Oldala 3 of 3 ElsőElső 123
Eredmény 21 to 23 of 23

Topic: GPS (Global Positioning System)

Senior Member Alpha's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Jan 2017
    Thumbs Up
    Received: 92
    Given: 9

0 Not allowed!
    Idézet Eredeti hozzászóló varég Hozzászólás megtekintése
    Használtam, de már visszatértem a papíralapúra.
    Mi volna a kérdés, hátha tudok segíteni
    Beszerzés alatt van egy Garmin etrex 30-as. Hardveresen majd megismerem a kütyüt. Inkább az érdekelne, hogy térképet hol tudok beszerezni? Kell-e konvertálni? Ha igen, akkor azt hogyan és mivel? Stb?
    Ez csak ilyen puhatolózás előljáróban. A konkrét kérdések majd akkor jönnek, ha megérkezik a készülék.

Senior Member varég's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Jul 2013
    Lakhely
    Fejér vármegye
    Thumbs Up
    Received: 25
    Given: 19

0 Not allowed!
    Idézet Eredeti hozzászóló Alpha Hozzászólás megtekintése
    Beszerzés alatt van egy Garmin etrex 30-as. Hardveresen majd megismerem a kütyüt. Inkább az érdekelne, hogy térképet hol tudok beszerezni? Kell-e konvertálni? Ha igen, akkor azt hogyan és mivel? Stb?
    Ez csak ilyen puhatolózás előljáróban. A konkrét kérdések majd akkor jönnek, ha megérkezik a készülék.
    Olyanom volt, nem rossz.
    Itt van térkép, leírás: https://turistautak.hu/

Az EGÉSZ ország elérhető igen részletesen, csak figyelj, hogy rengeteg réteg van, geoládától a kiskutyakakipozíciókig, így nem biztos, hogy felfér minden.

Az autóban megszokott "következőlehetőségnélforduljjobbra" nincsen benne, illetve nem ilyen elven működik.

Az akkuból érdemes jobbat venni, nagy kapacitással, az talán kibír egy napot.

Nem rossz készülék, elég pontos, geoládázásra is megfelelő.

Ami nekem nem tetszik ezekben, az a kicsike kijelző, ha elég távoli nézetre váltasz, akkor sok részlet nem látszik.
    Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását.

Senior Member Alpha's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Jan 2017
    Thumbs Up
    Received: 92
    Given: 9

0 Not allowed!
    Idézet Eredeti hozzászóló varég Hozzászólás megtekintése
    Olyanom volt, nem rossz.
    Itt van térkép, leírás: https://turistautak.hu/

Az EGÉSZ ország elérhető igen részletesen, csak figyelj, hogy rengeteg réteg van, geoládától a kiskutyakakipozíciókig, így nem biztos, hogy felfér minden.

Az autóban megszokott "következőlehetőségnélforduljjobbra" nincsen benne, illetve nem ilyen elven működik.

Az akkuból érdemes jobbat venni, nagy kapacitással, az talán kibír egy napot.

Nem rossz készülék, elég pontos, geoládázásra is megfelelő.

Ami nekem nem tetszik ezekben, az a kicsike kijelző, ha elég távoli nézetre váltasz, akkor sok részlet nem látszik.
    Köszönöm.