2014
    Lakhely
    Canada
    Tetszik adás
    190
    105 tetsziket kapott 51.topicban
    Szerintem ez mar zaklatasnak minosul. Biztos reagalni fognak ra a rendorok.

Administrator Tulelo's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,412
    4,701 tetsziket kapott 3,148.topicban
    Blog Entries
    4
    Megkérdeztem, az nem árthat. De biztos vagyok benne hogy azt fogják mondani hogy kijönnek és majd személyesen mondjuk el hogy mi a helyzet.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,412
    Blog Entries
    4
    5 perce is itt volt a rohadék. Hallom hogy jön kocsi és lassít. Hallom hogy megáll. Gyorsan felállok a székből, meglátja hogy észrevettem, elhajtott mint az őrült.

Van felvétel róla.

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Jan 2017
    Tetszik adás
    150
    152 tetsziket kapott 109.topicban
    Van felvételed a rendszámról?

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,412
    Blog Entries
    4
    Nincs, a két kamera nem lát el addig. Még azon gondolkodtam hogy beteszek egy harmadikat a fűbe, az árok mellé. akkor esetleg sikerülhetne a rendszámot meglátni.

A rendőrség visszaírt. Nem sokat, csak annyit, hogy hívjam fel az itteni rendőrőrsöt.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,412
    Blog Entries
    4
    Itt van a két jármű. Nem fogok hazudni, majdnem beszartunk mikor levettük a fémkeretről, meg amikor feltoltuk a lépcsőn. Meg volt egy cucc ami nem volt benne a kis könyvben, és nekem kellett rájönnöm hogy azok a fityegő biz-baszok mire valók és hogy oda csavar kell. Az asszony járműve még nagyon ideiglenes állapotban van. Az enyém kicsit előrehaladottabb. De az első kerék betétele, na az nem volt egyszerű helyzet, a tárcsa miatt. Próbáltuk elölről, hátulról, oldalról, hogy én voltam felül, a motor alul, meg fordítva, aztán oldalra döntve sikerült, hogy közben ujjaztam ott valami alkatrészt, akkor csúszott be, aztán tiszta olaj lett minden. (Igen, tisztára mint a szex, csak ez sz.r volt.) Az ülést még nem sikerült felvarázsolni rá, mert vagy ülés van, vagy hátsó sárvédő, de a kettő együtt valahogy nem akar összesimulni, mert akkor nem megy bele a csavar.

Valójában ez így legalább 2 Fekete László kaliberű embert igényelt volna, nem egy kissé pocakos fórumozót, meg egy 50 kilós nőt. De megoldottuk.

A járműves topicban majd lesz néhány kérdésem, de egyelőre ki vagyok dögölve, nem is tudom hány órát voltam odakint. Vagy 6-ot. Talán 7-et is. Gőzöm sincs, majd megnézem a kamerán az időt.

Közben hozott a Fedex fickó macskatápot. Kérdezett a motorról, kicsit megnézte, és vagy 10x mondta hogy "amézing".

7. A következő fórumozóknak tetszett Tulelo hozzászólása:

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,412
    Blog Entries
    4
    A tetű autóst is elkapom. Kitettem a 3. biztonsági kamerát, ki a fűbe, eldugva, a postaládára irányítva. Egy kis szerencsével láthatom majd a rendszámát.

9. A következő fórumozóknak tetszett Tulelo hozzászólása:

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,412
    Blog Entries
    4
    Nem voltam itthon egész nap. Vettem akkumulátor-töltőt, meg "motorra engedélyt". Beváltottam vagy 100 kólás dobozt, annak az árából lett egy sült csirke meg 2 kiló paradicsom. 25 km-t lebicikliztünk.