Oldala 112 of 113 ElsőElső ... 1262102110111112113 UtolsóUtolsó
Eredmény 1,111 to 1,120 of 1122

Topic: Tulelo blogja

Administrator TMIB's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,847
    5,023 tetsziket kapott 3,376.topicban
    Blog Entries
    4
    Kimentem hogy feltöröm a jeget az árokban/patakban (valahol a kettő közötti), de nem jött össze. Kalapáccsal ütöttem vágtam, vagy 10 centire lementem, de víznek semmi nyoma. Ebből így nem lesz budileöntéshez víz, úgyhogy marad a hóolvasztásos technika.

Amúgy reggel jött néhány csepp a csapból, szóval csak ki kell várni... De ha meg kivárom és megindul a csapból, akkor meg már nem kell az árokból.

Senior Member mmilan21's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Feb 2014
    Lakhely
    Bács-Kiskun megye
    Tetszik adás
    2,535
    849 tetsziket kapott 552.topicban
    Blog Entries
    4
    Idézet Eredeti hozzászóló Laci Hozzászólás megtekintése
    Ez vicc.... M.o-on tudomásom szerint nincs ilyen kuponos lehetőség mint odaát ... Legalább ingyen szállították ?
    Ha fel vagy iratkozva a webáruházak hírleveleire, akkor olykor szokott emailben érkezni kuponkód, viszont csak ritkán. Általában ingyenes szállítást adnak x összeg felett vagy 500-1000 Ft kedvezményt y összeg felett. A százalékos engedmény is működik, például a könyves webáruházaknál.
    Az első vásárlásnál/oldallátogatásnál némelyik webáruház oldalon meg szokott jelenni egy 500-1000 Ft-os kupon, amit y összeg felett lehet érvényesíteni.

A megfelelő online boltokban kell vásárolni a megfelelő árut és akkor jól jön ki pénzügyileg a vásárlás.
    Ehhez viszont kell kutakodni a kereső találatai között miután rákerestünk a kívánt termékre. Az ár összehasonlító oldalakon csak az online üzletek egy nagyobb része található meg, nem az összes, ezért érdemes a (google) keresőt használni hozzá.
    Számos jó vételt és boltot találtam már ilyen módon. Az esetek egy részében a házhoz szállítás költsége miatt már megéri egy konkurensnél vásárolni, akikről hasonlóan jó vélemények olvashatóak több helyen is és már tizen-huszon éve jelen vannak a piacon, tehát a garanciális ügyintézéssel sem lesz gond valószínűleg. Ez utóbbi is egy szempont ha műszaki cikkeket vesz az ember például.

Szoktak lenni kiárusítások kb. minden harmadik webshopban, újév után, január közepétől pláne. A szezonális árukat a szezon végével árun alul lehet megvenni, láttam már több helyen is ilyen lehetőséget.
    Le szokták értékelni, akciózni egyes webshopok az árukat a saját gyakorlatuk alapján, amivel 10% körüli összegeket lehet átlagosan spórolni.

Láttam már példát sok ilyen áresésre, csak a legtöbb esetben nincsen szükségem az adott termékre, vagy éppen másra kell a pénz azért nem veszem meg.

Mondjuk vannak direkt kupongyűjtő oldalak, de a választékuk a legtöbb esetben nem az én igényeimre vannak szabva(üdülés, wellness, különféle szolgáltatások, lapos tévé, okostelefon, teleshop jellegű túlárazott csodák és a többi populáris civilizációs csecsebecse). Azért érdemes ránézni ezekre is, mert kitudja mit lehet találni éppen. Olykor bekúsznak jó ajánlatok az ilyen helyekre is, használható cuccokkal.
    Ha jól tudom még általános, % kedvezménykupont is szoktak kirakni olykor az ilyen oldalak. Ezekkel már többre megy az ember, mert egy drogériában, áruházban mégiscsak van nagyobb választék és könnyebb az igényeknek megfelelő cuccokat találni.

Nekem mondjuk egyedi igényeim vannak, ezért vagyok úgymond ilyen válogatós. Inkább veszek a piacon egy használt ruszki fejszét, minthogy az üvegszálas nyéllel ellátott modern variánst venném meg - csak hogy egy szemléltető példát említsek.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,847
    Blog Entries
    4
    Videó Blog - #10 - Kint töltött téli éjszaka, igazoltatással

4. A következő fórumozóknak tetszett TMIB hozzászólása:

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,847
    Blog Entries
    4
    Egy újabb saját videó.

Videó Blog - #11 - Biciklivandalizmus, zaklatott lány?

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,847
    Blog Entries
    4
    Ma jó idő volt egész nap, nem fagyott. Most az előbb megindult a víz is egy kicsit. Kezd valami kiengedni, kiolvadni. Remélem hamarosan lesz megint rendes csapvizünk, mert a hó már nagyon olvad odakint.

Updét: Teljesen visszajött a víz, normálisan folyik.

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Feb 2014
    Lakhely
    Canada
    Tetszik adás
    285
    134 tetsziket kapott 67.topicban
    Es hogy birtatok ki? Nalunk is okozott a hideg gondot. Viszont most az olvadassal rengeteg viz lesz most itt. Nalunk a septic tank lehet megrepedve vagy kilukadva, miert amikor olvad vagy szakad az eso 1 nap alatt megtelik. Mindig szivattyuzhatom.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,847
    Blog Entries
    4
    Tavaly 6 hétig voltunk víz nélkül. Ez az 1 hetes kimaradás ez semmi.

Volt egy kis víz tartalékban, annak megittuk a felét, meg hólé-spagettit is csináltunk. Mosakodásra, WC leöntésre szintén olvasztottunk havat. 1-2 hetet röhögve kibírunk, nem nagy ügy.

9. The Following 2 Users Say Thank You to TMIB For This Useful Post:

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,847
    Blog Entries
    4
    Nem írják sehol a hírekben, de ma mintha lett volna nálunk egy földrengés. 1-2 másodpercre beremegett az egész ház, még a macska is felugrott mert megijedt. Nem volt teherautó a ház előtt, a hó pedig cseppekben olvad, nem csúszott le egy nagy adag a tetőről. De úgyis az egész ház remegett, szóval nem hinném hogy a hó volt.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,847
    Blog Entries
    4
    Videó Blog - #12 - Autóbaleset

12. A következő fórumozóknak tetszett TMIB hozzászólása:

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,847
    Blog Entries
    4
    Ma jött 14 kiló capuccino por. Ezzel elleszünk egy darabig.

14. A következő fórumozóknak tetszett TMIB hozzászólása: