Oldala 120 of 120 ElsőElső ... 2070110118119120
Eredmény 1,191 to 1,192 of 1192

Topic: Tulelo blogja

Administrator TMIB's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up
    Received: 94
    Given: 181

0 Not allowed!
    Ma ébresztett az asszony.

- Valaki van a ház előtt.

Felkelek, valami nő, biciklije a fűben, telefonál. Aztán odamegy a postaládánkhoz és vissza a biciklihez. Közben felöltöztem, kimegyek, erre mondja hogy:

- Bocs, azt hittem más lakik itt.

Aztán kinyomta a telefont és eltekert.

Ezzel van néhány probléma.

Megnéztem a kamerán hogy mit csinált.

Az egyik, hogy mikor befordult a házhoz, nem nézett rá a postaládára. Nem az lett volna az első, hogy megnézze hogy kinek a neve van rajta és hogy mi a házszám? A másik hogy mikor bejött, egész az ajtónkig tekert, de nem kopogtatott be, hanem a két biztonsági kamerát bámulta. Aztán hátrébb tolta a biciklit (mármint a háztól távolabb, az út felé és ledöntötte a fűben). De megint nem kopogott be hogy érdeklődjön. És mikor kimentem, akkor sem mondta meg hogy kit keres, és nem kérdezte meg hogy nem-e tudom hogy akit keres az hol lakik vagy akármi.

A kinézete is gyanús. Az egyik az ápolatlan haj, a másik a szemüveg ami az egész szemét eltakarta. A következő hogy nyári idő van, pólós, de rajta volt pulóver, kabát, és még egy külön szatyor ruha a biciklijén, nem beszélve a nagy batyuról ami a vállán volt. A szűk farmer sem éppen hosszú biciklizéshez való, de biztosan nem a szomszédból jött, mert 3 literes vizes palack volt nála.

Ehhez jön hozzá, hogy a járása és a mozgása is olyan volt, mint aki épp be van drogozva. Meg furán húzta a száját is és pofákat vágott.

Szerintetek?

Aztán vagy 20 percre rá jött egy fehér kocsi is a ház elé, itt állt 4 percig, nyitott ajtóval. Kimentem, az meg szemetet dobott ki az árokba.

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Blog Entries
    6
    Thumbs Up
    Received: 77
    Given: 2

0 Not allowed!
    Esetleg érdekelhet ez a kezdeményezés:

https://steemit.com/cleanplanet/@cle...lanet-movement