Oldala 105 of 105 ElsőElső ... 55595103104105
Eredmény 1,041 to 1,045 of 1045

Topic: Tulelo blogja

Administrator Tulelo's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,636
    4,840 tetsziket kapott 3,250.topicban
    Blog Entries
    4
    Köszönöm, egy fokkal jobban vagyok.

Jó sok probléma volt tegnap, dolgoztam egész éjjel, de voltak munka problémák. Elveszett borítékok, az egyik végül megkerült, a másik meg vissza lett hozzám küldve. Erre a címzett engem szidott végig, meg az asszonyt hívogatta telefonon a visszaküldött boríték miatt. Kiakasztott mindkettőnket. Ráadásul be kellett mennem a postára is, intézkedni. Fájós nyakkal és háttal, hidegben, de leizzadva, vagy 16 km-t. Közben jött a UPS, csomagot hozott. Még jó hogy nem lopta el senki. Aztán hazaértem, rögtön jött a postás is, hozott adóhatóságtól levelet. Már tisztára idegben voltam, mert biztosra vettem hogy megint valami szívatás, de kellemesen csalódtam. Jó hír volt benne. Aztán meg már úgy fájt a hátam hogy eltűntem aludni, ha már úgyse aludtam egész éjjel, meg még fél napig. Közben átutalásokkal probléma, a postafiókom zárja se működik, úgyhogy azzal is sokat kellett tökölnöm, de annyit hogy a végén a posta-alkalmazott se tudta kinyitni és a másik oldalról kellett kiszednie a beérkezett leveleket. Minden alkalommal ha odamegyek, akkor nekik kell szólnom. Visszasírom a másik helyet, ott kulcsos volt, nem kombináció-záras vagy hogy hívják azt.

És akkor ez csak 1 nap volt.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,636
    Blog Entries
    4
    Ezt a szopást. Hát nem kidurrantak a tojásaim? Betettem két főtt tojást a mikróba, 1 percre. Letelt, sípolt, aztán nagy durranás. A tojások meg szétkenődtek a mikróban. Az főleg jó, hogy ez volt az utolsó kettő, mert tegnap nem vettem többet.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,636
    Blog Entries
    4
    Megyek ki az előbb elemlámpával, viszem ki a borítékokat a postaládába, vak sötétben, jön egy kocsi. Megyek előre, egyre inkább lelassít. Mondom mi ez, tán rendőr? De teherautó, akkor nem rendőr, de akkor mit lassít? Aztán köszönget ki a szomszéd, meg kérdi hogy mit csinálok. Mondom csak kihozom a borítékokat. Mondja hogy "ilyen korán"? Mondom mindig ilyenkor szoktam. Mondja hogy jó, csak látta a fényt és gondolta megnézi hogy mi van.

A frászt hozta rám

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,636
    Blog Entries
    4
    Néhány napig elég jó idő volt, meg holnap is az lesz még, úgyhogy belevetettem magam a videókészítésbe, 12 videó nyersanyaga készült el 3 nap alatt. Még jó lenne legalább ennyit összehozni, mielőtt beáll a tél, aztán lenne videó minden hétvégére, egészen áprilisig.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,636
    Blog Entries
    4
    - Hány prepper kell egy villanykörte kicseréléséhez?
    - ?
    - Csak egy, de közbejöhetnek technikai problémák.

Kicsavartam, de csak a körte jött, a többi a foglalatban maradt. Mázli hogy nem volt beleszorulva, így keskeny fogóval ki tudtam belőle operálni.

Előtte persze az egész házban lekapcsoltam az áramot.