Oldala 2 of 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény 11 to 20 of 40

Topic: Otthoni kereseti forrás

Motor alaktrészeket asszem legföképp hengereket hengerfejeket.
    Bögrét megilleti a városba és vagy faluba érkező lányok esetében az első éjszaka joga és a Brüsszel környékén lefoglalt égetett szesz 10%-a, kezdeményezheti a pápa, a jeruzsálemi főrabbi és a Kínai Kommunista Párt főtitkárának leváltását, a Tippmixen megtett fogadásait pedig az érintett csapatok végeredménynek fogadják el.

M-torolt_forumozo
    Guest
    Idézet Eredeti hozzászóló Wannabe Hozzászólás megtekintése
    Csak ötletelek egy sci-fi könyvhöz, és megkérek mindenkit, ne próbálja ki: védelmi pénzt szedni a védelmi pénzt szedőktől. Nem jelenthet fel, mert neki sem törvényes a pénze.
    A sci-fi könyved szereplője valószínűleg nem fog nyugodtan aludni.

Aki viszonylag sokat netezik, annak tudom ajánlani az egyik netes kérdőívkitöltős, fizetős oldalt. Egy kérdőívért 3-40 pontot lehet kapni, 1000 ponttól küldenek 50 dolcsit. Ha invitálsz embereket és beregelnek, akkor azért is kapsz pontot épp ezért akit érdekel az dobjon meg egy maillel és küldök neki meghívót.

Administrator TMIB's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    A kérdőív dolog -legalábbis amiket én megnéztem- átverés. Arról szólnak hogy meg kell adnod a személyes adataidat. Az egész nem a kérdőívről szól, hanem arról hogy fillérekért eladod a személyes adataidat, neved, lakcímed, telefonszámod, email címed, születési dátumod és még egyéb információkat.

M-torolt_forumozo
    Guest
    Ki mondta hogy kötelező az igazat bejelölni? Fogod és x-elgetsz össze-vissza. Egyébként a személyes adataid netes vásárlásoknál is kiadod.

Ebayes kereskedelemnél magyar aukciós oldalakon nézni használt, jó állapotú luxuscikkeket, ebayen jó pénzért lehet eladni.
    Fordítva pedig ebayen veszel olcsóbb kínai kütyüt, Magyarországon jobb pénzért eladod.

CNC gép helyett, ha ilyenbe akarsz belefogni, akkor Én inkább 3d nyomtatót vennék.
    Igaz nem olcsó, viszont megtérülhet az ára bérmunkával. Bár nem árt hozzá 3d modellező ismeret, amit ha fogékony vagy rá, 1-2 hónap alatt elsajátítasz alap szinten.
    Persze nem a milliós gépekről beszélek, hanem az "olcsóbb" ultimaker, makerbot gépekről.

De mondok még példát:
    Akvarisztika! 1 db. 50 literes akvárium ki tud termelni évi 2-300.000 Ft bevételt, csak a megfelelő hal/rák kell bele.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Idézet Eredeti hozzászóló Matt Hozzászólás megtekintése
    Ki mondta hogy kötelező az igazat bejelölni? Fogod és x-elgetsz össze-vissza. Egyébként a személyes adataid netes vásárlásoknál is kiadod.
    Netes vásárlásnál olyan bolt kapja meg amiről tudod hogy legális, és szabályzat van arra hogy nem adják ki az adataidat másnak. Nem küldenek tonnányi emailt, de ha mégis kapnál néhányat, le tudsz iratkozni.

A többi gond vele (saját tapasztalat).

Én is megadtam az álneveket, álcímet, csak az email cím volt igazi, amire az idő haladtával már napi 50-60 spam is jött. Szóval töltögettem, de az első dolog amire rájöttem, hogy ez nem olyan hogy egész nap töltögeted. Belépsz és kiírja, hogy "Ma 6 kérdőívet tölthetsz ki". Kérdőívenként 1-2 centet fizet, sok meg semennyit, egyszerűen benyeli a pénzt. Összejön napi 5-10 cent. 12-25 forint. Napi fél órás munkáért. Én csináltam vagy fél évig, 16 dollár-nál tarthattam mikor egyszer csak eltűnt a weboldal -a keresett pénzzel együtt- és sose indult újra a domain. Tulajdonképpen a semmire pocsékoltam el 75 órát az életemből. Egy indiai utcaseprő szerintem kap 75 órányi munkáért 75 marék rizst. Én semmit nem kaptam.

Persze ha valaki ki akarja próbálni én nem fogom megtiltani. Csak szerintem felesleges.

M-torolt_forumozo
    Guest
    Már vagy fél éve regisztráltam, kitöltöttem vagy 10-15 kérdőívet (időben 3-4 óra kb.), van majdnem 400 pontom ami azt jelenti hogy kb. 20 dolcsim van eddig. Nem kapok több spamet és nincs is limit, kb. hetente-kéthetente küldenek kérdőívet. Szóval ez más oldal, egy próbát szerintem mindenképpen megér (ja, ha sokan kéritek hogy küldjek meghívót és beregeltek hamarabb összejön az 1000 pont és megírom ide hogy hogy fizettek ki ).

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Akkor ez másfajta lehet. Amire én regisztráltam az teljesen más volt.

Idézet Eredeti hozzászóló imi79 Hozzászólás megtekintése
    Ebayes kereskedelemnél magyar aukciós oldalakon nézni használt, jó állapotú luxuscikkeket, ebayen jó pénzért lehet eladni.
    Fordítva pedig ebayen veszel olcsóbb kínai kütyüt, Magyarországon jobb pénzért eladod.

CNC gép helyett, ha ilyenbe akarsz belefogni, akkor Én inkább 3d nyomtatót vennék.
    Igaz nem olcsó, viszont megtérülhet az ára bérmunkával. Bár nem árt hozzá 3d modellező ismeret, amit ha fogékony vagy rá, 1-2 hónap alatt elsajátítasz alap szinten.
    Persze nem a milliós gépekről beszélek, hanem az "olcsóbb" ultimaker, makerbot gépekről.

De mondok még példát:
    Akvarisztika! 1 db. 50 literes akvárium ki tud termelni évi 2-300.000 Ft bevételt, csak a megfelelő hal/rák kell bele.
    Gondolom nem csak motoralkatrészeket, talán motorokat is árulhatott, nem? Arról már hallottam, hogy jól megy, csak nem vagyok egy motoros arc. Így nem nagyon kóstoltam még bele.

Egyébként tényleg durva mik mennek a használt oldalakon. Volt, hogy olyan dolgokhoz jutottunk hozzá pár tíz ezer forintért amik több száz ezerbe kerülnének, csak nem minden nap keresi az ember.

3d nyomtatót fogok majd építeni de egyenlőre a cnc-m sincs még meg 3d modellezést tanulom is, és értek is hozzá, legutóbb (mielőtt minden adatom letörlődött a gépemről) már a fotorealisztikus renderprogramokat próbálgattam. Pl fryrender, de hobbi modellezgetésen kívül még nem tudom mire használni a 3d-s képességeimet. Sok a kókler ezen a területen is és pofátlanul sokat keresnek, lakberendezőknek raknak össze netről letölthető bútorokból interiorokat, stb.
    Ha lenne egy home office-m mondjuk 500 ezer forintos gépparkom (legjobb lenne egy hangszigetelt gömb, tele kijelzőkkel) pár hónap múlva havonta behozná az árát. De most nagy luxus volna ilyenekkel kísérletezgetni.

Akváriumon én is gondolkoztam már gyakran. Szerintem leginkább a kényelmeseknek lehetne eladni berendezett darabokat. Berendezem, beállítom, majd eladásnál leeresztem belőle a vízet, így pár óráig szállítható. Helyben feltölti magának, vár egy hetet, és voilá.

Még a fagyin is gondolkoztunk, készítenénk valami maszek, de jól kinéző fagylaltnyomó gépet amit tudunk motorral, biciklivel szállítani és olyan helyekre állunk ki vele, ahol senki se gondolná. Biciklis pihenők, bicikliutak, stb. Ott nem zaklatna minket senki és nagyon jól megy állítólag.
    Last edited by glassbox; 06-21-2014 at 01:49 PM.
    Nagy Zoltán

A fagyi nyomó túlkomplikált. Tricigli meg egy fagyasztó doboz, gombócos fagyival. Persze ezzel még egy hatóságot kapnál a nyakadba, már ha nem "okosban" akarod csinálni.

Az én ötleteim.
    1. Online magazin, pletyka lap külföldi hírek átvételével. Igazából csak fordítani kell benne. kell hozá egy kisebb induló töke, de szerintem megérné. Bevétel reklámból, illetve itt van más lehetőség is. Nem csak egy embernek hanem akár egy csapatnak is adhat bevételt.
    2. Egy cserekereskedelemmel foglakozó oldal. Itt is megjelenített reklámokból lenen a bevétel. Ezt két ember is tudná csinálni.
    Bár szerintem inkább olyannal kellene foglalkozni, ami SHTF esetén is hasznos.
    3. Ha van egy műhelyed akkor bicajok szervizelése és eladása. Veszel egy használt bicajt letakarítod beállítod, szép haszonnal tovább adhatod.
    4. Háztáji állatoknak felszerelés gyártás. Csirke és nyúlól, itatok, etetők stb. nem csak bevételi forrásnak jó, hanem ha szitu van van egy listád arról, hol is lehet csirkét, nyulat találni ...
    5. Ha van egy pár száz nm területet akkor érdemes lehet a fürj tartásán gondolkodni, sok tekintetben jobb mint a csirke. Többet ér mind a húsa kilóban mint a tojása darabra. Kisebb helyet foglal hamarabb kész van, kerül levágható súlyba. El lehet adni éttermeknek vagy vadásztársaságoknak.

Az 1 és 2 esetén esetleg még segíteni is tudnék.