Oldala 2 of 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény 11 to 20 of 37

Topic: Egészségről általánosságban

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Apr 2014
    Tetszik adás
    747
    234 tetsziket kapott 153.topicban
    Idézet Eredeti hozzászóló WestBam Hozzászólás megtekintése
    Ezzel majd 2 év múlva vagánykodj, keményebb ez mint gondolnák sokan. Nem egy de nem is két embert ismerek akik több mint 1 év után szoktak vissza. Szóval két év múlva ugyan itt. És ha lehet legyél kemény, ugyan ez legyen a posztod szövege! Kitartás!!!
    Úgy legyen! De én "kitartok" ekhiheted!

Senior Member varég's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Jul 2013
    Lakhely
    Fejér vármegye
    Tetszik adás
    92
    127 tetsziket kapott 79.topicban
    Egy olyan kérdésem volna a témában tapasztaltabbakhoz, hogy mi okozhatja a rendszeres kidörzsölődést a hajlatokban(comb, hónalj)?
    Eléggé izzadós vagyok(igen, rendszeresen fürdők ) hintőport használok, de mégis kidörzsölődök.
    Alsóruhából többfélét próbáltam, de nem oszt-szoroz a fazon.
    Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását.

Fórum támogató Zacskóbicska's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Aug 2013
    Lakhely
    Hungary
    Tetszik adás
    528
    722 tetsziket kapott 419.topicban
    Idézet Eredeti hozzászóló varég Hozzászólás megtekintése
    Egy olyan kérdésem volna a témában tapasztaltabbakhoz, hogy mi okozhatja a rendszeres kidörzsölődést a hajlatokban(comb, hónalj)?
    Eléggé izzadós vagyok(igen, rendszeresen fürdők ) hintőport használok, de mégis kidörzsölődök.
    Látszatra itt a gond a bőröd és a ruházatod kölcsönhatásából adódik. Nyilván kipróbáltál már bővebb holmit. Én valószínűnek tartom, hogy a bőröd valahogy érzékenyebb, mint általában ez szokott lenni. próbálkozz az érintett felületeken a kakaó vajjal. Ez testhőmérsékleten olvad, nagyon hamar be is issza a bőrt. Rendkívüli regeneráló képességgel rendelkezik sok tekintetben. Próbálkozz vele, de a hintőport hanyagold, mert az csak érdesebbé teszi a bőrfelületet, így a "smirgli hatás" jobban érvényesülhet.

Administrator TMIB's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,805
    4,964 tetsziket kapott 3,328.topicban
    Blog Entries
    4
    Ha híztál, akkor esetleg ott elvékonyodhatott a bőröd. Nálam is van ilyen probléma, pedig csak néhány kiló jött rám.

Csatlakozás dátuma
    Jul 2013
    Lakhely
    Fejér vármegye
    Tetszik adás
    92
    Idézet Eredeti hozzászóló Tulelo Hozzászólás megtekintése
    Ha híztál, akkor esetleg ott elvékonyodhatott a bőröd. Nálam is van ilyen probléma, pedig csak néhány kiló jött rám.
    Súlytól független a probléma, most épp leadtam pár kilót...
    Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását.

Senior Member Ihasz Laci's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Jun 2015
    Lakhely
    Somerset UK
    Tetszik adás
    206
    642 tetsziket kapott 368.topicban
    Blog Entries
    1
    Idézet Eredeti hozzászóló LSVF Hozzászólás megtekintése
    Úgy legyen! De én "kitartok" ekhiheted!
    pont igy jartam en is anno, egy ev utan ujra ragyujtottam aztan kellet meg egy ev mire ujra ra vettem magam, hogy masodjara is leszokjak a cigirol. ez volt 3 eve! 3 eve bago mentesen nyomom es marha buszke vagyok magamra!
    neked is sok sikert es kitartast kivanok!

7. The Following 3 Users Say Thank You to Ihasz Laci For This Useful Post:

D - törölt tag
    Guest
    Ezek szerint nem sokat napozol és fehér bőrű vagy!?
    Megoldás,tessék napozni (ésszel)eleinte reggel és este és egy darabig,csak langyos vízzel zuhany(többször),vegyszerek nélkül.Megerősödik a bőröd tőle.

Csatlakozás dátuma
    Jul 2013
    Lakhely
    Fejér vármegye
    Tetszik adás
    92
    Idézet Eredeti hozzászóló DooM Hozzászólás megtekintése
    Ezek szerint nem sokat napozol és fehér bőrű vagy!?
    Megoldás,tessék napozni (ésszel)eleinte reggel és este és egy darabig,csak langyos vízzel zuhany(többször),vegyszerek nélkül.Megerősödik a bőröd tőle.
    Utána kérdeztem több felé is.
    Az egyik ok az a túlzott izzadás, a többi viszont a ruházat miatt lehetséges.
    Tegnap kint voltunk terepen, és érdekes módon semmi kidörzsölődés nem volt.

Lehet hogy az alsó ruházatomon kellene változtatnom, első körben.

Senior Member Grafitos's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    Borsod&BP
    Tetszik adás
    2,384
    991 tetsziket kapott 529.topicban
    Leírom az én kálváriámat, aminek remélem lassan vége lesz.
    Kb két és fél hónapja tettem egy rossz mozdulatot fürdőszoba takarítás közben és úgy becsípődött a derekam, hogy 1 hétig otthon feküdtem vele. Akkor talán említettem is nektek ezt.
    Épp költözésben és házvásárlásban voltunk, tehát nem sokat pihentem. Nem javult a fájdalom, ami nem egy egyszerű derékfájás volt, mert egy izom, vagy csigolya nyomta a jobb lábamba lefutó idegpályát és kisugárzott a lábfejembe is a fájdalom, vagy bizsergett.
    Aztán eltellt 1.5 hónap és elkezdtünk házfelújítani..jött a hétvégi munka, a stressz és az emelgetés. Még meg sem gyógyultam és nagyon visszaestem. Napi 3 fájdalomcsillapító és 2 izomlazítóval tudtam csak kihúzni a nappalt. Éjszaka 3-4 órákat aludtam és volt hogy majdnem besírtam a fájdalomtól. Semmi túrázás, semmi bringa, heti 2 edzés is off, futásból egy métert se, pedig az a lételemem
    Elmentem reumatológushoz, és gerincklinikára. Nem voltak képesek megcsinálni egy szaros MR-t hogy kizárjuk a sérvet. A diagnózis lumbágó isiásszal lett.
    Felírtak még gyógyszert és gerinctornát, gyógymasszázst, fizikoterápiát.
    Ezt csinálom már vagy másfél hónapja. Minden reggel 1 órával korábban kelek a gyógytorna miatt és elviselem a fizikót heti kétszer.
    Ma van 2.5 hónapja az első napom, mikor kibírtam fájdalomcsillapító (Aflamin) nélkül 24 órát. Szerintem a májam már tropa.
    Szóval szépen lassan javulgatok és remélem egyszer teljes értékű ember lehetek.

Mindezt csak azért írom le kedves fórumtársak, hogy okuljatok.
    A fürdőszoba takarítás NŐI MUNKA!!!

11. The Following 2 Users Say Thank You to Grafitos For This Useful Post:

Pityubá
    Guest
    Utána kérdeztem több felé is.
    Az egyik ok az a túlzott izzadás, a többi viszont a ruházat miatt lehetséges.
    Tegnap kint voltunk terepen, és érdekes módon semmi kidörzsölődés nem volt.

Lehet hogy az alsó ruházatomon kellene változtatnom, első körben.
    Hallottam a mosószer allergiáról. Vegyél hagyományos mosószappant és azzal mosd ki az alsó ruháidat.
    Illetve azokat a ruhákat is amelyek viselése problémát okozott. Ez csupán tipp a részemről, de kipróbálásra érdemesnek tartom, veszteni valód nincs véle.