Oldala 118 of 119 ElsőElső ... 1868108116117118119 UtolsóUtolsó
Eredmény 1,171 to 1,180 of 1186

Topic: Tulelo blogja

Administrator TMIB's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up
    Received: 65
    Given: 118

0 Not allowed!
    Tegnapelőtt és tegnap is az út mellett szedtem a szemetet. Kétségbe ejtő hogy miket dobálnak bele az emberek az árokba. Sok olajos, vegyszeres flakont és üveget, lebeg a benzin és az olaj a víz tetején, a szerencsétlen békák meg abban úszkálnak. Ha egyszer elkapok egy szemetelőt és meglátom hogy dobálják bele az árokba ezeket ahhoz biztos odamegyek és nem teszi zsebre amit majd mondok neki.

1 hétvége nem volt elég erre. A helyzet az hogy annyi a szemét, hogy szerintem kell még vagy 5-6 hétvége hogy összeszedjem, zsákonként. Most 2 nagy zsák lett 2 nap alatt.

Idézet Eredeti hozzászóló Unicornis Hozzászólás megtekintése
    TMIB, a Tibor bá'-nál éppen az amerikai gazdasági helyzetről van szó:
    http://www.antalffy-tibor.hu/?p=23923#comments
    Kíváncsi lennék a te véleményedre is!, Mert te első kézből, saját tapasztalatodról tudsz beszámolni!
    Azt olvastam valahol a múltkor, hogy a bankok ugyanazt csinálják mint a 2008-as gazdasági válság előtt, szóval ha megismétlik, akkor az is újra megtörténhet hogy megint jön majd egy világválság. A benzinár tényleg felkúszott. A melegjog-abortusz-fegyvertartás mind fontos téma, ugyanakkor 1-1 tollvonással megoldható lenne, egyszerűen csak az Alkotmányt kéne alapul venni, hogy kinek mihez van joga és kész. Hogy szórakoznak vele, az azért lehet hogy az emberek figyelmét tereljék, de erre a cikk is utalt. Ebben egyetértek a cikk írójával.

Én attól tartanék most hogy mi lesz az Internettel, mert úgy tűnik hogy a nagyvállalatok mindent elkövetnek hogy kicsinálják. Most van ez az új EU-s szabályozás, ahogy nézem megszűntek fórumok (például a Kék fegyveres fórum is eltűnt és azt mondják hogy az EU dolog miatt). A cenzúra, az elnyomás, az álhírek, az agymosás. Ez is katasztrófának kezd tűnni, ha nem is pénzügyinek, de emberjoginak.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Feltöltöttem pár napja azt a lövészvideót. Majdnem 5000 feliratkozóm van, abból 7 !!! ember nyitotta meg a videót. Vajon hány kapott róla értesítést, ha összesen 7 ember kattintott rá az YT oldalán?

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up

1 Not allowed!
    Nem vicceltem a kígyóval kapcsolatban.

A mintája alapján ő az:

https://en.wikipedia.org/wiki/Northern_water_snake

Senior Member fater.lajos's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Jul 2013
    Thumbs Up
    Received: 15
    Given: 0

1 Not allowed!
    Ha ez vízisikló, és rokona az ittenieknek, akkor vigyázz! Az hogy megharap, az semmi. Nem mérges a harapása, csak fáj. De ha leszar, az nagyon büdös... És sokáig fogod érezni a szagát a bőrödön... Amikor velem tett ilyet a hazai tesó, a ruhámat is kidobtam a második mosás után. Igaz, a mosás előtt 30 kilométert vonatoztam. Biztos nagyon szerettek az útitársak!

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Azt írják rá hogy nem mérges de harapós, és tényleg bűzös izét fröcsköl. Valahol ott lehet a hűtő mögött, mert van ott egy papír és megint elmozdította, de amúgy nem látom sehol, hiába világítok.

Más:

Dolgozom a múltkori gyanús kocsis videón, amelyik éjjel volt itt majdnem egy órát. Hadd ne mondjam, elég egyértelmű hogy valami nem stimmel vele. De majd meglátjátok. Persze hallani nem lehet hogy miről beszéltek, de hogy valami nem túl legális dolog történt, az 100%.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Úgy tűnik hogy abból a videóból nem lesz semmi. Az asszonnyal összevitatkoztam, azt mondta hogy ne töltsem fel, mert hogy "ha bűnözők akkor megtalálják a videót és megtámadják a házat". Szerintem ez eléggé nonszensz, mert vaksötét volt az éjszaka közepén, se azt nem látni hogy kik voltak, de még a kocsik színét vagy fajtáját se lehet felismerni. De ez van, ha nem, hát nem. Nincs kedvem rajta tovább vitatkozni vele.

Viszont az utat folyamatosan takarítom, illetve az árkokat. Tegnap is hazahoztam egy zsák szemetet. Többnyire flakonok és üvegek voltak, az egyetlen érdekesebb dolog amit találtam az egy bazi nagy hangfal-membrán volt. (tekercseléssel meg mindennel együtt)

Közben a kígyó megint megpróbálkozott a kitöréssel, de oldalról és hátulról a fal, elől meg a macskák nem engedik ki, szóval esélytelen. Próbálnék neki valami alagutat csinálni, majd meglátom hogy lesz. Van itt néhány kartonpapírcső, talán azzal sikerülhetne, de nem tudom. Az biztos hogy az eddigi összes akció meghiúsult.

Meddig van el egy kígyó élelem nélkül? Már hetek óta ott van, elég éhes lehet a szerencsétlen.

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Blog Entries
    6
    Thumbs Up
    Received: 44
    Given: 1

1 Not allowed!
    Vegyél egy mongúzt, és tedd be a hűtő mögé

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    A legutóbb feltöltött videómat 1 hét alatt több mint 500-an nézték meg, viszont kaptam miatta néhány beszólást, meg néhány diszlájkot is.

MPF támogató
    Csatlakozás dátuma
    Nov 2013
    Thumbs Up
    Received: 16
    Given: 2

0 Not allowed!
    Idézet Eredeti hozzászóló TMIB Hozzászólás megtekintése
    Úgy tűnik hogy abból a videóból nem lesz semmi. Az asszonnyal összevitatkoztam, azt mondta hogy ne töltsem fel, mert hogy "ha bűnözők akkor megtalálják a videót és megtámadják a házat". Szerintem ez eléggé nonszensz, mert vaksötét volt az éjszaka közepén, se azt nem látni hogy kik voltak, de még a kocsik színét vagy fajtáját se lehet felismerni. De ez van, ha nem, hát nem. Nincs kedvem rajta tovább vitatkozni vele.

Viszont az utat folyamatosan takarítom, illetve az árkokat. Tegnap is hazahoztam egy zsák szemetet. Többnyire flakonok és üvegek voltak, az egyetlen érdekesebb dolog amit találtam az egy bazi nagy hangfal-membrán volt. (tekercseléssel meg mindennel együtt)

Közben a kígyó megint megpróbálkozott a kitöréssel, de oldalról és hátulról a fal, elől meg a macskák nem engedik ki, szóval esélytelen. Próbálnék neki valami alagutat csinálni, majd meglátom hogy lesz. Van itt néhány kartonpapírcső, talán azzal sikerülhetne, de nem tudom. Az biztos hogy az eddigi összes akció meghiúsult.

Meddig van el egy kígyó élelem nélkül? Már hetek óta ott van, elég éhes lehet a szerencsétlen.
    Nem tudod elzárni a macskákat egy kis időre?

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    El voltak több órára, de nem jött elő. Most azt tervezem hogy ha kicsit előrébb mászik, akkor gyorsan bezárom a macskákat, kartondarabokkal elvágom az útját, aztán kihúzom a hűtőt. Behoztam egy 2 ágú botot is, azzal szerintem ki tudom majd tenni a hátsó ajtón. Persze ha a konyhaszekrény mögül nem csúszik át a hűtő mellé, akkor úgy esélytelen a dolog. Szóval csak abban reménykedem hogy megint átmegy majd oda.