Szavazási eredmény megtekintése: Mi vagy? Optimista, Realista, Pesszimista?

Szavazók
59. Te nem szavazhatsz
  • Optimista

4 6.78%
  • Optimista és Realista között

18 30.51%
  • Realista

15 25.42%
  • Realista és Pesszimista között

21 35.59%
  • Pesszimista

1 1.69%
Oldala 2 of 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény 11 to 20 of 30

Topic: Optimista, realista, pesszimista. Minek tartod magad?

Te látod a statisztikát, de szerintem realista és pesszimista közöttiből lesz a legtöbb...azért ez mégiscsak egy prepperfórum...szeretnénk hinni hogy realisták vagyunk, de a prepperkedéshez kell egy csipetnyi pesszimizmus is azért..

Idézet Eredeti hozzászóló Tulelo Hozzászólás megtekintése
    Ha bejelölöd az optimistát, szerintem az is jó. Az igazat megvallva azt hittem hogy mindenki rámegy a Realista választásra.

Administrator TMIB's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Lehet, bár elég sok olyan boldog és sikeres ember van, akik prepperek. (Elég csak néhány nagyobb Youtube csatornára nézni.) Csak azért mert valaki a világ problémái, vagy katasztrófák miatt aggódik, az az életben még lehet optimista a családjával, barátaival, embertársaival, üzletével, pénzügyeivel kapcsolatban.

Igen..épp ezért írtam, hogy egy "csipet pesszimizmus"! Én sem tartom magam túlságosan borúlátónak (ha a 3. VH eljövetelét leszámítjuk mégis fontosnak tartom a felkészülést..

Az hova voksoljon, aki szerint az emberiség tuti kinyírja magát, de azért megpróbálja kihozni a legtöbbet magából meg a helyzetekből, miközben sodródik az árral (nem akar megmenteni mindenkit)?

Én a két véglet között ingázok 0 realizmussal XD

Amúgy pár napja figyeltem magam, és sikerült úgy gondolni a prepperkedésre, hogy közbe jól érezzem magam, sőt kacagásig is elmentem, szal lehet nem zárja ki egymást, a szeretet átvilágítja a sötétséget
    Semmit a szemnek!
    Mindent a természetnek!

Administrator TMIB's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Ez nem prepperes felmérés, ez úgy általánosságban mindenre vonatkozik. Családra, barátokra is, mindenre, én ezért szavaztam a 4.-re. Ha csak prepper szempontból értékelném hogy milyen vagyok, akkor 3.-ra szavaztam volna (Realista).

Az optimista angolul tanul.
    A pesszimista héberül.
    A realista meg lőni.

Én ezeken már túl vagyok.
    Last edited by Vasember; 05-23-2014 at 04:14 AM.
    Aki nem vágott még fát géppuskával, az nem is ember!

Én meg szerintem mindhárom vagyok, lehetséges-e?
    Optimista vagyok, mert ó dolgok történnek, ha az ember képes meglátni a jót. Realista vagyok, mert mindig igyekszem azt látni, ami valóban történik. Pesszimista is vagyok, mert mindig nagyon leadom a szintet, hiszen úgyis lesz, ami még alulmúlja.
    Hát így Mint minden kategorizálás, ez sem működik 100%-osan

Én Realista és Pesszimista közöttimet inkább úgy fogalmaznám meg, hogy szeretném ezt hinni, hogy realista vagyok, de van annyi önkritikám, hogy tudjam, ettől eltérek gyakran... nagyobb részben térek el a borúlátás felé talán, első sorban a világ dolgait illetően, a saját tyúkszaros kis életemmel kapcsolatban hajlamosabb vagyok a derűlátásra

Olyan válasz miért nincs, hogy Pesszimista és Optimista? A világ egyre sz@rabb, de túl fogom élni.

A topic keresőszavai: