Szavazási eredmény megtekintése: Doom maradjon vagy menjen

Szavazók
28. Te nem szavazhatsz
  • Mennyé!

3 10.71%
  • Maraggyá!

25 89.29%
Oldala 1 of 5 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 1 to 10 of 43

Topic: Doom szavazás

Senior Member mzperiksz's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    May 2014
    Lakhely
    Budapest
    Thumbs Up
    Received: 1
    Given: 0

0 Not allowed!

Doom szavazás

Doom kiváncsi rá hogy a forumtagok mit szeretnének.

Csatlakozás dátuma
    May 2014
    Lakhely
    Budapest
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Bakker elszúrtam a maraggyá-ra akartam bökni
    -1 mennyél, +1 maraggyá

Administrator TMIB's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up
    Received: 97
    Given: 186

0 Not allowed!
    Kijavítottam.

Csatlakozás dátuma
    May 2014
    Lakhely
    Budapest
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Köszi

Senior Member kovu78's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Dec 2013
    Thumbs Up
    Received: 0

0 Not allowed!
    maradjon szerintem

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Blog Entries
    6
    Thumbs Up
    Received: 77
    Given: 2

0 Not allowed!
    és akkor most melyik mit jelent?

mennyé új hozzászólást írni, de rögvest
    vagy
    maraggyá csöndben?

Senior Member Medve's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Feb 2014
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Az én véleményem az, hogy a kirohanása miatt bár első blikkre ki kéne tenni, de mindenkinek vannak rossz pillanatai. Én azt mondom maradjon, max a fórum szerkezeti integritása megóvása végett, addig a post jogot megvonni tőle míg lenem higgad. Mármint Doom hoz mérten. Mert bár nem ő a legoptimistább tag, (mondjuk itt prepperek között ki optimista? ) de mivel olyan régi intelligens tag és nem egy ostoba serdületlen gyerek aki a klasszikust idézve 13 évesen komplett trianoni öntudattal rendelkezik, megérdemel még egy esélyt. Maradjon.

Senior Member Morpheus's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Nov 2014
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Doommal az égvilágon semmi baj!
    A nevezetes csörte alkalmával látszólag két ember veszett össze, a valóságban mindkét oldalt hergelték, hergeltük.
    Ezen kellene elgondolkozni.

Doom olyan, amilyen.
    Elsőre nekem is kinyílt a bicska a zsebembe. De 2015-öt írunk. Aki azt hiszi van idő széthúzásra, egymás basztatására, faszságok megosztására, az nagyot téved mert csak fecsérli az idejét.
    Aki még ma elindul a tevékeny úton, ahol esetleg szövetségek kötődnek, ne adj isten barátságok alakulnak, az jár el helyesen. És ez az ember már nem foglalkozik a kritikával és a hülyékkel, mert egyszerűen nincs ráideje.

Doom
    Guest

0 Not allowed!
    ...nem szívesen írom ezeket a sorokat...de ha valahol nemkívánatos személy vagyok azt megértem...
    Azt is ha a Fórum tulajdonosa és a fórumozók nem az állandó veszekedést akarja látni...
    ...ezért szavazásra bocsájtom a fórum tagságomat (regisztrációmat)...

1 húzzáelDooom

2 maraggyáDoom

mást nem kell csinálni csak ide a számot beírni..ha az 1-es javára...50 % + 1 szavat érkezik...soha többé nem írok ide semmit,csak csendesen figyelgetem a dolgokat (mert érdekel a téma)..
    ..ha a 2-es mellett dönt a többség...akkor innentől nagyon nem érdekel semmi "jó indulatú" megjegyzés...
    ..holnap reggelig lehet szavazni.....ez is egy teszt......Szép napot!
    ...csak,hogy világos legyen a helyzet...ezt a szavazást én kértem....

Doom
    Guest

0 Not allowed!
    Idézet Eredeti hozzászóló Medve Hozzászólás megtekintése
    Az én véleményem az, hogy a kirohanása miatt bár első blikkre ki kéne tenni, de mindenkinek vannak rossz pillanatai. Én azt mondom maradjon, max a fórum szerkezeti integritása megóvása végett, addig a post jogot megvonni tőle míg lenem higgad. Mármint Doom hoz mérten. Mert bár nem ő a legoptimistább tag, (mondjuk itt prepperek között ki optimista? ) de mivel olyan régi intelligens tag és nem egy ostoba serdületlen gyerek aki a klasszikust idézve 13 évesen komplett trianoni öntudattal rendelkezik, megérdemel még egy esélyt. Maradjon.
    (érdekes ez az új rend,ezt szívesen az előzőhöz írtam volna)...
    .annyit fűznék a hozzászólásodhoz,hogy nekem nem kell kegyelem kenyér..
    .akármi is lesz az eredmény mindenképpen jó...
    miért?...akiket eddig bírtam,azok tudják az e-mail címemet..tehát nem veszítem el őket...az érdekesebb hozzászólások a nyílt topoicokban vannak ,tehát megtekinthetőek,ha nem itt a fórumon lógok..nyomom a fekvőtámaszokat vagy sétálgatok,felkészülök...
    sok képet feltettem ide már..pl a bob-topicba....ami érdekes,hogy jól át lehetett volna tárgyalni,mert minden darabjának története van és hosszas előélete mielőtt a listába,majd a zsákba került.
    ..az ember azt hinné hogy elhalmozzák (és ő maga is elhalmozza a másikakat,ha megosztják a dolgokat) kérdésekkel..miért?..hogyan?..miért pont ezt,ilyet?..hol?..mikor?...és személyes találkozókon mindenki előveszi és...na próbáld ki(fel) ugye milyen tuti?.
    ...végül is én ezért vagyok itt.
    .az csak mellékzönge,hogy (FEL)bosszantott(de nagyon),hogy egyszerű kérdésekre..pl.mi van ha felgyújtják a lépcsőházat?....ááááá , ez kimaradt..a francba..pedig azt hittem szinte már tökéletes a felkészülés!...hát nem..nagyon nem..és mérges voltam,leginkább magamra..de összeraktam mi a szitu,tehát tanulok belőle......
    .talán nem szegek biztonsági szabályt,ha pár adatot mondok....a riasztástól(óracsörgés) villany nélkül...amíg indul a kocsi 4,46p.....bob,öltözködés,stb,..... 23p a raktárból a közel két hónapra való teljes élelem és felszerelés bepakolva,másfél óra múlva 100 kilométerre vagyok...pontosan 1 ó,27 p,23 mp...
    ... ez nem kis munka eredménye,..érdekel egyáltalán valakit hogy megy ez a dolog??...Te gyakorlod ezt?..van bob-od?...vagy elmész a meghívásra,a birtokra kicsit gyakorlatozni,fát vágni,birkát nyúzni,főzni?
    ...persze lehet mindent fikázni..de van értelme?????..kit bosszantotok vele?...engem?..egy pár óráig vagy napig.....
    .kit csaptok be vele?..engem?...köszönöm mi jól elvagyunk....készülgetünk..
    ...magatokon kívül senkit!...csak és kizárólag a saját bőrötökre megy a játék!
    Miért írom le ezeket nektek,,mert mindenkinek magába kell szállni,nem csak nekem és néha mindenkinek meg kell magát méretni,nem csak mások,hanem önmaga előtt is.Nem rólam megy a szavazás..önmagatokról szavaztok!
    Érdeklődő,jó indulattal közeledő felkészülőknek minden tudásomat szívesen átadom (ha érdekli egyáltalán) és nekem is iszonyatosan sok kérdésem van!
    Tehát hogy mi lesz a szavazás végeredménye..valójában teljesen mindegy...nem az én személyemről döntötök(azt sem tudjuk egymásról kicsoda),...hanem hogy eldobtok e valamennyi tudást magatoktól amit én már megszereztem...vagy ...okosan elkezdünk tanulni egymástól.
    Mert az idő fogy!
    Last edited by Doom; 01-03-2015 at 02:26 PM.