Oldala 2 of 14 ElsőElső 123412 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 11 to 20 of 139

Topic: Menekülő jármű

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Thumbs Up
    Received: 1
    Given: 13

0 Not allowed!
    Szerintem meghatározó vonal lehet a jármű védelme , védhetősége is . Ha valaki kiszemel , kidurrantja a gumikat , és már .....

Doom
    Guest

0 Not allowed!
    Idézet Eredeti hozzászóló Laci Hozzászólás megtekintése
    Szerintem meghatározó vonal lehet a jármű védelme , védhetősége is . Ha valaki kiszemel , kidurrantja a gumikat , és már .....
    ..igen ez jó ötlet..mintha valahol olvastam volna,hogy van olyan spray amit bele kell fújni a gumiba és nem ereszt le...csak már nem tudom hol olvastam...

Senior Member GAZDA's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Dec 2013
    Lakhely
    Debrecen
    Thumbs Up
    Given: 0

0 Not allowed!
    Gyaloglás? A kutya se foglalkozik egy emberrel vagy embercsoporttal ha gyalog mennek és elég sok veszélyt hamarabb észre lehet venni és kikerülni.

Senior Member astonferi's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    budapest
    Thumbs Up
    Received: 0

0 Not allowed!
    adok ilyen sprayt ha találkozunk

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Thumbs Up
    Given: 13

0 Not allowed!
    Idézet Eredeti hozzászóló astonferi Hozzászólás megtekintése
    Mi az ? Púrhab ?

Senior Member astonferi's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    budapest
    Thumbs Up
    Received: 0

0 Not allowed!
    nem tudom, belefújod megpörgeted a kereket levegőt kell fújni rá aztán max 50 nel menni 5 km-et megint ellenőrizni a levegőt és kész. 5 € volt valami habot képez belül. ha egyéb módon sérül a gumi ki kell dobni mert a hab bele van kötve és persze centirozni is egy kínlódás de SHTF után nem ez lesz a gondom

Doom
    Guest

0 Not allowed!
    Idézet Eredeti hozzászóló astonferi Hozzászólás megtekintése
    ....valami ilyesmire gondolok http://www.motorrevu.hu/motorteszt/d...asonlito_teszt

Emlékszem ,hogy olvastam valahol,hogy létezik olyan amivel tele lehet fújni és örök élet meg egy nap..de ha ilyen olcsóbb ideiglenes javítás van akkor,ha már nyugalmasabb a helyzet,hát szerelünk,ragasztunk...pár belső gumi és ragasztó készlet biztosan kell....szerszámok,tartalék ékszíj,hűtőjavító + ilyenek...

Doom
    Guest

0 Not allowed!
    ..mondjuk abba van igazság,hogy kívülről olyan semmitmondó legyen..akkor nem irritál senkit...belülre sem gondolok óriási dolgokat...
    Leszigetelve és valami megnyugtató meleg színnel leburkolni,két oldalra polcok,középre a horgászágy ami összecsukható,hálózsák van,takarók,pár kanna üzemanyag és víz,takaró fóliák álcázásra,terasznak és esővíz gyűjtésre,bogrács,gázmelegítő palackokkal,szerszámok,a bob,ruházat és tartós élelmiszer,peca cucc,szék,kis asztal,kis kád mosni és tisztálkodni,lapát és a csomagtartóra két erős deszka,kézi csörlő és kötél,vödrök és edények,védelmi felszerelés,pótalkatrészek..esetleg egy összecsukható bicaj...

Senior Member GAZDA's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Dec 2013
    Lakhely
    Debrecen
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Erős műanyagból kell esztergáltatni merevítőket amit a felnihez lehet fogatni. Afgánba ezt használják a civil kocsikon.

Doom
    Guest

0 Not allowed!
    lenne pár kérdés...
    Ha beteszek plusz aksikat ,bírja a generátor,nem lesz baja?
    Mivel lehetne leszigetelni belülről az autót,hogy hűvösebb ill. melegebb legyen,de ne párásodjon be a szigetelés alatt?
    A sima szívó dízel motorok mennek mással is pl fáradt olaj,motorolaj,háztartási főző olaj,stb?
    A kresz szerint ki lehet venni az elválasztót a fülke és a raktér között ill az ablakokra lehet belülről függönyt tenni?
    Tudtok olyan cuccot ami rendkívül érzékeny a mozgásra és fel lehetne használni buktató drótos riasztónak ill csomagba stb ...ha megmozdítják riaszt vagy relének fel lehetne használni?