Oldala 28 of 84 ElsőElső ... 1826272829303878 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 271 to 280 of 833

Topic: Tulelo blogja

Administrator Tulelo's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,159
    4,534 tetsziket kapott 3,042.topicban
    Blog Entries
    4
    Én próbálok mindenkivel rendes lenni a kisboltomnál is. Persze ahhoz a vevő együttműködése is szükséges.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,159
    Blog Entries
    4
    Azt írta vissza hogy a Google téved, és hogy én küldjem majd vissza neki a pénzt.

Az viszont nem tűnt fel neki hogy nekem az pénzembe került hogy elküldtem neki a dolgot arra a hamis címre amit ő megadott? Mert a posta nem dolgozik ingyen.

Küldtem neki egy újabb ajánlatot. Mondtam neki hogy vegyen egy akármilyen olcsó másikat és küldök neki egyet abból ami rossz helyre ment. Nem tudom hogy erre mit fog válaszolni.

Frissítés: Írtam neki egy üzenetet, hogy adjon meg egy valódi címet és küldök neki egy másikat. A vevő mindig járjon jól, még akkor is ha hibázik. Talán máskor többet vásárol és normális címmel, én meg bekalkulálom ezt az esetet a veszteségek közé.

A többi vevőt se értem. Van 1-2 másik akik jelezték hogy valami gond van, de hiába kérdeztem őket, nem írtak vissza. Ezek szerint mégse volt gond? Vagy megérkezett a rendelés csak nem vették észre? Olyan is biztosan van hogy az egyik családtag átveszi, de elfelejt szólni a másiknak. Nehéz ügy, de eddig még nem volt túl nagy gond és bár volt hogy veszteséggel, de mindig megoldottam a problémákat.

Érdekes hogy küldtem egy ajándékot az egyik vevőnek aki Angliából rendelt. Egy köszönömöt se mondott érte. Pedig a postaköltség is drágább volt mint az országon belüli küldeményeknél.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,159
    Blog Entries
    4
    Az egyik boltban ingyen postázást hirdettek meg annak aki legalább 100 dolláért vásárol. Gondoltam hogy elköltök egy százast, erre elköltöttem 300-at. Nem baj, befektetés, a 80%-át úgyis eladom. Néhány prepper dolgot is sikerült beszereznem.

4. A következő fórumozóknak tetszett Tulelo hozzászólása:

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,159
    Blog Entries
    4
    Megint sikerült elkölteni egy zsák pénzt. Viszont sejtettem hogy így nemzeti ünnep környékén jó sok kupon lesz, tegnap ingyen postázáson takarítottam meg vagy 3.000 forintot, a mai vásárláshoz pedig találtam egy 10% árengedmény kódot és megspóroltam 8.400 forintot. Az biztos hogy néhány hétig nem kellene elkölteni egy fillért se. Viszont nagyon jó dolgokat vásároltam és komolyabb összeget spóroltam meg, úgyhogy örülök.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,159
    Blog Entries
    4
    Ezt a rohadt hangzavart mindig. Fűnyírás, betonvágás, búgás, zúgás, zörgés, egy perc nyugalom nincs.

Ráadásul megint megbüntettek minket mert gazos -pitypangos- volt a gyepünk. Nem számít hogy 5 nappal azelőtt nyírtam a füvet. Meg az se számít hogy a szembe szomszéd gyepén 1000 pitypang van, ő sose kap érte büntetést, csak nekünk ragasztgatnak mindenféle figyelmeztetéseket a bejárati ajtónkra.

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Sep 2013
    Tetszik adás
    579
    528 tetsziket kapott 317.topicban
    Úgyis szeretsz videózni, dokumentáld! Pl.: elkezdődik a kerteddel, távolodsz, a kerítésen a figyelmeztetés... Tovább a szomszéd kerítéséhez, majd bekukucskálsz... Persze vágás nélkül, ne lehessen belekötni. Esetleg ha ügy lesz belőle, részrehajlásért még beperelheted a várost.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,159
    Blog Entries
    4
    A város valószínűleg nem járogat házról-házra, hanem bejelentés után jönnek figyelmeztetéseket kiragasztani. A szomszéd hívja ránk őket. Azért is gondolom hogy a másik szomszédhoz meg nem mennek ki, mert ez a szomszéd csak ránk hívja a várost, a másik szomszédra nem. Nem tudom, jó lesz ha egyszer majd elköltözhetünk. Már várom azt a napot.

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Sep 2013
    Tetszik adás
    579
    528 tetsziket kapott 317.topicban

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,159
    Blog Entries
    4
    Hogy nem verik meg a szomszédai?

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,159
    Blog Entries
    4
    A város és a szomszéd szerint sajnos a pitypang is gaz.