Oldala 1 of 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény 1 to 10 of 15

Topic: eladó

Doom
    Guest

eladó

.
    Last edited by Doom; 12-31-2014 at 05:35 PM.

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2014
    Lakhely
    Bacskiskun
    Tetszik adás
    97
    97 tetsziket kapott 60.topicban
    Felhagysz a prepperkedessel??? Remelem nem!

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2014
    Lakhely
    Bacskiskun
    Tetszik adás
    97
    97 tetsziket kapott 60.topicban
    Idézet Eredeti hozzászóló Wannabe Hozzászólás megtekintése
    Kést csak akkor adnék el pénzszerzés miatt, ha már ömlene ki az ablakon a sok kés.

Mi van akkor, ha tönkremegy az egyetlen késed? Pl. lehet az bármilyen elképzelhetetlen minőség, leejted a toronyház tetejéről? Rámegy egy tank az elejtett hátizsákodra? Stb.
    ... vagy azzal kell átvágni egy vasrácsot, vagy lézerpisztolyal szétlövik....

Senior Member Zacskóbicska's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Aug 2013
    Lakhely
    Hungary
    Tetszik adás
    497
    673 tetsziket kapott 385.topicban
    Idézet Eredeti hozzászóló Doom Hozzászólás megtekintése
    ..eladó tiszta új 511 R72 hátizsák barna....38000,-
    Ka-Bar BK-2 új 30000,-

a kettő egybe 60000,-
    Úgy látom, te valami nagyerős holmira gyúrsz, ill. gyűjtesz. Ilyen gyűjteményt felszámolni bakker...

Csatlakozás dátuma
    Aug 2013
    Lakhely
    Hungary
    Tetszik adás
    497
    Én sem tartok még BOB-ot sem. Na jó, mindig van itthon néhány konzervem és a "tanyámon" is és bőven van annyi késem, hogy szinte bármelyik négyztméteren találjak egyet. (Rendszerető vagyok.) Ugyanígy a használható ruhákkal, elemlámpákkal, tájolókkal és szikravetőkkel is. Legutóbb a fázisceruzával csesztem rá. Amikor kellett, sosem találtam meg. Egy alkalommal, vagy 5 éve lehet, 2 db.ot adtak a 100 Ft.-os boltban 100 Ft.-ért. Tekintettel arra, hogy 3 ingatlant tartok fenn (nem igazán kedvtelésből!), vettem 40 db-ot és kihelyeztem őket a leginkább szemmel látható helyekre. Ma már nincs meg egy se, ill. 1 db. van a legkevésbé használt ingatlan lábtörlője alatt, hogy a gyerekeknek kéznél legyen mindjárt a csavarhúzó. Ők nevezték ki annak. Egyértelmű, hogy vannak UFO-k. A fázisceruzát, a használatlan elemeket, a tiszta alsógatyákat és a fél pár zoknikat gyűjtik és átszállítják őket az általunk ismeretlen 4. dimenzióba.
    Ezt csak azért írtam, hogy azért óvatosan bánj a készleteddel és nehogy holmi 1 db.-os felszerelésekre kótyavetyéld el. Vagy ha mégis, akkor azt minden órában ellenőrizd, hogy még mindig szem előtt van-e

6. The Following 2 Users Say Thank You to Zacskóbicska For This Useful Post:

Csatlakozás dátuma
    Aug 2013
    Lakhely
    Hungary
    Tetszik adás
    497
    Megértettelek, ezt díjazom! Sőt ezzel a földutakon, csakis a "vadonban", lakatlan területeken haladva egy eldugott helyen elérhetsz a saját "tanyámra" kb. 1,5 óra alatt. Találsz vizet, íjat, nyílvesszőket, őzet vaddisznót, ill. találsz ott megfelelő kést, macsétát, hátizsákot, edényt, tüzelőt, meg ami kell. (Ott a BOL). Hanem ha nekem is oda kell mennem, hagyjál az őzből és a babból Horgászni is lehet a legközelebbi szomszédomnál (kb. 700m.), csak őt valószínűleg keményen meg kell fizetni, vagy ki kell nyírnod. Ez utóbbi esetet adott esetben elnézem, de nem támogatom, mert alapvetően semmi bajom vele. Csak előre látom, milyen agresszivitást váltana ki belőle később, amikor levadásznánk a lovait

Csatlakozás dátuma
    Aug 2013
    Lakhely
    Hungary
    Tetszik adás
    497
    Idézet Eredeti hozzászóló Doom Hozzászólás megtekintése
    ...vagy maradok pár napig,felásom a kertet,fát vágok...feltöltöm a készletet és ha már terhes lennék tovább állok....ha nem vadember módjára közelítek nem lehet baj...ja ha a "vendéglátó" vadember..aaaz mááás!..

..bele gondoltatok már,hogy egy ténylegesen komoly katasztrófánál,amikor tényleg millió számra hunynak el emberek mennyi szabad ingatlan lesz,jó földdel?...ha netán egy ideiglenes szükségkormány alakul ,az úgyis újraosztja a dolgokat...
    Ez jó szemléletmód az én értékrendem alapján. Az én földemet fel ne ásd! Ott csak a vadon dudvája nőhet Semmire sem való föld, viszont építkezéshez ennél jobb homokot nem is kapni! Hozzáállásod tiszteletre méltó dolog! Van olyan 15 éves diófám, ami térdig ér (igazi bonsaii!) és van olyan fosó szilvám, ami három éve magától keletkezett és négy m magas.Ma már erdőalkotó, mert annyi van belőle. A Csodák földje! Ott csak néhány dolog van (majdnem) mindig a növényzetből. Bodza, galagonya, csipkebogyó, kökény. Gombák közül szezonálisan a szegfű gomba, a nagy őzlábgomba, a csiperke kül. változatai, fenyőtinóru, vöröses nyálkásgomba, később pedig a rizike, az erdei laskagomba, végül a lila pereszke. Ma már akár kilómétereket kell gyalogolni a rizikéért, lila pereszkéért és 100 m-eket az erdei laskagombáért. A többi közelebb jön, ha "úgy van kedve". Fa az van mindenfelé. amerre a szem ellát. Ez ma 20-150m Nyírfa is van, sőt a kályhám tetején van bioetanolba áztatott tapló is gyújtósnak.

9. A következő fórumozóknak tetszett Zacskóbicska hozzászólása:

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2014
    Lakhely
    Budapest
    Tetszik adás
    224
    160 tetsziket kapott 95.topicban
    algaevo.jpgIMG_20150114_103457.jpg

1 ft ért eladó, vagy tüzifáért elcserélhető Fodros vizikalász, algaevő halak. 1 hal-1 hasáb keményfa. a vizinövény nemsokára tönkremegy zacskóban van, még bírja pár napig. A halakat neked kell kihalászni, hálót adok

11. The Following 2 Users Say Thank You to venosz For This Useful Post:

Csatlakozás dátuma
    Aug 2013
    Lakhely
    Hungary
    Tetszik adás
    497
    Idézet Eredeti hozzászóló venosz Hozzászólás megtekintése
    algaevo.jpgIMG_20150114_103457.jpg

1 ft ért eladó, vagy tüzifáért elcserélhető Fodros vizikalász, algaevő halak. 1 hal-1 hasáb keményfa. a vizinövény nemsokára tönkremegy zacskóban van, még bírja pár napig. A halakat neked kell kihalászni, hálót adok
    Ez ehető hal? Bírja a hideget?

Senior Member WestBam's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Dec 2014
    Lakhely
    Bp.
    Tetszik adás
    174
    413 tetsziket kapott 271.topicban
    Idézet Eredeti hozzászóló Zacskóbicska Hozzászólás megtekintése
    Ez ehető hal? Bírja a hideget?
    Ancistrus temminckii (Anci) magyarul alganyaló
    Akváriumba való halfajta, meg lehet enni csak nincs értelme mert kevés ehető része van, ellenben trópusi hal, kell neki a meleg víz. Tóba szerintem teljesen alkalmatlan ha ezért kérdezted a hidegtűrő képességét.

14. A következő fórumozóknak tetszett WestBam hozzászólása: