Oldala 111 of 111 ElsőElső ... 1161101109110111
Eredmény 1,101 to 1,107 of 1107

Topic: Tulelo blogja

Administrator TMIB's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,813
    4,966 tetsziket kapott 3,329.topicban
    Blog Entries
    4
    Szerinten a legjobb a hagyományos egérfogó!
    A macska?

Vettem fa-egérfogót, de valamiért nem jött be. Hiába állítottam be, vagy nem csattant el, vagy elcsattant de az egér elkerülte. Nem tudom hogy csinálták, de próbálkoztam vele egy ideig, a végén a macska vált be, ezekkel nincs kecmec, először hülyére pofozzák őket, aztán jön a csigolyaroppantás és annyi az egérnek.

Fórum támogató Zacskóbicska's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Aug 2013
    Lakhely
    Hungary
    Tetszik adás
    530
    723 tetsziket kapott 420.topicban
    Az egérfogóval az a gond, hogy az akkor fogja meg az egeret, amikor az már bent van. Jobb elkerülni a bejutását, ezért jó az ultrahangos riasztó. A bejutott egér természetéből kifolyólag összeszar, összehugyozik mindent. Ezzel hozza létre a biológiai szennyezést. Rengeteg betegséget terjeszthet, ami a kiszáradt vizeletével és székletével szennyezett porral is bekerülhet a szervezetbe és akár halálos is lehet. Egyébként nekem egérfogós korszakomból legjobban az elektronikus vált be, ami nagyfeszültséggel agyonüti az egeret, aztán egy elegánsan villogó led jelzi a megfogott kapást. Ebbe csalinak legjobb a nutella.
    Igenis előre kell inni a medve bőrére! Később már nem biztos, hogy lesz rá lehetőség.

Senior Member BragBOL's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Oct 2013
    Tetszik adás
    194
    241 tetsziket kapott 149.topicban
    Az egérnek kell egy kis idő míg megszokja az egérfogót, annyira hogy elég óvatlan legyen hogy elcsattanjon!
    Ezért ajánlott körberajzolni a helyét, hogy mindig hajszálpontosan ugyanoda tegyük vissza, amikor lelopják a csalit.
    A másik dolog ami óvatossá teszi az egeret, az emberszag, tehát ne fogdossuk agyon a csapdát, mert megint lelopja ha egyáltalán hozzányúl.
    Semmit a szemnek!
    Mindent a természetnek!

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,813
    Blog Entries
    4
    Lassan az összes videóm megosztom Facebookon, de úgy tűnik hogy nem sok értelme van. Valahogy hiába van 5 híján 200 követőm és ismerősöm, a megosztások után 1 ember van aki nézi a megosztott videókat. Fura. (Shadowban?)

Ugyanakkor lehet hogy leálltam az új videók készítésével, viszont próbáltam visszaemlékezni olyan dolgokra amikről érdemes lenne beszélnem. Eddig 30 eszembe is jutott, szóval majd újrakezdem a vlogolást. Többek között pár újabb dolog erőszakról, iskoláról, autóbalesetről, rendőrökről, kalauzokról, egyenként magyar szöveggel bemutatom a lőfegyvereimet is, volt munkahelyeimen is történtek érdekes dolgok, stb.

5. The Following 2 Users Say Thank You to TMIB For This Useful Post:

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,813
    Blog Entries
    4
    Gondolkoztam rajta hogy hívjuk-e megint az adóhivatalt, mert - szokásukhoz híven - megint lógnak egy zsák pénzzel. De most néztem meg a postaládát, küldtek levelet. Mivel nem küldték a visszatérítésünket már egy éve, így 80 dollárral többet kapunk. Amerikai adóhivatal, szóval ha ők tartoznak sokáig, akkor 1 év után kamatostul küldik a pénzt. Jól jön a 80 dollár, de azért ideje lenne ha küldenék a többivel együtt.

Hála az égnek leesett vagy 25 centi hó is, mert már csak ez hiányzott. A szomszéd viszont megint átjött és eltúrta a havat a bejárónkról a hókotrós kisteherautójával. Talán megint vinni kéne nekik tortát.

7. The Following 2 Users Say Thank You to TMIB For This Useful Post:

Senior Member WestBam's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Dec 2014
    Lakhely
    Bp.
    Tetszik adás
    225
    583 tetsziket kapott 389.topicban
    Egészen jó fej a szomszéd, érdemes vele jóban lennetek
    elemlampablog.hu - olcsó elemlámpák tesztje egy helyen.

9. The Following 2 Users Say Thank You to WestBam For This Useful Post:

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,813
    Blog Entries
    4
    Videóblog munkahelyről.