Oldala 28 of 105 ElsőElső ... 1826272829303878 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 271 to 280 of 1045

Topic: Tulelo blogja

Administrator Tulelo's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,636
    4,840 tetsziket kapott 3,250.topicban
    Blog Entries
    4
    A város és a szomszéd szerint sajnos a pitypang is gaz.

Senior Member doki's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    May 2014
    Lakhely
    Dél Somogy
    Tetszik adás
    356
    371 tetsziket kapott 195.topicban
    Milyen idióta szomszédaid vannak!

Fórum támogató Zacskóbicska's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Aug 2013
    Lakhely
    Hungary
    Tetszik adás
    519
    706 tetsziket kapott 408.topicban
    Idézet Eredeti hozzászóló Tulelo Hozzászólás megtekintése
    A város valószínűleg nem járogat házról-házra, hanem bejelentés után jönnek figyelmeztetéseket kiragasztani. A szomszéd hívja ránk őket. Azért is gondolom hogy a másik szomszédhoz meg nem mennek ki, mert ez a szomszéd csak ránk hívja a várost, a másik szomszédra nem. Nem tudom, jó lesz ha egyszer majd elköltözhetünk. Már várom azt a napot.
    Oszd meg és uralkodj. Frankón alakul a társadalom odaát is.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,636
    Blog Entries
    4
    Nem a társadalom, csak 1 darab szomszéddal van probléma. A többiek közül volt néhány amelyikkel beszélgettem, rendesek. A város szabályzata egy nagy hülyeség, de az nem az ő hibájuk.

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Dec 2013
    Lakhely
    Csongrád megye
    Tetszik adás
    1,074
    603 tetsziket kapott 357.topicban
    Egy csendes éjszakán tuti hogy rajzolnék a gyepére műtrágyával egy nagy f.szt.
    Aztán minden egyes nap érné valami kellemetlenség, még észhez nem tér/el nem költözik/bele nem döglik a stresszbe.
    Ha be akarsz verni egy szeget, nem kell a felhajtás és a hűhó,
    fogd a kalapácsot és üsd a r..adt szeget még be nem megy!

Törölt_fórumtag2
    Guest
    Csatlakozom az előttem szólóhoz, vissza kell adni neki a kölcsönt.
    Én elkezdeném mindenért feljelentgetni a helyi önkormányzatnál, hagy érezze, hogy a tetteinek következményei vannak.
    Úgy a tizedik alkalom után, bekopogtatnék hozzá és megkérdezném, hogy jó-e ha ez folytatódik.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,636
    Blog Entries
    4
    Őrültekkel nem érdemes foglalkozni. Egy kis piszkálódás beleférne, de ez a nő nem normális, egy bolond, tehát valószínűleg egy teljesen gátlástalan dolgot is megtenne.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,636
    Blog Entries
    4
    Megjött a rendelés. 1 dolog hiányzik belőle, 6 dolgot pedig összecseréltek.

Nagyon bírom a boltjukat, de hogy 9 rendelésből 4-et elrontsanak, ahhoz már komoly tehetség kell. Ki szokták javítani ha hibáznak, nem is arról van szó, meg becsületesek, de azért mégis idegesítő a dolog hogy minden második rendelés után emaileket kell írni arról hogy épp mi hiányzik és mi az amit összecseréltek.

Pl. rendeltem 3 fekete, kutya formájú kulcstartót. Jött három rózsaszín. A két szín még csak nem is hasonlít.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,636
    Blog Entries
    4
    És újra jött egy csomag, és újra összecseréltek 3 dolgot. Tehát 2-vel ezelőtt összecseréltek egyet. 1-el ezelőtt 6-ot. Most pedig újra 3-at.

Jelenleg van 7 olyan késem amit nem rendeltem meg. 0 olyan késem amiből összesen már 7-et rendeltem (3 alkalommal). És van 3 olyan dolgom amit nem rendeltem meg.

1 dolog pedig hiányzik. Azt írták hogy visszaküldik a pénzt, de én még semmilyen pénzt nem látok a számlámon. Most már kezdek ideges lenni a sok hülyeség miatt. Hogy lehet mindig mindent összecserélni? Vagy mi nem fogy azt így akarják rásózni másokra?

Én már több ezer dolgot postáztam és eddig csak 1-et kevertem össze, és 2 alkalommal küldtem mást. (De mindhármat megoldottam mikor befutott a vásárlók panasza.)

Ha én meg tudom csinálni egy kis szobában, akkor hogy lehet hogy egy nagy Internetes bolt ennyire szerencsétlen?

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Sep 2013
    Tetszik adás
    579
    528 tetsziket kapott 317.topicban
    Idézet Eredeti hozzászóló Tulelo Hozzászólás megtekintése
    Ha én meg tudom csinálni egy kis szobában, akkor hogy lehet hogy egy nagy Internetes bolt ennyire szerencsétlen?
    Saját tapasztalat alapján, a jelenlegi munkahelyem például véve, hogy mi az, ami nálad működik, de nagy létszámnál elveszik:
    - saját céged, vállalkozásod
    - érdekel, mi történik a termékeiddel, vevőiddel
    - egyáltalán foglalkozol azzal, amivel kellene
    - neked fontos az elégedett ügyfél
    - Te tudod, hogy belőlük élsz
    - nem csak egy kimutatást kapsz szép színes grafikonokkal, hanem a Te arcodba ordít a vásárló (jó, neked küld emailt)
    - nem a szőnyeg alá söpröd a gondokat, mert nem oldódnak meg maguktól
    - nem veszik el az információ a túl sok irodista miatt (nálunk kb 80 fizikaira 60 irodista van)
    - ebből kifolyólag van felelőse a történteknek, problémáknak
    - a felelősnek megvannak a jogi/technikai eszközei, hogy:
    - a felelős végezze a dolgát, nevezetesen megoldja a problémát

Na hát nálunk ezek hiányoznak, illetve elég gyerekcipőben járnak. Csak hogy egy példát mondjak: amikor idekerültem, tele voltam tervvel, ötletekkel, lelkesedéssel. Persze hiába mondtam, egyikből se lett semmi (ok, nem igaz, az egyikből fél-egy év múlva igen, de mindezt 8 év alatt...). Tavalyelőtt Xmillióért jött egy külső cég, aminek hatására tavaly óta (igen, gyorsreagálásúak) lehet leadni ötleteket, hogyan lehetne jobb a vállalkozás. Sajnálatos módon senkitől soha nem hallottam volna, hogy bármely ötletéért akár anyagi, akár szellemi elismerésben részesült volna. Na hát így növi ki magát egy cég szánalmas, pénzéhes, profithajhász birodalommá... Az a szavam járása odabent, hogy nekem ilyen áron nem kell...