Oldala 1 of 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény 1 to 10 of 13

Topic: Munkalehetőség

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2014
    Lakhely
    Budapest
    Tetszik adás
    224
    160 tetsziket kapott 95.topicban

Munkalehetőség

Kedves fórumozók, jelen helyzetben a munka, munkahely igen sokat ér. akkor is ha csak ideiglenesen is, egy zombi vagy egy multinál.
    Gondoltam talán segítség lehet ha valaki beírja ide a munkahelyén létrejött üresedést, ha keres valaki munkát, vagy ideiglenesen valami alkalmi állásról tud.

Egy Zsidó származású munkatársam, barátom fiatal koromban válaszolta a kérdésemre, hogy mi a különbség a Magyar és a Zsidó közt, hogy a zsidó a munkahelyén maga fölé emeli a barátját ismerősét aki szintén maga fölé "húzza" miután stabilizálódott a helyzete.
    A Magyar eltapossa, az ismerőse vállán fején próbál feljebb mászni.

Hát talán ennek a véleménynek megcáfolására tegyünk egy kísérletet.

Ui.: Mielőtt valaki beparázna a Zsidó szó miatt, bennem is van vagy 8-ad ennek ellenére erősen rasszista vagyok, de csak egy szempontból: Jó ember rossz ember. Utálom a rossz embereket, légyen az akár Timbuktui vagy akár Magyar is.

2. The Following 3 Users Say Thank You to venosz For This Useful Post:

Administrator Tulelo's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,162
    4,540 tetsziket kapott 3,044.topicban
    Blog Entries
    4
    Én arra jöttem rá, hogy a legjobb ha valaki saját magának teremt munkahelyet és a saját főnökévé válik. (Vállalkozó lesz.) Legalábbis nekem ez jött be a legjobban. Meg ha több munkát csinál valaki, mert akkor ha az egyik bedől akkor még mindig ott a másik, biztosításnak. Persze Magyarországon ez is sokkal nehezebb, már csak azért is, mert a vállalkozásindítás 10x annyiba kerül, az adózás meg több mint 4x-ese.

4. The Following 4 Users Say Thank You to Tulelo For This Useful Post:

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Nov 2013
    Tetszik adás
    151
    138 tetsziket kapott 106.topicban
    technikailag a jó és a rossz ember nem hiszem, hogy külön rassz, de a megkülönböztetésük szerintem is jogos
    Nem kellene valahogy tematizálni ezt a topicot? Egyrészt a lakóhely érdekes lehet, meg még van egy csomó szempont...
    Amúgy volt egy olyan, hogy "prepper to prepper business", az talán inkább a vállalkozói oldalt fedi le ilyen szempontból.

Administrator Tulelo's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,162
    4,540 tetsziket kapott 3,044.topicban
    Blog Entries
    4
    Jimmy, jogos a felvetés. Újraolvasva az eredeti hozzászólást, nem vagyok biztos abban hogy mi a kérdés. Ez egy munkakeresős topic? Vagy munkáról általánosságban topic?

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2014
    Lakhely
    Budapest
    Tetszik adás
    224
    160 tetsziket kapott 95.topicban
    Egyszerűen: ha valaki tud valami munkalehetőséget beírja ide és kész.

8. The Following 2 Users Say Thank You to venosz For This Useful Post:

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Tetszik adás
    37
    908 tetsziket kapott 507.topicban
    GYMS megyében (északi rész) a nyári szezonban előreláthatóan fizikai jellegű, mezőgazdasági munkára lesz lehetőség. Ha valakit esetleg érdekelne ilyen, dobjon egy pm-et, hogy értesíthetem, ha élesben megy a dolog.

Senior Member Daniui's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Tetszik adás
    399
    399 tetsziket kapott 264.topicban
    FELHÍVÁS

A Budapesti Rendőr-főkapitányság állományába fegyveres biztonsági őröket keres.

Munkavégzés Budapest területén.

A felvételnél személy és vagyonőri végzettség, valamint érettségi előny, de nem feltétel.

Az állás betöltésének feltétele:
    - erkölcsi bizonyítvány
    - orvosi és pszichológiai alkalmasság (Orvosi vizsgálathoz szükséges iratok: egy éven belüli tüdőszűrő lelet, nagy labor (vér-, vizeletvételi) eredmény, egy éven belüli szemészeti lelet, tartós gyógyszerszedés esetén orvosi papírok)
    - sikeres belső képzés (fegyveres biztonsági őr)

Jelentkezés önéletrajzzal és bővebb információ a csoportos tájékoztató időpontjáról: karacsonyal@lab.hu címen .
    Jelentkezési határidő: 2015. március 27. 12:00
    "Nem tudunk mindent megtenni azonnal, de azonnal tudunk tenni valamit."

Doom
    Guest
    Innen akartok toborozni a földetekre rabszolgát?

12. The Following 2 Users Say Thank You to Doom For This Useful Post:

Senior Member forestwalker's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Jun 2015
    Lakhely
    Teddington U.K.
    Tetszik adás
    178
    570 tetsziket kapott 329.topicban
    Blog Entries
    1
    http://www.tree-planter.com/

hello,
    ez csak egy szezon munka, viszont jol fizet.
    akit erdekel az kattintson a linkre. jo ha beszelsz angolul. a munkarol roviden: fakat kell telepiteni kanadaban, kempingben laksz a medvek kozt es k@rva sokat kell dolgozni a rovid szezonban amig lehet fa csemeteket ultetni. viszont ha jol meghajtod magad egy europai szintu eves bert ossze is szedhetsz.

ha valaki angliai munka vallalason tori a fejet es tanacsra lenne szuksege kerdezzen nyugodtan, ha tudok infoval segitek szivesen.
    Last edited by forestwalker; 06-18-2015 at 08:06 AM.

14. A következő fórumozóknak tetszett forestwalker hozzászólása:

Senior Member Grafitos's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    Borsod&BP
    Tetszik adás
    2,387
    991 tetsziket kapott 529.topicban
    Nekem lenne egy..
    Korábban 2 évig éltem és dolgoztam Londonban. Természetesen volt NI numberem és home affice-om is. Ennek már 5 éve. Ha holnap úgy döntenék hogy vissza akarok menni dolgozni, vajon zökkenőmentesen munkába tudnék állni, vagy lenne egy kis szXrakodás a papírmunkával?
    Köszi