Oldala 1 of 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény 1 to 10 of 11

Topic: Gray State

Administrator TMIB's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up
    Received: 183
    Given: 324

0 Not allowed!

Gray State

Függetlenek készítik a filmet, egy Egyesült Államokról ami teljes diktatúrába fordul. Egy kisebbség szembeszáll az elnyomással.

A filmre 60ezer dollárt kalapoztak össze Indiegogo-n, de szerintem 10-15x annyi pénzt is kaphattak volna. Túl alacsonyra tették a lécet.

Ami nem tetszik az a CGI lövés, robbanás, de remélem hogy ezt majd ellensúlyozza a kiváló történet.

A film -a filmek többségével ellentétben- nem a haszonra hajt, hanem üzenetet akar átadni a közönségnek.

MPF támogató Mizu's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Dec 2013
    Thumbs Up
    Received: 0
    Given: 0

0 Not allowed!
    - Nagyon reálisnak csinálták.... nem is értem a 60 ezer dollárt...
    - Hihetetlen számomra, hogy egy ilyet nem nyomtak le még csirájában.

Mi lesz a vége?
    http://dhwf.daisypath.com/fKbkp2.png

Minden és mindenki jó valamire ! Más nem, elrettentő példának !
    http://index.hu/tudomany/2014/03/17/...n_a_vilagvege/

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    60ezret kértek, de szerintem kérhettek volna 600.000-et is, vagy 1 milliót. Van hogy egy béna játékra összedob a közönség 2 és fél millió dollárt, akkor ez a film is megért volna többet 60ezernél.

Nem tudják elnyomni, mert a szólásszabadság védi a dolgot és mivel az emberek dobják össze rá a pénzt, a szereplők ingyen vállalják az egészet, így holmi producerek nem tudják megcsáklyázni a forgatást.

Az elhallgatás az egyetlen amit tudnak ellene, de ha kikerül az Internetre és elég megosztást kap, akkor több millió ember is látni fogja.

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Sep 2013
    Thumbs Up
    Received: 0

0 Not allowed!
    Majd hoznak egy törvényt, hogy vér folyik benne, meg uszítás, és ezért ilyet nem lehet... De én is láttam pár hónapja a bemutatót, elég jónak tűnik.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    A mai helyzetben még az is könnyen megeshet.

Senior Member bögre's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    May 2013
    Lakhely
    Tolna
    Thumbs Up
    Received: 1

0 Not allowed!
    És ez kész lessz valamikorra? Mert egy jo ideje láttam a bemutatoját. Vagy elfogyott a keret?
    Bögrét megilleti a városba és vagy faluba érkező lányok esetében az első éjszaka joga és a Brüsszel környékén lefoglalt égetett szesz 10%-a, kezdeményezheti a pápa, a jeruzsálemi főrabbi és a Kínai Kommunista Párt főtitkárának leváltását, a Tippmixen megtett fogadásait pedig az érintett csapatok végeredménynek fogadják el.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Azt írják, hogy dolgoznak rajta, bár elég sokan sürgetik őket a Facebook oldalukon.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Elég dühösek az emberek a film készítőire. A FB oldalukra 3 havonta írnak valamit, aminek semmi köze a filmhez. Nem írják hogy hogy áll a film, nincs új előzetes, nincsenek kisfilmek a munkáról, egyszerűen nem írnak és nem mutatnak semmit. Akik pénzt adtak nekik és támogatták őket, most azok csalóknak hívják a film készítőit. Igazából nem értem az egészet. 60.000 dollár amit összegyűjtöttek. Nem egy nagy összeg egy filmre. Ráadásul az elején volt trailer és "making of" videók, amikben bemutatták hogy dolgoztak a filmen, a jeleneteket felvették. Kíváncsi vagyok hogy mi történt. Megfenyegették őket és visszaléptek? Valami magyarázattal csak tartoznak azoknak akik pénzt adtak a film megvalósítására.

Senior Member mmilan21's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Feb 2014
    Lakhely
    Bács-Kiskun megye
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up
    Received: 67
    Given: 107

0 Not allowed!
    Végül is idén november 3-án megjelent a film a mozikban, most pedig már le is tölthető a megfelelő helyekről.
    Egy új előzetest is kapott:

Megnézem mit sikerült összehozniuk.
    Azt írják hogy nem készült el teljesen a film a rendező és a családjának a halála miatt(erről volt szó valamelyik másik topicban is, nem tudom melyikben pontosan).

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Az IMDB szerint a megjelent film nem az a Grey State, hanem a rendező (gyanús) haláláról készült dokumentumfilm. De amilyen körülmények között történt az a dolog, szerintem a dokumentumfilmet is érdemes megnézni.

http://www.imdb.com/title/tt6794380/