Oldala 122 of 125 ElsőElső ... 2272112120121122123124 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 1,211 to 1,220 of 1246

Topic: Tulelo blogja

Administrator TMIB's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up
    Received: 183
    Given: 324

0 Not allowed!
    Csak a szokásos rosszullét. De ez megint 700 dolláromba fog fájni, de lehet hogy a duplájába is, ki tudja. A rendőr azért jött ki, mert kihívta volna a mentőt, de meggondolta magát. De egy rendőr mégis idejött hogy megnézze mi van. De csak jobban felidegesített minket mindenféle kérdésekkel, úgyhogy inkább ne is jött volna ide. Még olyan kérdése is volt hogy orosz vagyok-e.

Senior Member WestBam's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Dec 2014
    Lakhely
    Bp.
    Thumbs Up
    Received: 82
    Given: 30

0 Not allowed!
    Szerintem mi az alap szitut nem vágjuk
    Minden esetre jobbulást
    elemlampablog.hu - olcsó elemlámpák tesztje egy helyen.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Nincs nagy történet, valami vérnyomás probléma, legalábbis most ezt mondták legutóbb.

Ha valaki hívja a mentőt, akkor van hogy jön a rendőr és a tűzoltó is. Például mikor legelőször hívtuk a 911-et, akkor egy tűzoltó érkezett legelőbb, vagy 10 perccel korábban mint a mentő.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Ezen akadtam ki.

Egy nő és egy férfi idejöttek hogy majd ledobálják a retkes szemetüket a házunknál. Én meg kimentem és leb.sztam őket érte, aztán ők visszapakolták a cuccot a kisteherautó platójára és elhúztak.

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Feb 2014
    Lakhely
    Canada
    Thumbs Up
    Received: 24
    Given: 43

0 Not allowed!
    Az utolso kepkockan levo ket fekete pick up nem ugyan az. Csak azert szolok hogy nehogy agyon lodd idegessegedben ha a jobboldali jon megint valamiert. Amelyik a szemetet akarta lerakni az egy Ford F150-es a masik meg egy Chevy Silverado. A masik dolgot asszony vette eszre, es nem rosszbol mondom. De ha levagjatok a haz elott a fuvet akkor latszik, hogy ott laidback. Talan kevesebb hulye tevedne be.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up

1 Not allowed!
    Ja, valaki írta hogy nem ugyanaz. Én nem látok köztük különbséget, de nekem minden ilyen kocsi egyformának tűnik. (Most se pisztollyal mentem ki, az egyetlen dolog amivel támadtam az egy rakás b+ -ezés volt.)
    Ha nem szeretném a magas füvet, akkor a városban laknék, pont azért költöztünk ki ide hogy megnőhessen a fű.

Amúgy ha üres is lenne a ház, akkor se jöhetne ide senki, ez a lényeg. Amikor a bank folyamatosan nyírta a füvet, akkor ugyanúgy idejöttek a csövesek, meg ugyanúgy idehordták a szemetet valakik, szóval gondolom nem sokat ért. De a fura hogy látják a zászlót, a több feliratot, meg a két biztonsági kamerát is, de mégse érdekli őket. Ezek olvasni se tudnak, vagy mi?

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Feb 2014
    Lakhely
    Canada
    Thumbs Up
    Received: 24
    Given: 43

1 Not allowed!
    Ja. Vegul is igazad van. ha nem lakik ott senki akkor se rakhatjak le.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    A teherautónál szerintem igazad van, a májusi videónál kifutottam és megpróbáltam a rendszámot lekapni, de homályos lett. Ugyanakkor a pickup hátuljáról sikerült jó képet készíteni. Nagyon kis eltérések vannak, de úgy néz ki hogy tényleg nem ugyanaz a kettő.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Tegnap egész nap ment a repkedés, délután repülők, később helikopterek. Az egyik repülőről készítettem egy rövid videót is, nekem Warthog-nak tűnik.

A helikopterek sötétedés után jöttek, de folyamatosan. Az egyik vagy 70 méterre a háztól repült el a fák felett, nem egy kicsi hanem a fényekből ítélve egy elég nagy. Arról nem lett videó, csak kifutottam mert nagyon hangos volt és gondoltam hogy hátha látok majd belőle valamit.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Néhány hete mondtam az asszonynak, hogy jó volna ha lenne a háznál néhány deszka.

Aztán a névnapomon sétáltam egyet és mit találtam az árokba leborítva? Haza is hoztam az összeset. Majd meglátom hogy mi lesz belőle.

Az egyik macskánk meg valami mérget ehetett, vagy nem tudom, de eltűnt, kerestük, azt hittük hogy kint volt és nem jött haza. De aztán megtaláltuk a hátsó szobában, a dobozok mögött. Elég beteg volt, nem akart se enni, se inni, mozdulni is alig bírt. Adtam neki ételt és szódabikarbónás vizet. Ma már jobban volt, az udvarra is kiment.

Meg az asszony ma mosott. Hátravitte a szennyest, erre sikított egyet. Mondom mi a fene ez, odamegyek, hát ez volt a mosógépen:

Nem tudom hogy mászott fel oda. Felvettem a vastag kabátot és a bőrkesztyűt, megfogtam és kitettem a hátsó ajtónál.