Oldala 2 of 79 ElsőElső 12341252 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 11 to 20 of 788

Topic: Tulelo blogja

Administrator Tulelo's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,070
    4,480 tetsziket kapott 3,007.topicban
    Blog Entries
    4
    Egy kis érdekesség ami ma történt velem.

http://amerikaimagyarok.blogspot.com...az-esoben.html

2. A következő fórumozóknak tetszett Tulelo hozzászólása:

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    May 2013
    Tetszik adás
    74
    89 tetsziket kapott 57.topicban
    Ez az eset igazolja, hogy nem vicces, ha az embert fegyveres erők tagjának hiszik. Legközelebb lehet, hogy már szó nélkül kapja hátába a szúrást a tereppólós, amennyire erősödik az államellenesség.
    A túlélés fontos szabálya: ne legyél feltűnő.
    A helyedben egyébként elköltöznék erről a helyről, mert nem nyerhetsz, valakinek nagyon útban vagy a szomszédságban.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,070
    Blog Entries
    4
    Sose mondtam hogy vicces, de több szempontból hasznos. Meg ahogy mondtam is ez az ember egy veterán volt, semmi kétségem felőle. Érdekes beszélgetéseket lehet kezdeményezni, ha megszólítanak. Illetve az öltözék semmit nem mond az egyik embernek, a másik embernek viszont sokat. Például nem csodálkoznék ha a 3. szomszédomról kiderülne, hogy szintén prepper, mivel ők is megszólítottak a múltkor, meg mondták hogy jó a bakancsom, ők is vennének és kérdezték hogy hol szereztem be. Ha beütne egy nagy probléma, lehet hogy hozzájuk szólnék be először, mert rendes embereknek tűnnek.

Az FFL dealerem valószínűleg szintén az lehet, ugyanis neki nem látszik a ruháján, de egy "Don't Thread On Me" zászló lobog az udvarán. Olyat meg szinte senki nem tesz ki csak úgy.

"valakinek nagyon útban vagy a szomszédságban"
    Én biztosan nem, a szomszéd már akkor is hülye volt, mielőtt idejöttem, az utcában a többi embert is utálja. Inkább neki kéne költöznie, mert senkit nem bír elviselni. Velünk talán azért szívózik jobban, mert mi még sose szóltunk érte, de előfordulhat hogy ha legközelebb szórakozik akkor bejelentem a városházán.

1-2 éve olyan is volt, hogy a másik szomszédomhoz jött ki 10 szirénázó járőrkocsi. Azóta se tudom hogy történt, de egy kész hadsereg volt itt. Csendes környéken ez elég feltűnő volt, főleg hogy éjjel történt és kék-pirosban villogott az egész környék.

"A helyedben egyébként elköltöznék erről a helyről"
    A múltkor elbuktam a földvásárlást, úgyhogy sajnos a költözés egyelőre még lehetetlen. De ha lesz pénzem akkor biztosan összepakolunk és eltűnünk. (Persze nem a szomszéd miatt.)

Csak ez kell hozzá.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,070
    Blog Entries
    4
    Vajon miért van az, hogy a napszemüvegemnek semmi baja nem volt, kibírt éveket a legnagyobb forróságban is, de tegnap kimentem vele az esőbe, hazajöttem, letettem a helyére, aztán pár óra múlva azt vettem észre, hogy széttörte saját magát? Azt se tudom hogy ez hogy lehetséges. Mikor letettem nem volt baja, és szétpattant az egész? Talán a hőtágulástól? De kint hiába esett az eső, mert nem volt hideg, bent meg nem volt hőség. Akkor hogy tört el? Vehetek új napszemüveget.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,070
    Blog Entries
    4
    Most értem haza a lőtérről, lesz néhány új videó belőle. Sajnos alig készítettem, zavart hogy mások is voltak ott.
    Viszont valaki kért tőlem néhány füldugót és cserébe hozta a revolverét hogy lőjek vele. Rendes volt.

http://imageshack.us/a/img689/6937/lilpic870.jpg

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,070
    Blog Entries
    4
    Új videó a http://thatmaninblack.blogspot.com blogomon.

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    May 2013
    Tetszik adás
    74
    89 tetsziket kapott 57.topicban
    Tudod, hogy megosztott videó kritikát kap? :-)
    Dőlj előre bátran, mert ez a csajos hátradőlős lövészet nem stabil. Érdemes gyakorolni a gyors utántöltést és a számolni a lövéseket, hogy ne lepődj meg, ha elfogy a lőszer.
    Egyébként jó sörétest választottál, gratula.
    Sajnos felém tiltott a pumpás, de a félautomata Baikal MP153-at tudom ajánlani, olcsó, agyonverhetetlen darab, mint az AK. Van magnumban és terepszínben is.
    A múltkor csináltak vele valami 5 napon keresztül tartó, 50,000 lövéses tesztet, nulla meghibásodással. Mondjuk teljesen értelmetlen volt, az olaszok csak a levegőbe szórták el a patronokat, de mutatja, hogy az eszköz tökéletes.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,070
    Blog Entries
    4
    Tudom, de néhány dolog van benne ami nem látszik. Az egyik hogy a kamera is ferdén van egy kicsit. A másik hogy ez egy tesztvideó, még abban se voltam biztos hogy egyáltalán működik, úgyhogy ezek a legelső lövések. Ezelőtt pumpás-sörétessel még sose lőttem, de ez látszik is a videóban. Ki kell tapasztalni hogy mekkorát rúg, milyen a súlya. Elsőre ez ilyen dolog, de néhány lövés/alkalom után bele lehet jönni. Mikor először mentem az AK-val, AR-el azokkal se lőttem túl jól, másodszorra már minden sokkal jobban ment.

Senior Member astonferi's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    budapest
    Tetszik adás
    1
    526 tetsziket kapott 273.topicban
    Idézet Eredeti hozzászóló Traveller Hozzászólás megtekintése
    Tudod, hogy megosztott videó kritikát kap? :-)
    Dőlj előre bátran, mert ez a csajos hátradőlős lövészet nem stabil. Érdemes gyakorolni a gyors utántöltést és a számolni a lövéseket, hogy ne lepődj meg, ha elfogy a lőszer.
    Egyébként jó sörétest választottál, gratula.
    Sajnos felém tiltott a pumpás, de a félautomata Baikal MP153-at tudom ajánlani, olcsó, agyonverhetetlen darab, mint az AK. Van magnumban és terepszínben is.
    A múltkor csináltak vele valami 5 napon keresztül tartó, 50,000 lövéses tesztet, nulla meghibásodással. Mondjuk teljesen értelmetlen volt, az olaszok csak a levegőbe szórták el a patronokat, de mutatja, hogy az eszköz tökéletes.
    50 000 ? lőszergyárad van ? ennyitől elzsibbadna a kezem

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,070
    Blog Entries
    4
    Új sörétest nem tervezek venni, főleg hogy az új fegyver már nagyjából meg is van. De erről majd később.