Oldala 78 of 104 ElsőElső ... 2868767778798088 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 771 to 780 of 1038

Topic: Tulelo blogja

Administrator Tulelo's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,626
    4,835 tetsziket kapott 3,247.topicban
    Blog Entries
    4
    Vagy felfogadok 15 fegyveres biztonsági őrt, akik majd folyamatosan járőröznek a háznál, mint a bandatagok a Sebhelyesarcú-ban a villa körül. Bár én nem vagyok egy Tony Montana típusú alkat és saját tigrisem sincs.

Ma meg jön egy fiatal postás, beáll a postaláda elé, de nem viszi el a küldeményeket, meg nem is kézbesíti a bejövőket. Áll ott, matat a kormánnyal vagy 1 percet, aztán elhajt. Én meg nézek hogy ilyen kor mi van. Hó semmi, jég csak egy kicsi. Nem is hagyott üzenetet. Felhívtuk a postát, mondták hogy visszaküldik. 30 perc múlva visszajött, elvitte a küldeményeket, meg hozott egy pakkot, 2 levéllel.

Nem tudjuk hogy mi volt a baja előszörre. Ha nem hívjuk a postát, akkor nem kézbesíti a dolgokat?

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Jan 2017
    Tetszik adás
    186
    156 tetsziket kapott 111.topicban
    Ugye nem valamelyik hárombetűs társaság figyeltet Téged?

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Tetszik adás
    38
    1,010 tetsziket kapott 553.topicban
    Idézet Eredeti hozzászóló Tulelo Hozzászólás megtekintése
    A rendszámot nem tudom, mert nálunk a kocsik elején nem kötelező, szóval amikor bejött és kitolatott, akkor nem volt látható a rendszám. Mikor a ház előtt hajt el, akkor nem látni a kocsi hátulját, csak az oldalát. Az asszony szerint a fickó kb. 55-60 éves lehet, szóval már nem fiatal.
    Miért nem teszel ki egy rejtett kamerát a kapuhoz/postaládához? Így az oldalról érkező kocsik rendszámát is le tudod olvasni.

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Tetszik adás
    118
    142 tetsziket kapott 106.topicban
    Ki van írva pontosan a címed? Lehet azért töketlenkedett a póstás.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,626
    Blog Entries
    4
    Coco: Nincs miért figyeljenek, én csak egy macskás ember vagyok aki semmi rosszat nem mond.

Meg nem is minket figyelnek, csak a házat. Kivéve azt aki az asszonnyal beszélt, az gyanús hogy próbálkozni akart nála. Pedig ahogy az asszony mondta, a fickó 55 év körüli, szóval elég öreg.

Dream_walker: Egyelőre csak az ablakban van kamera, talán majd nyáron beszerzek egy fúrót és kiteszek a ház oldalára is kamerákat. Télen nem lenne jó kilyuggatni a falat.

Laci: A cím jól látható a postaládán, meg mindenki más jól látja. A többi postás is. Meg mikor visszaküldték, akkor tudta hogy hová kell jönnie, szóval az nem lehetett probléma. Nem tudom, fura helyzet volt.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,626
    Blog Entries
    4
    Rendeltem 3 fegyveres felvarrót, de helyettük kaptam 3 ilyet. Bár szerintem WestBam-nak ez is tetszene.

7. The Following 2 Users Say Thank You to Tulelo For This Useful Post:

Senior Member WestBam's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Dec 2014
    Lakhely
    Bp.
    Tetszik adás
    211
    518 tetsziket kapott 345.topicban
    több a posta mint kínából az egész, egyébként jöhetne

9. A következő fórumozóknak tetszett WestBam hozzászólása:

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,626
    Blog Entries
    4
    Másik fajta is van hozzá. Ez is biztosan bejönne.

11. A következő fórumozóknak tetszett Tulelo hozzászólása:

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,626
    Blog Entries
    4
    Jön a szép idő, kicsit szöszmötöltem odakint, napsütés, + fokok. Jövőhéten 10 fok felett, éjszaka meg nem is fagy.

13. The Following 2 Users Say Thank You to Tulelo For This Useful Post:

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,626
    Blog Entries
    4
    Reggel fél hatkor felébresztett az asszony, hogy meg van ijedve, mert hangokat hallott kintről, mintha lenne a ház körül vagy a házban valaki. Kérdeztem hogy beszélgetést hallott-e. Mondta hogy nem, hanem mintha léptek lennének, meg néha zörejek. Körbenéztünk a házban, de nem találtunk semmit. Viszont puffanásokat tényleg hallottunk. Az ajtónál is. Felkapcsoltam a kinti villanyt, nem láttam lábnyomokat a hóban. Az asszony teljesen beparázott, de valóban voltak hangok, szóval én se voltam nyugodt teljesen. Ő visszafeküdt én meg füleltem még vagy negyed órán át.
    Aztán fogtam a Sig-et és egy lámpával bevittem a hálószobába a szekrényre, csak a biztonság kedvéért. Kicsit meg is nyugodtam tőle. Közben meg arra gondoltam hogy milyen sz.r lenne ha nem lenne más védekezési eszköz csak egy kés, vagy a baseball ütő az ajtó mögött. :-/