Oldala 4 of 4 ElsőElső ... 234
Eredmény 31 to 40 of 40

Topic: Otthoni kereseti forrás

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Jan 2014
    Thumbs Up
    Received: 0
    Given: 0

0 Not allowed!
    Ha egy ilyen közösségi oldalban benne lenne valaki, akkor gyűjtsünk egy csapatot és rakjuk össze Aztán osszuk a bevételt (na ez a rész az ami mindig falnak ütközik)
    Nagy Zoltán

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Jan 2014
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Idézet Eredeti hozzászóló mrPickles Hozzászólás megtekintése
    Ezért kel az ilyet kicsiben kezdeni és addig fejleszteni amíg lehet. Nem egyszerre megvenni 50-100 tojót. A megmaradt tojásból meg lehet tésztát csinálni amit szintén elehet adni. Drágában is mint a sima tojást mert a feldolgozott termék mindig drágább mint az alap anyag.
    Bocsi, másképp nem tudtam jelezni, hogy neked szól a kérdés, de a fagyiskocsiban szerinted jégkérmet érdemes árulni, vagy inkább gombócos fagyit?
    Nagy Zoltán

M-torolt_forumozo
    Guest

0 Not allowed!
    Idézet Eredeti hozzászóló mrPickles Hozzászólás megtekintése
    Ezért kel az ilyet kicsiben kezdeni és addig fejleszteni amíg lehet. Nem egyszerre megvenni 50-100 tojót. A megmaradt tojásból meg lehet tésztát csinálni amit szintén elehet adni. Drágában is mint a sima tojást mert a feldolgozott termék mindig drágább mint az alap anyag.
    Szóval csináljon hozzá még egy feldolgozó üzemet is? Az már nem lesz olcsó. Gondolom hogy nem gondolt egyet a fickó és megvett egy csomó fürjet találomra, hanem körbejárta a témát előtte. De nem csak ebbe, a többi üzletbe is könnyen bele lehet bukni.

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Aug 2013
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Én azt mondanám, hogy keres egy olyan embert aki mobil alkalmatosságból fagyit árul és beszélgess vele, kérdezd meg. Néha a legegyszerűbb a legjobb.

A hír meg hasonló prortáloknál nem kell "lenyomni" senkit, mellettük kell létezni.

Ez a játékos, küzdős, válaszolós dolog nálam nem jött át. ha én egy kérdésre választ akarok akkor azt gyorsan akarom, nem akarom megvárni még emberek kiversenyezik magukat, hogy kiadjon nekem választ. Ha meg válaszolni akarok valakinek akkor tutinem fogok mág másokkal is versenyezni, hogy elmondjam amit akarok. Persze ez én vagyok.

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Aug 2013
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    A tészta gyártáshoz nem kell üzem csak egy konyha. Láttam már olyanokat akik beleugortak egy üzletbe mert az "tuti" volt akár úgy is hogy lövése nem volt róla. Na bele is sült, de nagyon.

Ádám Csaba
    Guest

0 Not allowed!
    Főállásban épületgépészettel foglalkozok, de rohadtul unom. Szeretném abbahagyni, mert sok energiát visz el. Műszaki rajzolással foglalkozok másodállásban. Simán lehetne főállásban is csinálni, akkora rá a kereslet. Hetente három napon ingatlanokat mérek fel egy energetikai cégnek. Havi 15-20 óra alatt megvan a minimálbér. Egyeztetek egy másik energetikussal is.
    A nyár még biztosan így fog eltelni, de ősztöl szeretném a gépészetet teljesen leépíteni. Hétfő-szerda-péntek felmérés, kedd-csütörtök-szombat rajzolás, vasárnap favágás az erdőben. Naponta maximum 8 óra munka. Utána még 2 óra a kertben és boldog is vagyok...

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Feb 2014
    Lakhely
    Canada
    Thumbs Up
    Received: 18
    Given: 25

0 Not allowed!
    Sokat gondolkodtam, hogy hogyan lehetne a fizut egy kicsit kiegesziteni. Rengeteg otletem volt, de aztan elgondolkozva arra juttottam, hogy azt kell csinalni amihez ertek, nevesitve az autoszereles. Majus elejen beszelgettem egy baratommal, es megkerdezte, hogy a fianak nem restauralnek-e egy 1968 Ford Torino GT-t? Magyarorszagon egy kis restaurator cegnel dolgoztam, es Corvetteket ujitottunk fel. Elvallaltam es elkezdtem szetszedni az autot mikor bekerult a muhelyembe, munka utan 2-3 orakat es hetvegen dolgozva rajta.

20170520_204109.jpg 20170520_204134.jpg 20170520_204220.jpg 20170603_152059.jpg

Aztan vett egy kamiont, hogy lecsereli azt amit mar 13 eve hajt, es felujitanam-e azt is neki. Azt is elvallatam, mert a Torino nem surgos, es az utolso 3 honapom azzal telt, hogy azt hoztam rendbe. Ezekbol a mellekes penzekbol elkezdtem a muhelyt meg jobban felszerelni, es mar annyi megkeresesem van, hogy lassan el kell gondolkznom, hogy fo allasban kellene csinalni.

20170813_192140.jpg 20170816_200606.jpg 20170827_185513.jpg 20171014_180237[1].jpg

Nem azt a klasszikus auto szerelest szeretnem csinalni, hanem felujitasokat, atalakitast, lakokocsik atalakitasa egyedi igenyeknek, ide ertve ha valaki tulelo jarmuvet akar. Mar epitettem bent a cegnek egy road side service truckot, es nagyon elveztem azt a munkat is, adventure trailert is szivesen epitenek, pl. ilyet

illetve mindent aminek kereke van.

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Blog Entries
    6
    Thumbs Up
    Received: 78
    Given: 2

0 Not allowed!
    Ez a felújításos dolog tényleg jó, ha alapból nagy értékű gépekkel dolgozol. Mondjuk egy corvettre van, aki kifizeti akár az 1-2 millát is alkatrészre meg munkadíjra.
    Ismerősöm motorokkal dolgozik, de nem akarja főállásban, mert betolják a 150ezres endurót, és csak a cserealkatrész lenne rá még 150ezer. Úgyhogy minden második vendég azzal a lendlettel ki is tolja a mocit
    De ha alapból sokat ér a vas, akkor van értelme foglalkozni vele

Senior Member Rozsomák's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2015
    Thumbs Up
    Received: 7

0 Not allowed!
    Segitség kéne nekem, az ebay en szeretnék eladni egy szobordobozt, de elvérzek a cimzésnél.
    Lehet rossz ebay en vagyok? tud valaki segiteni? a szállitási feltételek is zavarosak. van csak europai ebay?
    Az osszeg kb 150-250 dollár lenne. Esetleg nem tudná valaki kitolteni nekem?
    Last edited by Rozsomák; 01-23-2018 at 03:16 PM. Indoklás: még

Administrator TMIB's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up
    Received: 101
    Given: 191

0 Not allowed!