Oldala 115 of 120 ElsőElső ... 1565105113114115116117 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 1,141 to 1,150 of 1199

Topic: Tulelo blogja

Administrator TMIB's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up
    Received: 104
    Given: 193

0 Not allowed!
    A bejárón térdig ér a hó, de a tornác közepén derékig. Hánytam a havat hajnalban, de nem értem vele sokat. Ennyi havat még nem láttam. Oké, hogy tavaly is esett április közepén is, de nem ennyi. A héten + fokokat mond az előrejelzés, irgalmatlan sok víz lesz ennyiből. Remélem hogy az árkok megbírják majd, el ne vigyen minket az áradás.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Tegnap dolgoztam a cikken/videón amiről vagy 2 napja beszéltem. Legalább 5 órán át tartott.

Közben megint lebetegedtem, gyomorégés, róka. Emiatt be se tudtam menni a városba, holott a városházán volt valami ami fontos lett volna. Ez van.

A postás azóta se akar házhoz jönni, azt mondják hogy túl sok a hó és a kocsi nem tud közlekedni. Ami érdekes, mert jönnek-mennek a kocsik, még a UPS futárszolgálat is idejött ma. Igaz, kapart a kis kerékkel a nagy furgon, de itt volt és kihozta a rendelt konzerveket. Az asszonynak biciklivel kellett bemennie a postára, amíg én hánytam itthon. Kiakaszt ez a sok hülyeség, de hátha most így adózás után lesz egy kis nyugalom.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Videó Blog - #16 - Rendőrsztori 2

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up

3 Not allowed!
    Voltunk a szomszédban, vittünk nekik egy nagy tubus Piros Aranyat, meg beszélgettünk velük vagy 1 órát.

Megtudtuk hogy borzalmas körülmények voltak itt a házunknál, voltak valami csövesek akik be akartak ide törni, előtte meg az előző lakó bekattant és 20 macskája volt meg elhagyta magát a nő amikor meghalt a férje. A ház rettenet volt, a nő kiöltözött. Utána jöttek a hajléktalanok, meg szét akarták hordani a házat. Meg idejárt a volt lakó balhés fia is, sunnyogott a ház körül, úgyhogy a szomszédunk mondta neki hogy takarodjon innen. Azt mondta a szomszéd hogy a gyanús alak aki éjszakánként idejárt tavaly, az is ő lehetett, a fickó aki itt lakott előtte, mert az akarta a házat, de végül nem ő kapta meg mert a banknak adta az anyja, mert nem akarta fizetni utána részleteket.

Szóval úgy tűnik hogy igazam volt abban, hogy valakinek a házra fájt a foga, csak azt nem tudtam hogy az előző lakó fia lehet(ett) az a személy.

Bonyolult helyzet, de így egy kicsit tisztább a kép.

Ja, apropó tisztaság. Míg a banké volt a ház, valakik idehordták a szemetet, ide borították le ház elé, meg mindenfelé. A banknak úgy kellett felbérelnie valami csapatot akik elhordták a szemetet. Elég szörnyen nézett ki, úgyhogy ahhoz képest hogy mi volt itt, szépen rendbe hozták az egészet, mert mikor idejöttünk elég tisztaság volt mindenfelé. Már azt leszámítva hogy az erdőben van szemét, van egy tévé, valami nagy gyerekjáték, egy ágy, meg az asszony azt mondja hogy egy hajómotor is van valahol kidobva.

A szomszéd azt is mondta hogy hozzájuk is bementek már egy csomóan, meg hogy loptak is tőlük benzint meg mindenfélét.

Szóval beszélgettünk a szomszédokkal, adtak egy adag tojást is, mert túl sok van nekik és nem győzik megenni. Megköszöntük és hazajöttünk.

MPF támogató
    Csatlakozás dátuma
    Nov 2013
    Thumbs Up
    Received: 27
    Given: 6

1 Not allowed!
    Királyság, úgy néz ki érdemes barátkozni, be tudjátok védeni egymás farát

Senior Member WestBam's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Dec 2014
    Lakhely
    Bp.
    Thumbs Up
    Received: 45
    Given: 13

1 Not allowed!
    Szerintem ezek után ők is örülnek, hogy végre valami normális került oda melléjük
    elemlampablog.hu - olcsó elemlámpák tesztje egy helyen.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Jött egy boríték, visszahozta a posta. Ami előfordul, de ez egy kicsit más, mert én ezt a borítékot Október 11.-én küldtem el és most jött vissza. Tehát 7 hónapon át keringett valahol, mire végül visszajött és kézhez kaptam. Eddig 7 hét volt a csúcs, ez most nagyon meg lett döntve 5 teljes hónappal...

Senior Member WestBam's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Dec 2014
    Lakhely
    Bp.
    Thumbs Up
    Received: 45
    Given: 13

1 Not allowed!
    elemlampablog.hu - olcsó elemlámpák tesztje egy helyen.

MPF támogató
    Csatlakozás dátuma
    Nov 2013
    Thumbs Up
    Received: 27
    Given: 6

1 Not allowed!
    azt a kurva, csoda, hogy meglett :O

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    És megint leborítottak hozzánk egy rakást. Szerencsére nem sok szemét van benne, és nagy részt csak rohadt és penészes fanyesedék, de azért van benne ez-az, papír, farostlemez, ilyenek. Értitek, beállnak köze a házhoz az út mellé, letúrják a platóról és elhajtanak.

Találtam egy zsák szemetet a hátsó udvarunkban is, ami elég frissnek néz ki. Tavaly nem volt ott. szóval ki és mikor hozta be ide?