Oldala 109 of 109 ElsőElső ... 95999107108109
Eredmény 1,081 to 1,082 of 1082

Topic: Tulelo blogja

Administrator TMIB's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,718
    4,894 tetsziket kapott 3,283.topicban
    Blog Entries
    4
    Dehogy lakok ingyen. Fizetem az ingatlanadót, ami így már nagyjából 1300-1400 dollár / év. Ebből nagyjából 150-200 dollár lenne az amiért kapok is valami szolgáltatást, a többi csak lehúzás. Például a fele kb. az iskolapénz. A könyvtár is 3 napi munkabérembe kerül, holott azt se tudom hol a könyvtár. Aztán ott a mentőkocsi-fizetés. A múltkor mikor kellett volna, nem tudtuk őket kihívni, mert telefonunk se volt rendes. Akkor mire fel fizetek érte? Aztán ott van valami öregek otthona vagy micsoda. Oké, de bármelyik öregnek több nyugdíja van mint amennyit én keresek. Akkor miért velem fizettetik ki azt? És ez csak néhány a sok közül. És aki itt nem fizet, mert mondjuk nem tud, mert nincs elég pénze, attól az állam elrabolja a házát és elárverezi. Szemét egy rendszer. Mérhetnék az ingatlanadót ahhoz, hogy ki mennyit keres, akkor nem lenne akkora probléma. Így viszont minden fillér elköltését kétszer is meg kell gondolnunk.

Administrator TMIB's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,718
    4,894 tetsziket kapott 3,283.topicban
    Blog Entries
    4
    Ma éjjel elmaradt a videó. Dolgoztam vagy 2 órát éjjel, és csak annyi időm maradt hogy felidézzek két esetet és gyorsan leírjam. Holnap az lesz a videó alapja.

Beszélgettem anyámmal, megnézte a videókat erre azt mondja hogy "milyen jól folyékonyan beszélsz bennük". Erre mondtam neki nagyon nem, mert mindegyikben van 15-20 vágás.

Aztán azt mondta hogy aki megnézi annak nem tetszhet mert biztosan mindenki happy end-et vár. Erre meg az volt a válaszom hogy olyan nincs igazán, mert ez nem film hanem valóság. Esetleg talán az "happy end" hogy amik akkor történtek, olyanok ma már nem történnek velem. Az úgy nem rossz dolog.

Érdekes hogy ami Magyarországon heti dolog volt, beszólás, követés, erőszak, fenyegetés, az itt nem történt meg. Itt ami a legrosszabb volt az az hogy mozgó kocsiból pofáztak/kiabáltak rám. Az se kellemes, ugyanakkor az sehol sincs a többihez képest.