Szavazási eredmény megtekintése: Doom maradjon vagy menjen

Szavazók
28. Te nem szavazhatsz
  • Mennyé!

3 10.71%
  • Maraggyá!

25 89.29%
Oldala 1 of 5 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 1 to 10 of 43

Topic: Doom szavazás

Senior Member mzperiksz's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    May 2014
    Lakhely
    Budapest
    Tetszik adás
    5
    284 tetsziket kapott 202.topicban

Doom szavazás

Doom kiváncsi rá hogy a forumtagok mit szeretnének.

Csatlakozás dátuma
    May 2014
    Lakhely
    Budapest
    Tetszik adás
    5
    Bakker elszúrtam a maraggyá-ra akartam bökni
    -1 mennyél, +1 maraggyá

Administrator TMIB's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,815
    4,971 tetsziket kapott 3,332.topicban
    Blog Entries
    4
    Kijavítottam.

Csatlakozás dátuma
    May 2014
    Lakhely
    Budapest
    Tetszik adás
    5
    Köszi

Senior Member kovu78's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Dec 2013
    Tetszik adás
    527
    216 tetsziket kapott 140.topicban
    maradjon szerintem

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Tetszik adás
    38
    1,026 tetsziket kapott 562.topicban
    és akkor most melyik mit jelent?

mennyé új hozzászólást írni, de rögvest
    vagy
    maraggyá csöndben?

7. A következő fórumozóknak tetszett Dream_walker hozzászólása:

Senior Member Medve's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Feb 2014
    Tetszik adás
    56
    257 tetsziket kapott 157.topicban
    Az én véleményem az, hogy a kirohanása miatt bár első blikkre ki kéne tenni, de mindenkinek vannak rossz pillanatai. Én azt mondom maradjon, max a fórum szerkezeti integritása megóvása végett, addig a post jogot megvonni tőle míg lenem higgad. Mármint Doom hoz mérten. Mert bár nem ő a legoptimistább tag, (mondjuk itt prepperek között ki optimista? ) de mivel olyan régi intelligens tag és nem egy ostoba serdületlen gyerek aki a klasszikust idézve 13 évesen komplett trianoni öntudattal rendelkezik, megérdemel még egy esélyt. Maradjon.

Senior Member Morpheus's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Nov 2014
    Tetszik adás
    64
    469 tetsziket kapott 215.topicban
    Doommal az égvilágon semmi baj!
    A nevezetes csörte alkalmával látszólag két ember veszett össze, a valóságban mindkét oldalt hergelték, hergeltük.
    Ezen kellene elgondolkozni.

Doom olyan, amilyen.
    Elsőre nekem is kinyílt a bicska a zsebembe. De 2015-öt írunk. Aki azt hiszi van idő széthúzásra, egymás basztatására, faszságok megosztására, az nagyot téved mert csak fecsérli az idejét.
    Aki még ma elindul a tevékeny úton, ahol esetleg szövetségek kötődnek, ne adj isten barátságok alakulnak, az jár el helyesen. És ez az ember már nem foglalkozik a kritikával és a hülyékkel, mert egyszerűen nincs ráideje.

10. The Following 2 Users Say Thank You to Morpheus For This Useful Post:

Doom
    Guest
    ...nem szívesen írom ezeket a sorokat...de ha valahol nemkívánatos személy vagyok azt megértem...
    Azt is ha a Fórum tulajdonosa és a fórumozók nem az állandó veszekedést akarja látni...
    ...ezért szavazásra bocsájtom a fórum tagságomat (regisztrációmat)...

1 húzzáelDooom

2 maraggyáDoom

mást nem kell csinálni csak ide a számot beírni..ha az 1-es javára...50 % + 1 szavat érkezik...soha többé nem írok ide semmit,csak csendesen figyelgetem a dolgokat (mert érdekel a téma)..
    ..ha a 2-es mellett dönt a többség...akkor innentől nagyon nem érdekel semmi "jó indulatú" megjegyzés...
    ..holnap reggelig lehet szavazni.....ez is egy teszt......Szép napot!
    ...csak,hogy világos legyen a helyzet...ezt a szavazást én kértem....

Doom
    Guest
    Idézet Eredeti hozzászóló Medve Hozzászólás megtekintése
    Az én véleményem az, hogy a kirohanása miatt bár első blikkre ki kéne tenni, de mindenkinek vannak rossz pillanatai. Én azt mondom maradjon, max a fórum szerkezeti integritása megóvása végett, addig a post jogot megvonni tőle míg lenem higgad. Mármint Doom hoz mérten. Mert bár nem ő a legoptimistább tag, (mondjuk itt prepperek között ki optimista? ) de mivel olyan régi intelligens tag és nem egy ostoba serdületlen gyerek aki a klasszikust idézve 13 évesen komplett trianoni öntudattal rendelkezik, megérdemel még egy esélyt. Maradjon.
    (érdekes ez az új rend,ezt szívesen az előzőhöz írtam volna)...
    .annyit fűznék a hozzászólásodhoz,hogy nekem nem kell kegyelem kenyér..
    .akármi is lesz az eredmény mindenképpen jó...
    miért?...akiket eddig bírtam,azok tudják az e-mail címemet..tehát nem veszítem el őket...az érdekesebb hozzászólások a nyílt topoicokban vannak ,tehát megtekinthetőek,ha nem itt a fórumon lógok..nyomom a fekvőtámaszokat vagy sétálgatok,felkészülök...
    sok képet feltettem ide már..pl a bob-topicba....ami érdekes,hogy jól át lehetett volna tárgyalni,mert minden darabjának története van és hosszas előélete mielőtt a listába,majd a zsákba került.
    ..az ember azt hinné hogy elhalmozzák (és ő maga is elhalmozza a másikakat,ha megosztják a dolgokat) kérdésekkel..miért?..hogyan?..miért pont ezt,ilyet?..hol?..mikor?...és személyes találkozókon mindenki előveszi és...na próbáld ki(fel) ugye milyen tuti?.
    ...végül is én ezért vagyok itt.
    .az csak mellékzönge,hogy (FEL)bosszantott(de nagyon),hogy egyszerű kérdésekre..pl.mi van ha felgyújtják a lépcsőházat?....ááááá , ez kimaradt..a francba..pedig azt hittem szinte már tökéletes a felkészülés!...hát nem..nagyon nem..és mérges voltam,leginkább magamra..de összeraktam mi a szitu,tehát tanulok belőle......
    .talán nem szegek biztonsági szabályt,ha pár adatot mondok....a riasztástól(óracsörgés) villany nélkül...amíg indul a kocsi 4,46p.....bob,öltözködés,stb,..... 23p a raktárból a közel két hónapra való teljes élelem és felszerelés bepakolva,másfél óra múlva 100 kilométerre vagyok...pontosan 1 ó,27 p,23 mp...
    ... ez nem kis munka eredménye,..érdekel egyáltalán valakit hogy megy ez a dolog??...Te gyakorlod ezt?..van bob-od?...vagy elmész a meghívásra,a birtokra kicsit gyakorlatozni,fát vágni,birkát nyúzni,főzni?
    ...persze lehet mindent fikázni..de van értelme?????..kit bosszantotok vele?...engem?..egy pár óráig vagy napig.....
    .kit csaptok be vele?..engem?...köszönöm mi jól elvagyunk....készülgetünk..
    ...magatokon kívül senkit!...csak és kizárólag a saját bőrötökre megy a játék!
    Miért írom le ezeket nektek,,mert mindenkinek magába kell szállni,nem csak nekem és néha mindenkinek meg kell magát méretni,nem csak mások,hanem önmaga előtt is.Nem rólam megy a szavazás..önmagatokról szavaztok!
    Érdeklődő,jó indulattal közeledő felkészülőknek minden tudásomat szívesen átadom (ha érdekli egyáltalán) és nekem is iszonyatosan sok kérdésem van!
    Tehát hogy mi lesz a szavazás végeredménye..valójában teljesen mindegy...nem az én személyemről döntötök(azt sem tudjuk egymásról kicsoda),...hanem hogy eldobtok e valamennyi tudást magatoktól amit én már megszereztem...vagy ...okosan elkezdünk tanulni egymástól.
    Mert az idő fogy!
    Last edited by Doom; 01-03-2015 at 02:26 PM.

13. The Following 2 Users Say Thank You to Doom For This Useful Post: