Oldala 2 of 38 ElsőElső 123412 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 11 to 20 of 379

Topic: Filmek

Administrator Tulelo's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,630
    4,840 tetsziket kapott 3,250.topicban
    Blog Entries
    4
    Armageddon

2. A következő fórumozóknak tetszett Tulelo hozzászólása:

Senior Member Grafitos's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    Borsod&BP
    Tetszik adás
    2,384
    991 tetsziket kapott 529.topicban
    Nagy kedvencem:szerintem kötelező Veszett vad

http://www.filmkatalogus.hu/Veszett-vad--f12857

4. A következő fórumozóknak tetszett Grafitos hozzászólása:

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,630
    Blog Entries
    4
    Őrült Stone

Színes, magyarul beszélő, amerikai akció-thriller, 90 perc, 1992

London, 2008. Az ózonréteg elvékonyodásának következtében egész Európában ökológiai katasztrófa alakult ki. A folyómenti városban megfékezhetetlen környezetszennyezés, hatalmas árvizek pusztítanak, a bűnözés és a zavargások mindennaposak. Egész Londont méteres víz borítja, és a patkány fertőzte utcákon egy szörny garázdálkodik. A Gonosz már megölte Harley Stone (Rutger Hauer) rendőr társát, s most az ő nyomában vannak.

Senior Member zukajev's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    Magyarország
    Tetszik adás
    0
    25 tetsziket kapott 20.topicban
    A Dredd bíró a legjobb!!
    Megölted csókost, megölted kócost, meg ölted appppát

7. A következő fórumozóknak tetszett zukajev hozzászólása:

Senior Member Fallout11's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    Pest megye
    Tetszik adás
    339
    232 tetsziket kapott 167.topicban

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,630
    Blog Entries
    4
    Rövidfilm, angolul, de keveset beszélnek benne. Az akcióért nézzétek meg.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,630
    Blog Entries
    4
    Nézem az Alien filmeket.

Az elsőt szeretem, a másodikat talán még annál is jobban. A harmadikat mindenki utálja. Végül is megértem, hiszen az elsőben 1 alien volt. A második filmben rengeteg, volt fegyver, robbanás, akció.

A harmadik ezzel szemben megint csak 1 darab alien, fegyverek nincsenek, semmi harc, csak rohangálás folyosókon. Nem rossz annyira, de hatalmas visszalépés a másodikhoz képest. És van egy másik gond is a harmadikkal. Honnan a fenéből ment az a facehugger a hajóra? A mentőhajóra csak a nőstény-alien szállt fel, nem rakott tojásokat és őt ki is dobták. Akkor a harmadik részben honnan ment oda az a facehugger?

De nem is egy, hanem kettő volt. Mert az egyik a főszereplőt "termékenyítette meg", a másik pedig a kutyát a börtönbolygón.

És még egy kérdés. Miért van Ripley-nek katonai rangja? Miért hadnagy? Hiszen először csak egy szállítóhajón volt a személyzettel, egy cégnek dolgozott. Aztán meg nehéz-gépkezelői munkája volt. Az se lehet hogy a második részben kapta volna a rangot a többi katonától, mert ott Hicks volt a rangidős, pedig ő csak tizedes volt. Ripley nem lehett hadnagy.

Az Alien 4 (feltámadás) filmet ugyancsak sokan utálják, viszont annál nem tudom hogy miért. Ripley karaktere más, hiszen az már nem ő, hanem csak egy klónja. Ez zavarhat embereket, meg is értem. Viszont magát a történetet miért utálják annyira? Van benne akció, a karaktereknek emlékezetesek, ahogy a jelenetek is, ez a rész is kapott néhány híres színészt, a zenéje a legjobb az összes rész közül. Akkor mi a gond vele?

Senior Member Sgtmaj.Prepper's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Tetszik adás
    25
    59 tetsziket kapott 32.topicban
    Idézet Eredeti hozzászóló Tulelo Hozzászólás megtekintése
    Nézem az Alien filmeket.

És még egy kérdés. Miért van Ripley-nek katonai rangja? Miért hadnagy? Hiszen először csak egy szállítóhajón volt a személyzettel, egy cégnek dolgozott. Aztán meg nehéz-gépkezelői munkája volt. Az se lehet hogy a második részben kapta volna a rangot a többi katonától, mert ott Hicks volt a rangidős, pedig ő csak tizedes volt. Ripley nem lehett hadnagy.
    Ezt találtam: 1st Lieutenant Ellen Ripley was originally third officer aboard the commercial towing vehicle USCSS Nostromo.

A harmadik rész egy nonszensz volt. Úgy tudom James Cameron is kiakadt, hogy megölték a nehezen felépített karaktereit.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,630
    Blog Entries
    4
    Értem. Viszont furcsa hogy a második részben nem számított a rangja, a harmadikban viszont végig hadnagynak szólították. Azt tudom hogy egy hajón van kapitány, de hogy hadnagy is? Mármint egy kereskedelmi hajón, nem hadihajón.

Nem mondom, hogy rossz a film, tegnap megnéztem, tetszik, csak az 1-2 és 4-hez képest nem jó. Vagy inkább azt mondanám hogy más.

Senior Member Sgtmaj.Prepper's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Tetszik adás
    25
    59 tetsziket kapott 32.topicban
    A kereskedelmi hajókon is vannak rendfokozatok, sőt még a MÁV-nál is , amik persze nem egyeznek meg a katonaiakkal és nem is átjárható a dolog. A megszólításbéli következetlenség szerintem egyszerűen forgatókönyvírói oda nem figyelés.

14. A következő fórumozóknak tetszett Sgtmaj.Prepper hozzászólása:

A topic keresőszavai: