Szavazási eredmény megtekintése: Doom maradjon vagy menjen

Szavazók
28. Te nem szavazhatsz
  • Mennyé!

3 10.71%
  • Maraggyá!

25 89.29%
Oldala 3 of 5 ElsőElső 12345 UtolsóUtolsó
Eredmény 21 to 30 of 43

Topic: Doom szavazás

Doom
    Guest

0 Not allowed!
    Ja, a novelládban van egy rész amit nem értek: arra nem lehet építeni hogy egy 8cm vastag keményfa pinceajtót ki tudok nyitni nyikorgás nélkül, miközben az ajtó előtt táboroznak, és simán lelépek... ez irreális. Ezt át kellene gondolni.
    ..kevés ez a tíz perces korlát..ezt még hozzá akartam írni....

..amint láttad nem vettem durvára a figurát azt a kis erőszakot a hídnál is csak a szituáció kiélezésére tettem bele..hogy azért nem békés turista út....nem lett volna szerencsés a pincénél egy horror jelenet....mindvégig próbáltam fenntartani az átlag ember képét..akit sodornak az eseményék....

de jó még nem telt le a tíz perc...

Szóval Testvér, én lennék az utolsó aki bántani akar, de valahogy vessünk véget ennek, mert nincs értelme.
    ....így van unalmas már..és ez csak internet,nem a valóság.....

..ezért kértem a szavazást...ma még mindenki mondhatja a magáét,kibeszélheti a tüskéket...aztán holnap reggeltől már a Témával szeretnék foglalkozni...már ma is azt akartam,de még nem ment....
    .indítottam egy topicot is egy érdekes és hasznos témában,de oda még senki nem írt...én ma már azzal akartam foglalkozni itt...
    Last edited by Doom; 01-03-2015 at 07:07 PM.

Member
    Csatlakozás dátuma
    Sep 2014
    Thumbs Up
    Received: 0
    Given: 0

0 Not allowed!
    Nem teljesen értem mi ez a hülyeség, hogy baszogatjuk egymást és idáig fajulnak a dolgok. Legalább mi tartsunk össze. Sajnos most tablettről netezek, és marhára nem tudom hogy tudok ezen a felületen szavazni, de tőlem is kapsz egy maradjált.

Senior Member Lekvár's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Dec 2014
    Lakhely
    Vas megye
    Thumbs Up
    Received: 0

0 Not allowed!
    Idézet Eredeti hozzászóló Doom Hozzászólás megtekintése
    holnap reggeltől már a Témával szeretnék foglalkozni...
    Teljesen igazad van, kapcsold ki a gépet, holnap beszélünk.
    Békesség!
    Én nem piszkálnám az oroszokat!

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Blog Entries
    6
    Thumbs Up
    Received: 130
    Given: 6

0 Not allowed!
    ..ezek a könnyebben kezelhető érzések..a harag viszont rosszabb..és még ennél is van rosszabb....
    a harag rendkívül hasznos
    rengeteg energiát szabadít fel, és ha azt megtanulod kezelni (azt sem túl nehéz), raktározni, majd kiengedni, mikor szükséges, sok dolgot könnyebben meg tudsz oldani
    persze ehhez erős kézzel kell tartani, mert ha elvész a kontroll, akkor tényleg jön a rossz...

..kevés ez a tíz perces korlát..ezt még hozzá akartam írni....

..ezért kértem a szavazást...ma még mindenki mondhatja a magáét,kibeszélheti a tüskéket
    Ötlet: ha hosszabb lélegzetvételű írást fogalmazol, akkor külső felületen írd, majd ide kopipasztázd
    így át tudod nézni, és nincs időkorlát

amúgy meg nem tudtam, hogy ez a tüskézős topik

nekem egyedüli bajom a kettős mércével van, ezt szoktam is jelezni neked, és ezt te rendszeresen zokon is veszed persze ez nem személyes, ha más csinálja, annak is szólok, szerintem sokáig fogok emlékezni Wannabe kolléga vallási csörtéjére, amihez jókedvűen asszisztáltam
    de hát ez egy ilyen sport, aki beszél, annak válaszolni is szoktak, és hát az ember ilyen, nem mindig ért egyet a másikkal, gondolom jobb későn hozzászokni, mint soha
    én mondjuk igyekszem a lehető legpontosabban fogalmazni, a digitális hálón a lényeget általában világos alapon sötét betűkkel írom, és a sorok közé nem rejtek semmit, meg hát a szavaim is azt jelentik, amit igazából jelentenek
    már mások is jelezték, hogy ilyen vagy olyan következtetéseket vontak le a fogalmazásomból, meg ezt vagy azt jelentheti
    hát, sajna rossz hír a mai manipulatív világban, hogy ha én azt írom, hogy az ég kék, akkor nem kell elmerengeni, hogy mire gondolt a költő, hanem idézd fel magad előtt a napsütötte égboltot, és lásd meg, hogy az kék
    pont

szokatlan dolog ez, na, én megértem

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Jul 2014
    Thumbs Up
    Received: 3
    Given: 1

0 Not allowed!
    Az a baj hogy túlságosan Doom körül (IS)forog már az egész forum. Már kedvem sincsen átolvasni a topicokat mert folyamatosan csak a szájkarate meg személyeskedés és az okoskodás megy oldalakon keresztül. Régebben állandóan sasoltam a forum vártam mikor jön új hozzászólás mert szinte mindegyik értékes építőjellegű volt de most... Nem mondom hogy csak Doom a hibás ebben mert vitapartner nélkül egyedül ez nem menne neki csak azt mondom hogy ő szinte minden vitában benne van. Hiába mond és oszt meg rengeteg hasznos dolgot Doom mert ez vitathatatlanul így van de, ő egyben egy olyan személy aki folyamatos feszültséget generál. És én úgy veszem észre hogy ez rontja a forum minőségét. Azt meg végkép nem értem hogy minek ez a szavazósdi hogy menjen vagy maradjon mert úgyis az lesz amit ő akar, a szavazás eredményét úgyis figyelmen kívül fogja hagyni. Doom ezúton is elnézést szeretnék kérni tőled nem letámadni szerettelek volna csak kiadni magamból a gondolataim. Elismerem lehet kicsit túlérzékeny vagyok mostanában, mondhatni kicsit depressziós vagyok a magánéleti problémáim miatt és ezért jobban bosszantanak ezek a viták. Én csak annyit kérek hogy MINDENKI próbáljon meg kutúráltan viselkedni és nem egymás torkának esni. Ha feszültek vagytok azt éljétek ki máshol, a magánéletetekben a faszbookon vagy a wolfeinsteinben de itt szerintem a legtöbben rohadtul nem kíváncsiak rá (legalábbis én nem) nyeljétek le a békát béküljetek ki vagy ne szóljatok egymáshoz, küldjétek el egymás anyukáját privátban csak ne mindenki szeme láttára mert bomlasztóan hat.

D - törölt tag
    Guest

0 Not allowed!
    Na Emberek!
    Nekem van bátorságom újra megmérettetni magam!
    Mondjuk másoktól ilyen igény nem merül fel,ami elgondolkodtató!
    Szavazzatok!
    Ha mindenki úgy dönt,hogy hagyjam el Fórumot,akkor felhatalmazom Túlélőt,hogy töröljön ki innen és soha többé ne engedjen vissza!
    Határidő 2015.09.20. 24.00.
    Amennyiben az összes szavazat azt hozza,hogy húzzak el,megteszem(ill a Moderátor megteszi),de ha lesz legalább egy fórumtárs aki kíváncsi a hozzászólásaimra akkor maradok,mert megéri az értelmes emberekkel fórumozni,még ha csak maroknyian vannak is!
    Na most lehet élvezkedni !
    Last edited by D - törölt tag; 09-17-2015 at 04:14 AM.

Administrator TMIB's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up
    Received: 186
    Given: 325

0 Not allowed!
    Már megint mi van? Én nem is látok semmilyen vitát sehol. Valamilyen topicot nem olvasok és ott lenne galiba? Vagy mi történik? Annyi munkám van hogy ki se látok belőle, úgyhogy fogalmam sincs hogy mi van. De az biztos hogy senki nem szólt ideáig hogy bármi gond lenne.

Senior Member mzperiksz's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    May 2014
    Lakhely
    Budapest
    Thumbs Up
    Received: 2

0 Not allowed!
    Maraggyá, kell ide is egy bohóc
    A kockázatok és mellékhatások tekintetében olvassa el a betegtájékoztatót vagy kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!

Senior Member mmilan21's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Feb 2014
    Lakhely
    Bács-Kiskun megye
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up
    Received: 67
    Given: 107

0 Not allowed!
    Idézet Eredeti hozzászóló Tulelo Hozzászólás megtekintése
    Már megint mi van? Én nem is látok semmilyen vitát sehol. Valamilyen topicot nem olvasok és ott lenne galiba? Vagy mi történik? Annyi munkám van hogy ki se látok belőle, úgyhogy fogalmam sincs hogy mi van. De az biztos hogy senki nem szólt ideáig hogy bármi gond lenne.
    Csak a szokásos. A bolhalábnyi sérelmeket nem tudja elengedni Doom fórumtárs és ilyenkor robban a lufi.
    Illetve ő is szokott másokat enyhén sérelmezni, esetleg offolni, de mások még nyilvánosan nem közölték pont emiatt a kilépési szándékukat.

Talán én is megsértettem valakit valamikor, holott nem ez volt a szándékomban. Megesik az ilyen.
    Aki a múlton őrlődik állandóan(pl. aki most ki akar lépni) az előbb utóbb túlhajtja magát emiatt lelkileg. Az érzelmei kezdik el irányítani.

Szerintem Doom hasznos fórumtag, leszámítva az olykor megjelenő negatív és romboló viselkedésmódját.
    Látom a sziklában a szobrot és látom Doomban a tisztességes embert és ehhez az emberhez szól ez az üzenet.

Törölt_fórumtag3
    Guest

0 Not allowed!
    Idézet Eredeti hozzászóló gyűjtögető Hozzászólás megtekintése
    Az a baj hogy túlságosan Doom körül (IS)forog már az egész forum. Már kedvem sincsen átolvasni a topicokat mert folyamatosan csak a szájkarate meg személyeskedés és az okoskodás megy oldalakon keresztül. Régebben állandóan sasoltam a forum vártam mikor jön új hozzászólás mert szinte mindegyik értékes építőjellegű volt de most... Nem mondom hogy csak Doom a hibás ebben mert vitapartner nélkül egyedül ez nem menne neki csak azt mondom hogy ő szinte minden vitában benne van. Hiába mond és oszt meg rengeteg hasznos dolgot Doom mert ez vitathatatlanul így van de, ő egyben egy olyan személy aki folyamatos feszültséget generál. És én úgy veszem észre hogy ez rontja a forum minőségét. Azt meg végkép nem értem hogy minek ez a szavazósdi hogy menjen vagy maradjon mert úgyis az lesz amit ő akar, a szavazás eredményét úgyis figyelmen kívül fogja hagyni. Doom ezúton is elnézést szeretnék kérni tőled nem letámadni szerettelek volna csak kiadni magamból a gondolataim. Elismerem lehet kicsit túlérzékeny vagyok mostanában, mondhatni kicsit depressziós vagyok a magánéleti problémáim miatt és ezért jobban bosszantanak ezek a viták. Én csak annyit kérek hogy MINDENKI próbáljon meg kutúráltan viselkedni és nem egymás torkának esni. Ha feszültek vagytok azt éljétek ki máshol, a magánéletetekben a faszbookon vagy a wolfeinsteinben de itt szerintem a legtöbben rohadtul nem kíváncsiak rá (legalábbis én nem) nyeljétek le a békát béküljetek ki vagy ne szóljatok egymáshoz, küldjétek el egymás anyukáját privátban csak ne mindenki szeme láttára mert bomlasztóan hat.
    Egyetértek! Ez az egész szavazás nagyon gáz, Kedves Fórumtársak. Már megint benne vagytok a csőben, és Doommal foglalkoztok. Végül is ez a célja, hogy ő legyen itt a "Valaki". Olvasom a hozzászólásokat, és nem értem, miért van erre szüksége felnőtt embereknek. Ez itt egy virtuális közösség, ami arra jött létre, hogy hasonló gondolkodású emberek beszélgetni tudjanak. Doom vette a bátorságot, és közölte, hogy aki önellátó, az nem prepper. Az önellátás szerinte egyébként is lehetetlen. Magyarul itt annak van helye, akit ő megfelelőnek tart. Megoszt, és nem a közösséget kovácsolja. Emlékszem, mellbevágó volt friss tagként megélni, ahogy a torkomnak esett az első hozzászólásaimhoz. De, mondom, ez egy virtuális világ, és kezd az egész nagyon félremenni. Úgy gondolom, hogy a magánéleti problémákat kívül kellene hagyni, és nem fer ezekre hivatkozni. Mindenkinek megvan a maga baja, mégis tud magán és az idegein uralkodni.
    Nem a vitákkal van bajom, hanem a stílussal, az ellenvetések mögöttes szándékával, a destruktív hozzászólásokkal, a mindenáron való felülkerekedési szándékkal.
    Felőlem Doom azt csinál, amit akar, - és azt is fog, miután bezsebeli tőletek a bókokat, - nekem továbbra is megvan a különbejáratú magánvéleményem erről a cirkuszról: ezt a hisztériát és az erre adott problémaelkenő válaszokat női közösségben nem lehetne hosszú távon előadni.