Eredmény 1 to 10 of 10

Topic: E-könyv olvasók

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Jan 2014
    Tetszik adás
    202
    154 tetsziket kapott 106.topicban

E-könyv olvasók

Sziasztok!
    Tavaly átfutott rajtam egy Amazon Kindle 3 ebook olvasó, rendkívül éles, jól olvasható kijelzője van, de nálam elbukott a gombos navigáció miatt.

Már vannak, fejlettebb érintőképernyős ebook olvasók, töménytelen mennyiségű információt lehet rájuk zsúfolni, és mivel a kijelző alig fogyaszt, (csak akkor fogyaszt, ha lapozol) hetekig elvan egyetlen feltöltéssel, intenzív használat mellett.
    Bizonyos modellek wifit és 3g-t is bírnak.

Valakinek tapasztalata? Nekem tetszett, de mondom, én sajnos (az eredetileg okostelefonról lecserélt (az elvérzett a gyors lemerülés miatt) kindlemet a gombos navigáció miatt tovább adtam)
    Nagy Zoltán

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Oct 2013
    Tetszik adás
    19
    95 tetsziket kapott 40.topicban
    Nekem ez van: http://www.amazon.com/Kindle-Paperwh.../dp/B00AWH595M
    42-be került szállítással vámmal, áfával együtt usából.
    Rengeteg könyv van már rajta többek közt: gyógynövény határozó, kötélcsomók segédlet, Rádióamatőr átjátszók, ferekvenciák listája, horgászcsomók, meg minden egyéb szarság amit az ember úgysem tart fejben.
    Két hetet simán bír napi 2-3 óra olvasás mellett, alacsony fényerőre állítva.
    Egyet nem szabad elfelejteni: PDF az halál nemcsak ennek, a többi könyvolvasónak is. Sima RTF/HTML doksit kell konvertálni rá Calibre nevű ingyenes programmal MOBI formátumba, és rámásolni. Szöveges keresés van a teljes tartalomra.

3. A következő fórumozóknak tetszett Picsogi hozzászólása:

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Jan 2014
    Tetszik adás
    202
    154 tetsziket kapott 106.topicban
    Idézet Eredeti hozzászóló Picsogi Hozzászólás megtekintése
    Nekem ez van: http://www.amazon.com/Kindle-Paperwh.../dp/B00AWH595M
    42-be került szállítással vámmal, áfával együtt usából.
    Rengeteg könyv van már rajta többek közt: gyógynövény határozó, kötélcsomók segédlet, Rádióamatőr átjátszók, ferekvenciák listája, horgászcsomók, meg minden egyéb szarság amit az ember úgysem tart fejben.
    Két hetet simán bír napi 2-3 óra olvasás mellett, alacsony fényerőre állítva.
    Egyet nem szabad elfelejteni: PDF az halál nemcsak ennek, a többi könyvolvasónak is. Sima RTF/HTML doksit kell konvertálni rá Calibre nevű ingyenes programmal MOBI formátumba, és rámásolni. Szöveges keresés van a teljes tartalomra.
    Ilyenre pályázom én is, de az árát sokallom. Egyenlőre várok.
    Nagy Zoltán

5. A következő fórumozóknak tetszett glassbox hozzászólása:

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    Kárpát-medence
    Tetszik adás
    681
    155 tetsziket kapott 78.topicban
    Nekem kindle 5 van, a media markt-ban vettem kb 25ezer forintért, nagyon megérte. Remek kis gép, hetekig nem kell tölteni és több ezer könyv ráfér. A hátránya ugye annyi, hogy nem világít mint az új modellek.
    A barbarizmus az emberiség természetes állapota. A civilizáció természetellenes. Nem egyéb, mint a körülmények hóbortja. De végül is mindig a barbarizmus győzedelmeskedik.

Senior Member Nealden's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Aug 2014
    Tetszik adás
    210
    118 tetsziket kapott 67.topicban
    Amennyiben van ismerős Németországban, ott vetessétek meg. Nekem sikerült 15 000 forintból egy Amazon Kindle 5 (gombos, nem világítós) beszerzését megoldani. A világítós, érintős verziójú pedig az Amazonon keresztül Ausztriába érkezett, szintén jó pár ezres spórolással...Szerintem mind a kettő első osztályú áru. Szeretjük őket .
    Last edited by Nealden; 08-15-2014 at 10:27 AM.
    "Az egyszerűség a végső kifinomultság." - LD

Senior Member raktaros's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    A raktárban
    Tetszik adás
    4,791
    1,207 tetsziket kapott 787.topicban
    Tud valaki olcsó forrást kindle6-ra?
    Nálunk a reklámos 30e körül van, amazonon 60 dollár csak nem szállít Magyarországra .
    Lehet angol vagy német webshop ahol olcsóbban meg lehet rendelni?
    "Hajszolom a tudást, de ő mindig gyorsabb nálam!"

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Oct 2013
    Tetszik adás
    19
    95 tetsziket kapott 40.topicban
    A reklámosat ha megveszed itthon, írsz amazon ügyfélszolgálatnak, hogy úgy kaptad ajándékba, és itt Európában élsz, és semmi értelme az amcsi reklámoknak, akkor leveszik róla a reklám opciót.
    Olvass vissza mindenkinek megcsinálták az utóbbi időben:
    http://prohardver.hu/tema/kindle_3_a...aso/friss.html

10. A következő fórumozóknak tetszett Picsogi hozzászólása:

Senior Member raktaros's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    A raktárban
    Tetszik adás
    4,791
    1,207 tetsziket kapott 787.topicban
    Köszi.
    Közben találtam egy neppert a közelben, aki 10-essel olcsóbban ad kindle-ket, valószínű az lesz a megoldás.
    "Hajszolom a tudást, de ő mindig gyorsabb nálam!"

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Sep 2013
    Tetszik adás
    579
    528 tetsziket kapott 317.topicban
    http://www.edigital.hu/E-book-olvaso...r-p407044.html

Vízálló állítólag, ilyen is van?

Senior Member Alpha's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Jan 2017
    Tetszik adás
    33
    87 tetsziket kapott 47.topicban
    Én könyv párti vagyok inkább, de a héten három olyan könyvet is kerestem, ami nyomtatott formában nem beszerezhető. Szerencsére digitálisan megtaláltam őket. Így jött a gondolat, hogy beszerzek egy e-book olvasót. Ahogy keresgéltem azt a döntést hoztam meg, hogy tablet lesz e-book helyett, mert az mégis csak többcélú.
    Pénteken rendeltem egy Samsung Galaxy 560N tabot. Elvileg holnap érkezik. Kíváncsian várom, hogy milyen lesz rajta könyvet olvasni.